Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet
2020. szeptember 9. szerda
16:30 ÓAM-Ózdi KC - Agrinox Market-Mezőkövesd 25 - 38
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Balassagyarmati Kábel SE - Bp. Elektromos SE 25 - 26
2020. szeptember 13. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Csepel DSE 20 - 28
16:00 VS Dunakeszi - FKSE-Algyő 31 - 47
2020. szeptember 18. péntek
17:55 Csepel DSE - Balassagyarmati Kábel SE 40 - 17
2020. szeptember 19. szombat
14:30 Mizse KC - VS Dunakeszi 27 - 30
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 34 - 23
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Hatvani KSZSE 40 - 29
16:30 Bp. Elektromos SE - Pick Szeged II. 29 - 39
2020. szeptember 24. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Bp. Elektromos SE 29 - 25
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Hatvani KSZSE - FKSE-Algyő 41 - 24
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 34 - 27
16:00 VS Dunakeszi - KIKI SKFT 25 - 32
2020. szeptember 27. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Agrinox Market-Mezőkövesd 33 - 32
2020. október 3. szombat
18:00 Bp. Elektromos SE - VS Dunakeszi 41 - 26
2020. október 7. szerda
18:00 KIKI SKFT - ÓAM-Ózdi KC 39 - 32
2020. október 8. csütörtök
16:00 Pick Szeged II. - Csepel DSE 31 - 32
2020. október 10. szombat
14:30 Mizse KC - Hatvani KSZSE 25 - 32
2020. október 11. vasárnap
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT 21 - 32
18:00 FKSE-Algyő - Agrinox Market-Mezőkövesd 29 - 40
2020. október 16. péntek
14:00 Nyíregyházi SN KFT - Pick Szeged II. 31 - 37
2020. október 17. szombat
14:00 VS Dunakeszi - Balassagyarmati Kábel SE 30 - 28
15:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Mizse KC 38 - 31
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Bp. Elektromos SE 22 - 28
2020. október 18. vasárnap
Hatvani KSZSE - KIKI SKFT elhalasztva
16:00 Csepel DSE - FKSE-Algyő 37 - 31
2020. október 20. kedd
14:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi 40 - 26
2020. október 21. szerda
18:00 KIKI SKFT - Agrinox Market-Mezőkövesd 28 - 35
2020. október 24. szombat
14:00 Mizse KC - FKSE-Algyő 37 - 40
2020. október 25. vasárnap
12:00 Nyíregyházi SN KFT - Csepel DSE 27 - 30
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC 26 - 34
2020. november 14. szombat
ÓAM-Ózdi KC - Pick Szeged II. elhalasztva
FKSE-Algyő - KIKI SKFT elhalasztva
2020. november 15. vasárnap
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Bp. Elektromos SE 38 - 22
16:00 Csepel DSE - Mizse KC 39 - 32
2020. november 18. szerda
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Agrinox Market-Mezőkövesd 30 - 43
18:00 KIKI SKFT - Mizse KC 29 - 28
2020. november 28. szombat
Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT elhalasztva
FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE elhalasztva
15:30 Mizse KC - Bp. Elektromos SE 27 - 27
2020. december 1. kedd
16:45 Bp. Elektromos SE - KIKI SKFT 31 - 37
2020. december 2. szerda
14:00 Pick Szeged II. - FKSE-Algyő 23 - 23
2020. december 3. csütörtök
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Agrinox Market-Mezőkövesd 29 - 33
2020. december 6. vasárnap
15:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC 26 - 34
2020. december 13. vasárnap
11:00 FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT 45 - 31
2021. január 16. szombat
17:00 KIKI SKFT - Balassagyarmati Kábel SE 37 - 30
2021. január 23. szombat
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - VS Dunakeszi 33 - 25
17:00 KIKI SKFT - Nyíregyházi SN KFT 28 - 26
2021. január 30. szombat
14:00 VS Dunakeszi - Hatvani KSZSE 10 - 0
14:30 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC 28 - 40
17:00 ÓAM-Ózdi KC - Csepel DSE 32 - 40
2021. február 3. szerda
17:15 Bp. Elektromos SE - FKSE-Algyő 32 - 31
2021. február 6. szombat
18:00 Mizse KC - Pick Szeged II. 32 - 36
2021. február 7. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Csepel DSE 21 - 28
2021. február 10. szerda
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - ÓAM-Ózdi KC 45 - 22
20:00 KIKI SKFT - Pick Szeged II. 27 - 28
2021. február 13. szombat
15:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 40 - 32
18:00 FKSE-Algyő - VS Dunakeszi 39 - 29
2021. február 14. vasárnap
16:00 Csepel DSE - Hatvani KSZSE 24 - 28
18:00 Bp. Elektromos SE - Balassagyarmati Kábel SE 30 - 22
2021. február 16. kedd
16:00 ÓAM-Ózdi KC - FKSE-Algyő 30 - 32
2021. február 18. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - KIKI SKFT 37 - 35
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Csepel DSE 26 - 34
2021. február 20. szombat
16:00 Hatvani KSZSE - Agrinox Market-Mezőkövesd 20 - 30
2021. február 21. vasárnap
14:30 Pick Szeged II. - Bp. Elektromos SE 29 - 23
2021. február 23. kedd
16:45 Bp. Elektromos SE - Nyíregyházi SN KFT 33 - 23
2021. február 25. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Pick Szeged II. 24 - 39
2021. február 27. szombat
Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC elhalasztva
18:00 FKSE-Algyő - Hatvani KSZSE
2021. február 28. vasárnap
KIKI SKFT - VS Dunakeszi elhalasztva
15:00 Pick Szeged II. - KIKI SKFT
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Csepel DSE
2021. március 2. kedd
16:00 ÓAM-Ózdi KC - KIKI SKFT
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - FKSE-Algyő
2021. március 4. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE
2021. március 6. szombat
16:00 VS Dunakeszi - Bp. Elektromos SE
18:00 Csepel DSE - Pick Szeged II.
2021. március 7. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Mizse KC
2021. március 11. csütörtök
17:00 ÓAM-Ózdi KC - VS Dunakeszi
18:45 Bp. Elektromos SE - Hatvani KSZSE
2021. március 13. szombat
14:30 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC
16:00 Csepel DSE - KIKI SKFT
2021. március 14. vasárnap
15:00 Pick Szeged II. - Hatvani KSZSE
2021. március 16. kedd
14:00 Pick Szeged II. - Nyíregyházi SN KFT
2021. március 18. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - VS Dunakeszi
2021. március 20. szombat
15:00 Mizse KC - Agrinox Market-Mezőkövesd
18:00 FKSE-Algyő - Csepel DSE
2021. március 21. vasárnap
Bp. Elektromos SE - ÓAM-Ózdi KC
KIKI SKFT - Hatvani KSZSE
2021. március 23. kedd
15:30 Pick Szeged II. - Balassagyarmati Kábel SE
16:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - KIKI SKFT
2021. március 24. szerda
18:00 VS Dunakeszi - Mizse KC
18:55 Csepel DSE - Nyíregyházi SN KFT
2021. március 27. szombat
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE
2021. március 28. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Bp. Elektromos SE
15:15 FKSE-Algyő - Mizse KC
16:00 VS Dunakeszi - Pick Szeged II.
2021. március 31. szerda
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Pick Szeged II.
2021. április 9. péntek
18:00 VS Dunakeszi - Nyíregyházi SN KFT
2021. április 14. szerda
18:00 KIKI SKFT - FKSE-Algyő
2021. április 15. csütörtök
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE
2021. április 16. péntek
15:00 Nyíregyházi SN KFT - VS Dunakeszi
2021. április 18. vasárnap
Pick Szeged II. - ÓAM-Ózdi KC
11:00 Bp. Elektromos SE - Agrinox Market-Mezőkövesd
17:00 Mizse KC - Csepel DSE
2021. április 21. szerda
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Balassagyarmati Kábel SE
2021. április 24. szombat
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT
2021. április 25. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Pick Szeged II.
16:00 Mizse KC - KIKI SKFT
16:00 Csepel DSE - VS Dunakeszi
18:00 FKSE-Algyő - Bp. Elektromos SE
2021. április 28. szerda
17:30 Hatvani KSZSE - Balassagyarmati Kábel SE
2021. április 30. péntek
19:45 Csepel DSE - Bp. Elektromos SE
2021. május 6. csütörtök
14:00 Pick Szeged II. - Agrinox Market-Mezőkövesd
15:00 Nyíregyházi SN KFT - Hatvani KSZSE
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - FKSE-Algyő
2021. május 9. vasárnap
KIKI SKFT - Csepel DSE
14:00 VS Dunakeszi - ÓAM-Ózdi KC
18:00 Bp. Elektromos SE - Mizse KC
2021. május 12. szerda
17:00 Hatvani KSZSE - ÓAM-Ózdi KC
17:00 Agrinox Market-Mezőkövesd - Nyíregyházi SN KFT
2021. május 15. szombat
16:00 KIKI SKFT - Bp. Elektromos SE
16:00 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE
2021. május 16. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - VS Dunakeszi
15:15 FKSE-Algyő - Pick Szeged II.
16:00 Csepel DSE - ÓAM-Ózdi KC
2021. május 20. csütörtök
15:00 Nyíregyházi SN KFT - FKSE-Algyő
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - KIKI SKFT
2021. május 22. szombat
12:30 Pick Szeged II. - Mizse KC
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Hatvani KSZSE
2021. május 23. vasárnap
11:00 Bp. Elektromos SE - Csepel DSE
16:00 VS Dunakeszi - Agrinox Market-Mezőkövesd
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Agrinox Market-Mezőkövesd 12 11 0 1 445 323 122 22
2. Csepel DSE 11 10 0 1 365 297 68 20
3. Pick Szeged II. 9 7 1 1 302 247 55 15
4. Bp. Elektromos SE 12 6 1 5 347 348 -1 13
5. FKSE-Algyő 11 6 1 4 375 354 21 12
6. KIKI SKFT 9 6 0 3 292 272 20 12
7. Mizse KC 12 3 1 8 380 391 -11 7
8. Hatvani KSZSE 7 3 0 4 170 181 -11 6
9. Nyíregyházi SN KFT 11 3 0 8 325 367 -42 6
10. VS Dunakeszi 10 3 0 7 253 315 -62 6
11. ÓAM-Ózdi KC 9 2 0 7 254 309 -55 4
12. Balassagyarmati Kábel SE 11 0 0 11 275 379 -104 0
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
FKSE-Algyő -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BERZÉKY BENCE Csepel DSE 99 11
2. CSÖRGŐ KRISTÓF Agrinox Market-Mezők 87 12
3. LAKI GERGŐ KIKI SKFT 82 8
4. VASS PÉTER FKSE-Algyő 82 9
5. SZÉKELY MÁRTON Mizse KC 77 11
6. TÓTH SZABOLCS Mizse KC 66 11
7. BALOGH SOMA LEVENTE Csepel DSE 64 11
8. SÁROSI BALÁZS Agrinox Market-Mezők 64 11
9. GÁLLI KEVIN Bp. Elektromos SE 61 10
10. NOSKA SZABOLCS Pick Szeged II. 58 9
11. SZABÓ DÁNIEL Agrinox Market-Mezők 55 12
12. SZABÓ KRISZTIÁN DÁVID Nyíregyházi SN KFT 55 9
13. TÓTH ÁDÁM Pick Szeged II. 55 9
14. TÓTFALUSI GERGŐ Csepel DSE 53 10
15. DÓCS ÁRPÁD Agrinox Market-Mezők 52 12
16. PRASZNA PÉTER Balassagyarmati Kábe 52 9
17. KOVÁCS LÁSZLÓ ÓAM-Ózdi KC 50 8
18. MÍG TAMÁS FKSE-Algyő 50 9
19. CSÓTI KRISTÓF FKSE-Algyő 49 8
20. OKOLENSZKI PATRIK Balassagyarmati Kábe 48 9
21. SZLADOVICS MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 48 10
22. LŐRIK CSEGŐ Balassagyarmati Kábe 47 9
23. HORNACSEK DÁVID Mizse KC 45 9
24. KUN BÁLINT Mizse KC 45 11
25. LADÓ ISTVÁN TAMÁS VS Dunakeszi 43 7
26. BARNA IMRE MÁRK KIKI SKFT 41 7
27. KATONA OLIVÉR KIKI SKFT 41 7
28. HORVÁTH BENDEGÚZ Nyíregyházi SN KFT 38 9
29. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 38 10
30. GERCSÓ BALÁZS Pick Szeged II. 36 9
31. BÁRDOS MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 34 7
32. KANYIK BARNABÁS Csepel DSE 34 11
33. KUNCZ MÁRK Csepel DSE 34 11
34. BENCSIK LÁSZLÓ MÁRK Bp. Elektromos SE 32 11
35. TÓTH AMBRUS Csepel DSE 30 11
36. GÖCSEI PATRIK OLIVÉR VS Dunakeszi 29 8
37. SZABÓ MARTIN ÓAM-Ózdi KC 29 9
38. TÓTH PATRIK ÓAM-Ózdi KC 29 7
39. TÖRÖK KRISTÓF ZOLTÁN Mizse KC 29 11
40. BARANYAI MÁTÉ FKSE-Algyő 28 9
41. CSÍKÓS LEVENTE Hatvani KSZSE 28 6
42. BAKÓ BENCE NORBERT Agrinox Market-Mezők 27 10
43. FEKETE ÁDÁM FERENC Bp. Elektromos SE 27 11
44. RACSKÓ ÁDÁM Hatvani KSZSE 27 6
45. KEREZSI ÁDÁM Nyíregyházi SN KFT 26 8
46. CSIKÓS PATRIK Nyíregyházi SN KFT 25 8
47. BENYÓ GERGELY KIKI SKFT 24 7
48. RÖFFLER DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 24 9
49. MADARÁSZ ERIK ZSOLT VS Dunakeszi 23 8
50. NAGY BALÁZS Hatvani KSZSE 23 6
51. SOLTÉSZ MÁRK Mizse KC 23 8
52. BAKÓ LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 22 9
53. BÁN BALÁZS VS Dunakeszi 22 5
54. BORBOLY BENJAMIN BOTOND KIKI SKFT 22 8
55. CSUPITY DÁVID Mizse KC 22 11
56. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 22 11
57. LENGYEL ÁKOS Nyíregyházi SN KFT 22 8
58. PINTÉR SZABOLCS ISTVÁN FKSE-Algyő 22 9
59. IMRE VIKTOR Hatvani KSZSE 20 6
60. BÁRDOS BÁLINT ÓAM-Ózdi KC 19 8
61. DOBÁK LÁSZLÓ VS Dunakeszi 19 8
62. JUHÁSZ ANDRÁS Pick Szeged II. 19 8
63. BARÁTH GERGŐ Nyíregyházi SN KFT 18 5
64. BELUSZ BÁLINT LÁSZLÓ Mizse KC 18 10
65. GULÁCSI BÁLINT Agrinox Market-Mezők 18 10
66. KISS BENCE ÓAM-Ózdi KC 18 8
67. NAGY FÉLIX FKSE-Algyő 18 6
68. PAP BENJÁMIN NOEL Agrinox Market-Mezők 18 10
69. SZORÁDI NORBERT ÁKOS VS Dunakeszi 18 8
70. BEZSENYI ÁKOS KIKI SKFT 17 7
71. MEZŐ BENCE Agrinox Market-Mezők 17 10
72. SOLYMOSI LAJOS FERENC Bp. Elektromos SE 16 11
73. SZECSEI BALÁZS Bp. Elektromos SE 16 10
74. JUHÁSZ KRISTÓF Pick Szeged II. 15 9
75. PÉTER ÁRPÁD Mizse KC 15 8
76. FÁBIÁN LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 14 10
77. BORBÉLY ANDRÁS Pick Szeged II. 13 6
78. CZAKÓ DÉNES Agrinox Market-Mezők 13 12
79. MOLNÁR ÁDÁM Hatvani KSZSE 13 6
80. VARGA ÁDÁM VS Dunakeszi 13 8
81. KOVÁCS TIMON KIKI SKFT 12 8
82. SZABÓ ADRIÁN Csepel DSE 12 9
83. CSERPÁN LEVENTE TAMÁS VS Dunakeszi 11 6
84. KOCSIK DÁNIEL Pick Szeged II. 11 7
85. KOVÁCS ADRIÁN ÓAM-Ózdi KC 11 7
86. MALKÓCS MARTIN Bp. Elektromos SE 11 8
87. BUDAI BARNABÁS VINCE Pick Szeged II. 10 2
88. DANCSIK BARNABÁS Pick Szeged II. 10 5
89. FARAGÓ NORBERT FKSE-Algyő 10 2
90. ZÖLDY MÁRTON Pick Szeged II. 10 9
91. CZEBA ZSOLT VS Dunakeszi 9 7
92. ELŐHÁZI MÁTÉ Hatvani KSZSE 9 5
93. KREMER ÁKOS FKSE-Algyő 9 3
94. MÁRKUS BALÁZS Csepel DSE 9 7
95. MÁRKUS GERGŐ Csepel DSE 9 11
96. MATTHAEIDESZ DÁVID Bp. Elektromos SE 9 6
97. PÁVA KRISTÓF Csepel DSE 9 11
98. ERDEI GÁBOR MÁRK VS Dunakeszi 8 8
99. FARAGÓ CSONGOR Pick Szeged II. 8 6
100. HEVESI ZSOLT Agrinox Market-Mezők 8 9
101. KISS BÁLINT Nyíregyházi SN KFT 8 9
102. MILÓ BENCE MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 8 9
103. RÁC BENEDEK Bp. Elektromos SE 8 5
104. RIGÓ BALÁZS Balassagyarmati Kábe 8 8
105. SZABÓ BENCE ISTVÁN Bp. Elektromos SE 8 9
106. SZEMÁN LEVENTE Pick Szeged II. 8 7
107. TŐZSÉR BÁLINT Bp. Elektromos SE 8 7
108. FARKAS PÉTER FKSE-Algyő 7 7
109. LOVISTYÉK LEVENTE ZOLTÁN VS Dunakeszi 7 7
110. OROSZ RÓBERT Agrinox Market-Mezők 7 9
111. TAMÁS BÁLINT Hatvani KSZSE 7 5
112. ÜVEGES GERGŐ FKSE-Algyő 7 6
113. VARGA ERIK Balassagyarmati Kábe 7 7
114. ELŐD KRISTÓF LÉNÁRD VS Dunakeszi 6 7
115. GEIGER DÁVID KIKI SKFT 6 8
116. JANECSKÓ MÁRK MÁTÉ FKSE-Algyő 6 8
117. SZILASI ZSOMBOR FKSE-Algyő 6 6
118. BERNÁTH BENCE Hatvani KSZSE 5 2
119. GYURINA DÁVID Nyíregyházi SN KFT 5 8
120. KOMPOLTI BÁLINT Hatvani KSZSE 5 3
121. KOVÁCS MARTIN Pick Szeged II. 5 9
122. MAROZS DÁNIEL Hatvani KSZSE 5 2
123. MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 5 8
124. ÓCSAI KRISZTOFER Nyíregyházi SN KFT 5 8
125. PANYÁK MARTIN ÓAM-Ózdi KC 5 9
126. PAUER ÁDÁM Csepel DSE 5 11
127. SKORKA KORNÉL Csepel DSE 5 9
128. SZALAI PATRIK Pick Szeged II. 5 4
129. ALMÁSI GEROLD KIKI SKFT 4 1
130. DONKA VALENTIN Pick Szeged II. 4 5
131. KINCSES MÁTÉ RÓBERT KIKI SKFT 4 7
132. MADARÁSZ LEVENTE FKSE-Algyő 4 5
133. SOÓS RÓBERT FKSE-Algyő 4 2
134. TAKÁCS MILÁN Hatvani KSZSE 4 5
135. BALLA GÁBOR Balassagyarmati Kábe 3 5
136. KISS LEVENTE ATTILA VS Dunakeszi 3 4
137. SZABÓ DÁNIEL ÓAM-Ózdi KC 3 4
138. SZMOLÁR ATTILA BOTOND VS Dunakeszi 3 5
139. TÓBER ALEXANDER ÓAM-Ózdi KC 3 7
140. BARTÓK BOTOND Agrinox Market-Mezők 2 4
141. CSÍKI KRISZTIÁN Pick Szeged II. 2 4
142. FORRÓ MARTIN Balassagyarmati Kábe 2 2
143. JÓZSA ÁDÁM Pick Szeged II. 2 2
144. MARTON MÁRK KIKI SKFT 2 6
145. MOLNÁR MÁTÉ FKSE-Algyő 2 3
146. MOLNÁR RICHÁRD KRISZTIÁN Pick Szeged II. 2 5
147. SZŰCS DÁNIEL Hatvani KSZSE 2 3
148. TÓTH BOTOND Hatvani KSZSE 2 3
149. GYÖRKI TAMÁS Csepel DSE 1 11
150. JACZKÓ MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 1 8
151. KOVÁCS TAMÁS KIKI SKFT 1 4
152. PÁL ZSOLT Nyíregyházi SN KFT 1 7
153. PERJÉS BENDEGÚZ KIKI SKFT 1 6
154. SÁRÁCZ GORÁN Csepel DSE 1 2
155. TÖRÖK LEVENTE Agrinox Market-Mezők 1 3
156. VARGA ISTVÁN Agrinox Market-Mezők 1 9
157. BALOGH BENCE GÁBOR Nyíregyházi SN KFT 0 9
158. BERNÁTH PATRIK Balassagyarmati Kábe 0 9
159. BORÓCZKY BENCE BARNA FKSE-Algyő 0 9
160. BUJKÓ PÉTER ÓAM-Ózdi KC 0 4
161. DEMECS BOTOND FKSE-Algyő 0 4
162. FARKAS BENCE ÓAM-Ózdi KC 0 1
163. FEDOR BALÁZS Bp. Elektromos SE 0 7
164. FUNG GERGŐ KIKI SKFT 0 1
165. GÓG MIHÁLY KIKI SKFT 0 4
166. GYURIS BÁLINT Hatvani KSZSE 0 4
167. HALUPKA PATRIK Mizse KC 0 11
168. HÓDI RICHÁRD FKSE-Algyő 0 1
169. HORVÁTH ALEX Csepel DSE 0 5
170. HORVÁTH JÓZSEF PATRIK Mizse KC 0 2
171. HÜVÖS LÁSZLÓ ZÉTÉNY Pick Szeged II. 0 5
172. ILLÉS NÁNDOR Agrinox Market-Mezők 0 9
173. JACOBI DÁNIEL Mizse KC 0 9
174. JUHÁSZ KRISZTIÁN Hatvani KSZSE 0 6
175. KARLIK ROLAND RICHÁRD VS Dunakeszi 0 2
176. KUCSERA BALÁZS Pick Szeged II. 0 9
177. LAKI GÁBOR KIKI SKFT 0 8
178. LANDESZ ZSOLT Balassagyarmati Kábe 0 2
179. LÉVAI ISTVÁN LÁSZLÓ Mizse KC 0 9
180. MAKULA JÓZSEF ÓAM-Ózdi KC 0 7
181. MEDVE DOMONKOS VS Dunakeszi 0 8
182. MÓDI BENCE ÓAM-Ózdi KC 0 3
183. NAGY BALÁZS Hatvani KSZSE 0 4
184. NAGY PÉTER ÓAM-Ózdi KC 0 9
185. NÉMETH ÁRON Balassagyarmati Kábe 0 3
186. NÉMETH TAMÁS Bp. Elektromos SE 0 5
187. OKOLENSZKI MARTIN Balassagyarmati Kábe 0 8
188. PELYHE PATRIK JÓZSEF Agrinox Market-Mezők 0 1
189. PÓPITY BENCE Pick Szeged II. 0 4
190. POSTA CSABA ÓAM-Ózdi KC 0 9
191. RÓNAI RICHÁRD VS Dunakeszi 0 8
192. SÁVAI LEVENTE Mizse KC 0 3
193. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Agrinox Market-Mezők 0 8
194. STAAR ANDOR Mizse KC 0 1
195. SUBA MÁRK BÉLA Mizse KC 0 8
196. SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 0 11
197. SZÉLL GERGŐ FKSE-Algyő 0 8
198. SZENTESI - KOVÁCS AMBRUS KIKI SKFT 0 7
199. SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 0 6
200. TEMESVÁRI DÁNIEL FKSE-Algyő 0 3
201. TÍMÁR GYULA PÉTER Hatvani KSZSE 0 6
202. TOARNICZKY MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 0 7
203. VARGA MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 0 6
204. VAS MÁTÉ KENDE Nyíregyházi SN KFT 0 7
205. VASS GÁBOR FKSE-Algyő 0 8
206. VIDA JONATÁN KIKI SKFT 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó