Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2020. szeptember 9. szerda
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Agrinox Market-Mezőkövesd 25 - 38
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Bp. Elektromos SE 25 - 26
2020. szeptember 13. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Csepel DSE 20 - 28
16:00 VS Dunakeszi - FKSE-Algyő 31 - 47
2020. szeptember 18. péntek
17:55 Csepel DSE - Balassagyarmati Kábel SE 40 - 17
2020. szeptember 19. szombat
14:30 Mizse KC - VS Dunakeszi 27 - 30
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 34 - 23
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Hatvani KSZSE 40 - 29
16:30 Bp. Elektromos SE - Pick Szeged II. 29 - 39
2020. szeptember 24. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Bp. Elektromos SE 29 - 25
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Hatvani KSZSE - FKSE-Algyő 41 - 24
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 34 - 27
16:00 VS Dunakeszi - KIKI SKFT 25 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Agrinox Market-Mezőkövesd 33 - 32
2020. október 3. szombat
18:00 Bp. Elektromos SE - VS Dunakeszi 41 - 26
2020. október 7. szerda
18:00 KIKI SKFT - ÓAM-Ózdi KC 39 - 32
2020. október 8. csütörtök
16:00 Pick Szeged II. - Csepel DSE 31 - 32
2020. október 10. szombat
14:30 Mizse KC - Hatvani KSZSE 25 - 32
2020. október 11. vasárnap
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 21 - 32
18:00 FKSE-Algyő - Agrinox Market-Mezőkövesd 29 - 40
2020. október 16. péntek
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Pick Szeged II. 31 - 37
2020. október 17. szombat
14:00 VS Dunakeszi - Balassagyarmati Kábel SE 30 - 28
15:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Mizse KC 38 - 31
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Bp. Elektromos SE 22 - 28
2020. október 18. vasárnap
Hatvani KSZSE - KIKI SKFT elhalasztva
16:00 Csepel DSE - FKSE-Algyő 37 - 31
2020. október 20. kedd
14:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi 40 - 26
2020. október 21. szerda
18:00 KIKI SKFT - Agrinox Market-Mezőkövesd 28 - 35
2020. október 24. szombat
14:00 Mizse KC - FKSE-Algyő 37 - 40
2020. október 25. vasárnap
12:00 Nyíregyházi SN KFT - Csepel DSE 27 - 30
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 26 - 34
2020. november 14. szombat
ÓAM-Ózdi KC - Pick Szeged II. elhalasztva
FKSE-Algyő - KIKI SKFT elhalasztva
2020. november 15. vasárnap
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Bp. Elektromos SE 38 - 22
16:00 Csepel DSE - Mizse KC 39 - 32
2020. november 18. szerda
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Agrinox Market-Mezőkövesd 30 - 43
18:00 KIKI SKFT - Mizse KC 29 - 28
2020. november 28. szombat
Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT elhalasztva
FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE elhalasztva
15:30 Mizse KC - Bp. Elektromos SE 27 - 27
2020. december 1. kedd
16:45 Bp. Elektromos SE - KIKI SKFT 31 - 37
2020. december 2. szerda
14:00 Pick Szeged II. - FKSE-Algyő 23 - 23
2020. december 3. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Agrinox Market-Mezőkövesd 29 - 33
2020. december 6. vasárnap
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 26 - 34
2020. december 13. vasárnap
11:00 FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT 45 - 31
2021. január 16. szombat
17:00 KIKI SKFT - Balassagyarmati Kábel SE 37 - 30
2021. január 23. szombat
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - VS Dunakeszi 33 - 25
17:00 KIKI SKFT - Nyíregyházi SN KFT 28 - 26
2021. január 30. szombat
14:00 VS Dunakeszi - Hatvani KSZSE 10 - 0
14:30 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC 28 - 40
17:00 ÓAM-Ózdi KC - Csepel DSE 32 - 40
2021. február 3. szerda
17:15 Bp. Elektromos SE - FKSE-Algyő 32 - 31
2021. február 6. szombat
18:00 Mizse KC - Pick Szeged II. 32 - 36
2021. február 7. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Csepel DSE 21 - 28
2021. február 10. szerda
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - ÓAM-Ózdi KC 45 - 22
20:00 KIKI SKFT - Pick Szeged II. 0 - 0
2021. február 13. szombat
15:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 40 - 32
18:00 FKSE-Algyő - VS Dunakeszi 39 - 29
2021. február 14. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Hatvani KSZSE 24 - 28
18:00 Bp. Elektromos SE - Balassagyarmati Kábel SE 30 - 22
2021. február 16. kedd
16:00 ÓAM-Ózdi KC - FKSE-Algyő 30 - 32
2021. február 18. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - KIKI SKFT 37 - 35
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Csepel DSE 26 - 34
2021. február 20. szombat
16:00 Hatvani KSZSE - Agrinox Market-Mezőkövesd 20 - 30
2021. február 21. vasárnap
14:30 Pick Szeged II. - Bp. Elektromos SE 29 - 23
2021. február 23. kedd
16:45 Bp. Elektromos SE - Nyíregyházi SN KFT 33 - 23
2021. február 25. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged II. 24 - 39
2021. február 27. szombat
Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC elhalasztva
18:00 FKSE-Algyő - Hatvani KSZSE 31 - 37
2021. február 28. vasárnap
KIKI SKFT - VS Dunakeszi elhalasztva
Agrinox Market-Mezőkövesd - Csepel DSE elhalasztva
15:00 Pick Szeged II. - KIKI SKFT 26 - 31
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Agrinox Market-Mezőkövesd 12 11 0 1 445 323 122 22
2. Csepel DSE 11 10 0 1 365 297 68 20
3. KIKI SKFT 10 7 1 2 296 270 26 14
4. Pick Szeged II. 10 6 2 2 300 251 49 13
5. Bp. Elektromos SE 12 6 1 5 347 348 -1 13
6. FKSE-Algyő 12 6 1 5 406 391 15 12
7. Hatvani KSZSE 8 4 0 4 207 212 -5 8
8. Mizse KC 12 3 1 8 380 391 -11 7
9. Nyíregyházi SN KFT 11 3 0 8 325 367 -42 6
10. VS Dunakeszi 10 3 0 7 253 315 -62 6
11. ÓAM-Ózdi KC 9 2 0 7 254 309 -55 4
12. Balassagyarmati Kábel SE 11 0 0 11 275 379 -104 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
FKSE-Algyő -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. VASS PÉTER FKSE-Algyő 113 11
2. CSÖRGŐ KRISTÓF Agrinox Market-Mezők 100 12
3. BERZÉKY BENCE Csepel DSE 99 11
4. GÁLLI KEVIN Bp. Elektromos SE 93 11
5. LAKI GERGŐ KIKI SKFT 88 9
6. SZÉKELY MÁRTON Mizse KC 80 12
7. SÁROSI BALÁZS Agrinox Market-Mezők 77 11
8. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 75 12
9. SZABÓ KRISZTIÁN DÁVID Nyíregyházi SN KFT 73 11
10. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged II. 68 9
11. KOVÁCS LÁSZLÓ ÓAM-Ózdi KC 66 8
12. BALOGH SOMA LEVENTE Csepel DSE 64 11
13. NOSKA SZABOLCS Pick Szeged II. 62 9
14. CSÓTI KRISTÓF FKSE-Algyő 61 9
15. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 61 10
16. DÓCS ÁRPÁD Agrinox Market-Mezők 60 12
17. MÍG TAMÁS FKSE-Algyő 60 10
18. SZABÓ DÁNIEL Agrinox Market-Mezők 59 12
19. HORNACSEK DÁVID Mizse KC 55 10
20. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 53 10
21. TÓTFALUSI GERGŐ Csepel DSE 53 10
22. KUN BÁLINT Mizse KC 51 12
23. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 51 10
24. BENCSIK LÁSZLÓ MÁRK Bp. Elektromos SE 49 12
25. SZLADOVICS MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 49 11
26. BARNA IMRE MÁRK KIKI SKFT 48 7
27. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 46 11
28. KATONA OLIVÉR KIKI SKFT 44 7
29. LADÓ ISTVÁN TAMÁS VS Dunakeszi 44 8
30. HORVÁTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 41 9
31. CSIKÓS PATRIK Nyíregyházi SN KFT 40 10
32. RACSKÓ ÁDÁM Hatvani KSZSE 40 7
33. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged II. 38 9
34. CSÍKÓS LEVENTE Hatvani KSZSE 37 7
35. GÖCSEI PATRIK OLIVÉR VS Dunakeszi 37 9
36. BARANYAI MÁTÉ FKSE-Algyő 36 11
37. SZABÓ MARTIN ÓAM-Ózdi KC 36 9
38. FEKETE ÁDÁM FERENC Bp. Elektromos SE 35 12
39. BÁRDOS MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 34 7
40. KANYIK BARNABÁS Csepel DSE 34 11
41. KUNCZ MÁRK Csepel DSE 34 11
42. TÓTH PATRIK ÓAM-Ózdi KC 34 7
43. BAKÓ LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 33 11
44. KEREZSI ÁDÁM Nyíregyházi SN KFT 33 9
45. NAGY BALÁZS Hatvani KSZSE 33 7
46. BARÁTH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 32 7
47. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 30 12
48. PINTÉR SZABOLCS ISTVÁN FKSE-Algyő 30 11
49. TÓTH AMBRUS Csepel DSE 30 11
50. BENYÓ GERGELY KIKI SKFT 29 8
51. TÖRÖK KRISTÓF ZOLTÁN Mizse KC 29 12
52. BAKÓ BENCE NORBERT Agrinox Market-Mezők 28 10
53. NAGY FÉLIX FKSE-Algyő 28 8
54. GULÁCSI BÁLINT Agrinox Market-Mezők 26 10
55. LENGYEL ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 26 9
56. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 26 10
57. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 26 9
58. BORBOLY BENJAMIN BOTOND KIKI SKFT 25 9
59. DOBÁK LÁSZLÓ VS Dunakeszi 25 9
60. MADARÁSZ ERIK ZSOLT VS Dunakeszi 25 9
61. BÁN BALÁZS VS Dunakeszi 24 6
62. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 24 11
63. MEZŐ BENCE Agrinox Market-Mezők 24 10
64. SOLYMOSI LAJOS FERENC Bp. Elektromos SE 23 12
65. CSUPITY DÁVID Mizse KC 22 12
66. IMRE VIKTOR Hatvani KSZSE 22 7
67. KISS BENCE ÓAM-Ózdi KC 21 8
68. PAP BENJÁMIN NOEL Agrinox Market-Mezők 21 10
69. BÁRDOS BÁLINT ÓAM-Ózdi KC 20 8
70. CZAKÓ DÉNES Agrinox Market-Mezők 20 12
71. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged II. 19 8
72. BERNÁTH BENCE Hatvani KSZSE 18 3
73. SOÓS RÓBERT FKSE-Algyő 18 4
74. SZORÁDI NORBERT ÁKOS VS Dunakeszi 18 8
75. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged II. 17 7
76. SZECSEI BALÁZS Bp. Elektromos SE 17 11
77. VARGA ÁDÁM VS Dunakeszi 17 9
78. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged II. 16 7
79. KOVÁCS ADRIÁN ÓAM-Ózdi KC 16 7
80. MOLNÁR ÁDÁM Hatvani KSZSE 16 7
81. BEZSENYI ÁKOS KIKI SKFT 15 7
82. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 15 9
83. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 14 11
84. JUHÁSZ KRISTÓF Pick Szeged II. 14 9
85. KOVÁCS TIMON KIKI SKFT 13 9
86. CZEBA ZSOLT VS Dunakeszi 12 8
87. FARKAS PÉTER FKSE-Algyő 12 9
88. GEIGER DÁVID KIKI SKFT 12 9
89. SZABÓ ADRIÁN Csepel DSE 12 9
90. TAMÁS BÁLINT Hatvani KSZSE 12 6
91. CSERPÁN LEVENTE TAMÁS VS Dunakeszi 11 6
92. GYURINA DÁVID Nyíregyházi SN KFT 11 10
93. HEVESI ZSOLT Agrinox Market-Mezők 11 9
94. MALKÓCS MARTIN Bp. Elektromos SE 11 9
95. MILÓ BENCE MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 11 11
96. OROSZ RÓBERT Agrinox Market-Mezők 11 9
97. RÁC BENEDEK Bp. Elektromos SE 11 6
98. SZABÓ DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 11 4
99. BUDAI BARNABÁS VINCE Pick Szeged II. 10 2
100. DANCSIK BARNABÁS Pick Szeged II. 10 5
101. ELŐHÁZI MÁTÉ Hatvani KSZSE 10 6
102. FARAGÓ NORBERT FKSE-Algyő 10 2
103. KISS BÁLINT Nyíregyházi SN KFT 10 11
104. LOVISTYÉK LEVENTE ZOLTÁN VS Dunakeszi 10 8
105. ZÖLDY MÁRTON Pick Szeged II. 10 9
106. KREMER ÁKOS FKSE-Algyő 9 3
107. MÁRKUS BALÁZS Csepel DSE 9 7
108. MÁRKUS GERGŐ Csepel DSE 9 11
109. MATTHAEIDESZ DÁVID Bp. Elektromos SE 9 7
110. PÁVA KRISTÓF Csepel DSE 9 11
111. RIGÓ BALÁZS Balassagyarmati Kábe 9 9
112. SZABÓ BENCE ISTVÁN Bp. Elektromos SE 9 10
113. ERDEI GÁBOR MÁRK VS Dunakeszi 8 9
114. FARAGÓ CSONGOR Pick Szeged II. 8 6
115. TŐZSÉR BÁLINT Bp. Elektromos SE 8 7
116. FÁBIÁN VINCE Nyíregyházi SN KFT 7 1
117. JANECSKÓ MÁRK MÁTÉ FKSE-Algyő 7 10
118. SZEMÁN LEVENTE Pick Szeged II. 7 7
119. ÜVEGES GERGŐ FKSE-Algyő 7 7
120. VARGA ERIK Balassagyarmati Kábe 7 8
121. BARTÓK BOTOND Agrinox Market-Mezők 6 4
122. ELŐD KRISTÓF LÉNÁRD VS Dunakeszi 6 8
123. KINCSES MÁTÉ RÓBERT KIKI SKFT 6 7
124. SZILASI ZSOMBOR FKSE-Algyő 6 6
125. KOMPOLTI BÁLINT Hatvani KSZSE 5 3
126. KOVÁCS MARTIN Pick Szeged II. 5 9
127. MAKULA JÓZSEF ÓAM-Ózdi KC 5 7
128. MAROZS DÁNIEL Hatvani KSZSE 5 2
129. MARTON MÁRK KIKI SKFT 5 7
130. MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 5 8
131. ÓCSAI KRISZTOFER Nyíregyházi SN KFT 5 8
132. PANYÁK MARTIN ÓAM-Ózdi KC 5 9
133. PAUER ÁDÁM Csepel DSE 5 11
134. PERJÉS BENDEGÚZ KIKI SKFT 5 7
135. SKORKA KORNÉL Csepel DSE 5 9
136. SZALAI PATRIK Pick Szeged II. 5 4
137. ALMÁSI GEROLD KIKI SKFT 4 1
138. DONKA VALENTIN Pick Szeged II. 4 5
139. MADARÁSZ LEVENTE FKSE-Algyő 4 6
140. TAKÁCS MILÁN Hatvani KSZSE 4 6
141. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 3 5
142. BÍRÓ MARCELL Mizse KC 3 1
143. KISS LEVENTE ATTILA VS Dunakeszi 3 4
144. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged II. 3 5
145. SZMOLÁR ATTILA BOTOND VS Dunakeszi 3 5
146. TÓBER ALEXANDER ÓAM-Ózdi KC 3 7
147. BUJKÓ PÉTER ÓAM-Ózdi KC 2 4
148. CSÍKI KRISZTIÁN Pick Szeged II. 2 4
149. FORRÓ MARTIN Balassagyarmati Kábe 2 2
150. JÓZSA ÁDÁM Pick Szeged II. 2 2
151. MOLNÁR MÁTÉ FKSE-Algyő 2 3
152. SZŰCS DÁNIEL Hatvani KSZSE 2 3
153. TÓTH BOTOND Hatvani KSZSE 2 4
154. VAS MÁTÉ KENDE Nyíregyházi SN KFT 2 9
155. VASS GÁBOR FKSE-Algyő 2 10
156. DEMECS BOTOND FKSE-Algyő 1 6
157. FUNG GERGŐ KIKI SKFT 1 1
158. GYÖRKI TAMÁS Csepel DSE 1 11
159. JACZKÓ MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 1 8
160. KOVÁCS TAMÁS KIKI SKFT 1 4
161. NAGY BALÁZS Hatvani KSZSE 1 5
162. PÁL ZSOLT Nyíregyházi SN KFT 1 8
163. SÁRÁCZ GORÁN Csepel DSE 1 2
164. SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 1 7
165. TÖRÖK LEVENTE Agrinox Market-Mezők 1 3
166. VARGA ISTVÁN Agrinox Market-Mezők 1 9
167. BALOGH BENCE GÁBOR Nyíregyházi SN KFT 0 11
168. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 10
169. BORÓCZKY BENCE BARNA FKSE-Algyő 0 11
170. FARKAS BENCE ÓAM-Ózdi KC 0 1
171. FEDOR BALÁZS Bp. Elektromos SE 0 7
172. GÓG MIHÁLY KIKI SKFT 0 5
173. GYURIS BÁLINT Hatvani KSZSE 0 5
174. HALUPKA PATRIK Mizse KC 0 12
175. HÓDI RICHÁRD FKSE-Algyő 0 1
176. HORVÁTH ALEX Csepel DSE 0 5
177. HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 0 2
178. HÜVÖS LÁSZLÓ ZÉTÉNY Pick Szeged II. 0 5
179. ILLÉS NÁNDOR Agrinox Market-Mezők 0 9
180. JACOBI DÁNIEL Mizse KC 0 10
181. JUHÁSZ KRISZTIÁN Hatvani KSZSE 0 7
182. KARLIK ROLAND RICHÁRD VS Dunakeszi 0 2
183. KUCSERA BALÁZS Pick Szeged II. 0 9
184. LAKI GÁBOR KIKI SKFT 0 9
185. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 3
186. LÉVAI ISTVÁN LÁSZLÓ Mizse KC 0 9
187. MEDVE DOMONKOS VS Dunakeszi 0 9
188. MÓDI BENCE ÓAM-Ózdi KC 0 3
189. NAGY PÉTER ÓAM-Ózdi KC 0 9
190. NÉMETH ÁRON Balassagyarmati Kábe 0 3
191. NÉMETH TAMÁS Bp. Elektromos SE 0 6
192. OKOLENSZKI MARTIN Balassagyarmati Kábe 0 9
193. PELYHE PATRIK JÓZSEF Agrinox Market-Mezők 0 1
194. PÓPITY BENCE Pick Szeged II. 0 4
195. POSTA CSABA ÓAM-Ózdi KC 0 9
196. RÓNAI RICHÁRD VS Dunakeszi 0 9
197. SÁVAI LEVENTE Mizse KC 0 3
198. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Agrinox Market-Mezők 0 8
199. STAAR ANDOR Mizse KC 0 1
200. SUBA MÁRK BÉLA Mizse KC 0 9
201. SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 0 12
202. SZÉLL GERGŐ FKSE-Algyő 0 10
203. SZENTESI - KOVÁCS AMBRUS KIKI SKFT 0 6
204. TEMESVÁRI DÁNIEL FKSE-Algyő 0 3
205. TÍMÁR GYULA PÉTER Hatvani KSZSE 0 7
206. TOARNICZKY MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 0 7
207. VARGA MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 0 7
208. VIDA JONATÁN KIKI SKFT 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó