Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Fiú Serdülő I. osztály-Kelet
2020. szeptember 2. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Optimum-Solar Békési FKC 18 - 26
2020. szeptember 3. csütörtök
15:30 Balmazújvárosi KK - SBS-Eger 20 - 19
17:00 Mezőkövesdi KC - KTE-Piroska szörp 31 - 25
2020. szeptember 4. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - Gödöllői KC 28 - 22
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE- LINAMAR 26 - 22
16:00 Pick Szeged I. - DEAC NK KFT 22 - 16
2020. szeptember 5. szombat
15:00 Dabasi KC VSE - Pick Szeged II. 24 - 23
2020. szeptember 9. szerda
18:00 Gödöllői KC - Dabasi KC VSE 22 - 19
2020. szeptember 10. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Békéscsaba DKSE 28 - 23
2020. szeptember 11. péntek
14:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - Balmazújvárosi KK 23 - 25
16:00 Pick Szeged I. - KTE-Piroska szörp 20 - 18
2020. szeptember 12. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 36 - 17
2020. szeptember 17. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp 27 - 26
17:00 Mezőkövesdi KC - Gödöllői KC 27 - 19
2020. szeptember 18. péntek
13:00 Ferencvárosi TC - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 21
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Békéscsaba DKSE 32 - 25
15:30 Balmazújvárosi KK - Optimum-Solar Békési FKC 20 - 21
2020. szeptember 22. kedd
17:30 Pick Szeged II. - KTE-Piroska szörp 14 - 16
2020. szeptember 23. szerda
14:30 Balmazújvárosi KK - Békéscsaba DKSE 24 - 23
17:45 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 23 - 22
2020. szeptember 25. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Dabasi KC VSE 22 - 26
2020. szeptember 26. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Ferencvárosi TC 22 - 28
2020. szeptember 30. szerda
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged I. 17 - 25
2020. október 2. péntek
14:00 Pick Szeged I. - Pick Szeged II. 25 - 20
2020. október 3. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Mezőkövesdi KC 21 - 26
2020. október 7. szerda
18:00 Gödöllői KC - KTE-Piroska szörp 21 - 30
2020. október 8. csütörtök
16:30 Ferencvárosi TC - Békéscsaba DKSE 24 - 19
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged II. 31 - 25
17:00 Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE- LINAMAR 25 - 22
2020. október 9. péntek
15:30 Balmazújvárosi KK - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 23 - 18
15:45 SBS-Eger - Pick Szeged I. 22 - 26
2020. október 14. szerda
18:00 Gödöllői KC - Pick Szeged II. 27 - 15
2020. október 16. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged I. 22 - 27
15:00 SBS-Eger - KTE-Piroska szörp 22 - 18
15:30 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 20 - 18
2020. október 17. szombat
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Ferencvárosi TC 23 - 28
2020. október 20. kedd
17:00 Mezőkövesdi KC - Békéscsaba DKSE 24 - 24
2020. október 22. csütörtök
Dabasi KC VSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös elhalasztva
DEAC NK KFT - Gödöllői KC elhalasztva
11:30 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 31 - 24
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged I. 24 - 19
16:30 Ferencvárosi TC - Balmazújvárosi KK 28 - 24
2020. október 25. vasárnap
18:00 Pick Szeged II. - SBS-Eger 14 - 20
2020. november 6. péntek
17:30 SBS-Eger - Ferencvárosi TC 21 - 17
2020. november 7. szombat
11:00 KTE-Piroska szörp - Békéscsaba DKSE 28 - 21
2020. november 10. kedd
13:30 SBS-Eger - Gödöllői KC 23 - 18
16:30 Ferencvárosi TC - DEAC NK KFT 27 - 23
2020. november 12. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Ferencvárosi TC 21 - 29
16:30 DEAC NK KFT - SBS-Eger 24 - 23
2020. november 18. szerda
Dabasi KC VSE - DEAC NK KFT elhalasztva
2020. november 20. péntek
Orosházi FKSE- LINAMAR - SBS-Eger elhalasztva
2020. november 21. szombat
Optimum-Solar Békési FKC - Gödöllői KC elhalasztva
13:30 Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi KC 21 - 22
2020. november 24. kedd
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Mezőkövesdi KC 23 - 32
2020. november 25. szerda
18:00 Gödöllői KC - Békéscsaba DKSE 26 - 21
2020. november 29. vasárnap
Pick Szeged I. - Ferencvárosi TC elhalasztva
2020. december 3. csütörtök
Dabasi KC VSE - Pick Szeged I. elhalasztva
2020. december 4. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Gödöllői KC 24 - 17
16:15 Békéscsaba DKSE - SBS-Eger 16 - 15
2020. december 5. szombat
14:00 Ferencvárosi TC - KTE-Piroska szörp 21 - 20
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Orosházi FKSE- LINAMAR 28 - 16
2020. december 10. csütörtök
13:30 SBS-Eger - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 31 - 15
2020. december 13. vasárnap
Pick Szeged II. - Ferencvárosi TC elhalasztva
2021. január 23. szombat
14:00 Mezőkövesdi KC - Balmazújvárosi KK 33 - 23
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp 24 - 23
2021. január 28. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - KTE-Piroska szörp 21 - 27
16:30 DEAC NK KFT - Orosházi FKSE- LINAMAR 28 - 24
2021. január 29. péntek
13:30 SBS-Eger - Optimum-Solar Békési FKC 22 - 26
16:00 Dabasi KC VSE - Békéscsaba DKSE 21 - 25
2021. január 31. vasárnap
16:00 Pick Szeged I. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 26 - 13
2021. február 2. kedd
15:30 Pick Szeged II. - Mezőkövesdi KC 0 - 10
2021. február 3. szerda
18:00 Gödöllői KC - Ferencvárosi TC 18 - 19
2021. február 4. csütörtök
13:30 KTE-Piroska szörp - Mezőkövesdi KC 18 - 25
16:30 DEAC NK KFT - Pick Szeged I. 23 - 22
2021. február 5. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 22 - 28
15:45 SBS-Eger - Balmazújvárosi KK 26 - 18
2021. február 6. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Békéscsaba DKSE 26 - 20
2021. február 7. vasárnap
18:00 Pick Szeged II. - Dabasi KC VSE 24 - 30
2021. február 9. kedd
13:30 Balmazújvárosi KK - Pick Szeged I. 23 - 33
2021. február 10. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - DEAC NK KFT 25 - 21
2021. február 11. csütörtök
17:00 Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II. 31 - 26
2021. február 12. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Optimum-Solar Békési FKC 18 - 22
15:30 Balmazújvárosi KK - Orosházi FKSE- LINAMAR 21 - 29
2021. február 13. szombat
16:00 KTE-Piroska szörp - Pick Szeged I. 17 - 21
2021. február 14. vasárnap
15:00 Ferencvárosi TC - SBS-Eger 22 - 20
2021. február 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 14 - 24
18:00 Pick Szeged II. - Pick Szeged I. 19 - 25
18:00 Gödöllői KC - Mezőkövesdi KC 20 - 31
2021. február 18. csütörtök
13:00 KTE-Piroska szörp - DEAC NK KFT 23 - 30
2021. február 19. péntek
13:00 SBS-Eger - Dabasi KC VSE 22 - 19
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Ferencvárosi TC 19 - 18
2021. február 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Balmazújvárosi KK 26 - 20
2021. február 23. kedd
15:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE- LINAMAR 23 - 23
15:30 KTE-Piroska szörp - Pick Szeged II. 21 - 17
2021. február 24. szerda
16:00 Békéscsaba DKSE - Balmazújvárosi KK 25 - 21
2021. február 25. csütörtök
15:00 Dabasi KC VSE - Gödöllői KC 34 - 26
16:30 DEAC NK KFT - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 30 - 25
17:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger 28 - 20
2021. február 26. péntek
Pick Szeged I. - Gödöllői KC elhalasztva
2021. február 28. vasárnap
13:30 Ferencvárosi TC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 2. kedd
15:30 Pick Szeged II. - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. március 3. szerda
15:30 KTE-Piroska szörp - Gödöllői KC
15:45 Békéscsaba DKSE - Ferencvárosi TC
16:00 Dabasi KC VSE - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 4. csütörtök
16:00 Pick Szeged I. - SBS-Eger
2021. március 5. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőkövesdi KC
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Balmazújvárosi KK
2021. március 7. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - DEAC NK KFT
2021. március 10. szerda
18:00 Gödöllői KC - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 11. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - DEAC NK KFT
2021. március 12. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Békéscsaba DKSE
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Dabasi KC VSE
2021. március 13. szombat
16:00 Balmazújvárosi KK - Pick Szeged II.
2021. március 16. kedd
16:30 Pick Szeged I. - Mezőkövesdi KC
2021. március 17. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 18. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - KTE-Piroska szörp
2021. március 19. péntek
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger
15:30 Balmazújvárosi KK - Gödöllői KC
2021. március 20. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - DEAC NK KFT
18:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged II.
2021. március 21. vasárnap
Mezőkövesdi KC - Pick Szeged I.
2021. március 22. hétfő
15:30 KTE-Piroska szörp - Balmazújvárosi KK
2021. március 24. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Mezőkövesdi KC
18:00 Gödöllői KC - DEAC NK KFT
2021. március 25. csütörtök
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE
2021. március 26. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - KTE-Piroska szörp
15:30 Balmazújvárosi KK - Ferencvárosi TC
2021. március 27. szombat
14:30 SBS-Eger - Pick Szeged II.
16:00 Pick Szeged I. - Optimum-Solar Békési FKC
2021. március 30. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. március 31. szerda
18:00 Gödöllői KC - SBS-Eger
2021. április 1. csütörtök
16:00 Pick Szeged I. - Békéscsaba DKSE
16:30 DEAC NK KFT - Ferencvárosi TC
17:00 Dabasi KC VSE - Balmazújvárosi KK
17:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
17:30 KTE-Piroska szörp - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 7. szerda
16:00 Dabasi KC VSE - SBS-Eger
18:00 Gödöllői KC - Balmazújvárosi KK
2021. április 8. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 9. péntek
18:00 Békéscsaba DKSE - Pick Szeged I.
2021. április 14. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - KTE-Piroska szörp
16:30 Ferencvárosi TC - Dabasi KC VSE
2021. április 16. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Gödöllői KC
13:30 SBS-Eger - DEAC NK KFT
14:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - Mezőkövesdi KC
2021. április 17. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Pick Szeged II.
2021. április 20. kedd
17:30 Pick Szeged II. - Békéscsaba DKSE
2021. április 21. szerda
18:00 Gödöllői KC - Optimum-Solar Békési FKC
2021. április 22. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE
17:30 KTE-Piroska szörp - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. április 23. péntek
16:00 Pick Szeged I. - Balmazújvárosi KK
2021. április 24. szombat
13:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. április 25. vasárnap
16:00 Mezőkövesdi KC - Ferencvárosi TC
2021. április 27. kedd
17:00 Mezőkövesdi KC - DEAC NK KFT
2021. április 28. szerda
16:00 Békéscsaba DKSE - Pick Szeged II.
2021. április 29. csütörtök
17:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE
2021. április 30. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Pick Szeged II.
2021. május 4. kedd
15:30 Pick Szeged II. - Optimum-Solar Békési FKC elhalasztva
15:30 KTE-Piroska szörp - Dabasi KC VSE
2021. május 5. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Gödöllői KC
2021. május 6. csütörtök
16:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC
2021. május 7. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - DEAC NK KFT
14:00 Ferencvárosi TC - Pick Szeged I.
15:30 Balmazújvárosi KK - KTE-Piroska szörp
2021. május 8. szombat
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - SBS-Eger
2021. május 9. vasárnap
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Pick Szeged II.
2021. május 11. kedd
13:30 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE
13:30 SBS-Eger - Békéscsaba DKSE
2021. május 12. szerda
18:00 Gödöllői KC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
2021. május 13. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Mezőkövesdi KC
17:30 KTE-Piroska szörp - Ferencvárosi TC
2021. május 14. péntek
13:30 Orosházi FKSE- LINAMAR - Optimum-Solar Békési FKC
16:00 Pick Szeged I. - Dabasi KC VSE
2021. május 16. vasárnap
16:00 Pick Szeged II. - Balmazújvárosi KK
2021. május 19. szerda
15:45 Békéscsaba DKSE - Dabasi KC VSE
2021. május 20. csütörtök
16:30 DEAC NK KFT - Balmazújvárosi KK
17:30 KTE-Piroska szörp - SBS-Eger
17:30 Pick Szeged II. - Gödöllői KC
2021. május 21. péntek
14:00 Ferencvárosi TC - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
16:00 Pick Szeged I. - Orosházi FKSE- LINAMAR
2021. május 22. szombat
14:00 Mezőkövesdi KC - Optimum-Solar Békési FKC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Mezőkövesdi KC 14 12 1 1 367 285 82 25
2. Ferencvárosi TC 14 10 1 3 331 295 36 21
3. Pick Szeged I. 12 10 0 2 291 234 57 20
4. Optimum-Solar Békési FKC 12 10 0 2 302 247 55 20
5. SBS-Eger 15 8 0 7 329 303 26 16
6. DEAC NK KFT 12 8 0 4 299 285 14 16
7. KTE-Piroska szörp 15 6 0 9 341 339 2 12
8. Balmazújvárosi KK 13 5 0 8 282 322 -40 10
9. HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 14 5 0 9 307 355 -48 10
10. Dabasi KC VSE 9 4 1 4 217 216 1 9
11. Békéscsaba DKSE 14 4 1 9 299 340 -41 9
12. Orosházi FKSE- LINAMAR 13 2 2 9 289 327 -38 6
13. Gödöllői KC 12 3 0 9 253 296 -43 6
14. Pick Szeged II. 11 0 0 11 197 260 -63 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. CSÖRGŐ KRISTÓF Mezőkövesdi KC 92 11
2. FODOR ZALÁN KTE-Piroska szörp 87 15
3. DEÁK MILÁN KTE-Piroska szörp 81 14
4. MAJOROS DOMOKOS Gödöllői KC 81 12
5. LUKÁCS JENŐ Orosházi FKSE- LINAM 78 13
6. KIRÁLY MÁTÉ DEAC NK KFT 76 12
7. TÓTH SZABOLCS Békéscsaba DKSE 68 12
8. GÁSPÁR VIKTOR Dabasi KC VSE 67 8
9. GAZSÓ PÉTER Optimum-Solar Békési 67 12
10. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 65 10
11. TÓTH MÁTÉ DEAC NK KFT 64 9
12. MACHLIK ANDOR BARNABÁS Békéscsaba DKSE 60 14
13. SILLING PÉTER Balmazújvárosi KK 50 13
14. DÓCS ÁRPÁD Mezőkövesdi KC 49 13
15. RÁCZ DONÁT MILÁN Balmazújvárosi KK 49 8
16. NOVÁK ENDRE Békéscsaba DKSE 48 14
17. RÁCZ MIKLÓS JÓZSEF Balmazújvárosi KK 47 12
18. LUKÁCS BALÁZS SBS-Eger 46 14
19. TÖRÖK ÁDÁM Ferencvárosi TC 46 13
20. VOJNÁR DÁNIEL JÁNOS Pick Szeged I. 44 11
21. CSERKUTI BENCE JÓZSEF DEAC NK KFT 43 12
22. SIKLÓS-SZONDI BENCE Ferencvárosi TC 42 9
23. ZALAI BALÁZS DEAC NK KFT 42 6
24. JÁRÓ KRISTÓF ZSOLT KTE-Piroska szörp 41 14
25. BOROSI LEVENTE HE-DO B.BRAUN Gyöngy 40 8
26. NOVÁK ZSOLT Optimum-Solar Békési 40 12
27. KOLOZSVÁRI SÁMUEL Gödöllői KC 39 9
28. MEZŐ BENCE Mezőkövesdi KC 39 13
29. MOLNÁR-NAGY MARTIN SBS-Eger 39 13
30. PÁSZTOR ÁRON Gödöllői KC 39 12
31. SZABÓ ZSOMBOR Békéscsaba DKSE 39 8
32. BAJZÁT ZSOMBOR SBS-Eger 38 14
33. BUDAI BARNABÁS VINCE Pick Szeged I. 38 12
34. CSÁK MÁTÉ SBS-Eger 38 13
35. FARKAS BALÁZS BOLDIZSÁR Gödöllői KC 38 11
36. TÓTH MARTIN GERGŐ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 38 12
37. JUHÁSZ PATRIK VALENTIN SBS-Eger 37 15
38. PINTÉR BALÁZS ÁRPÁD Pick Szeged I. 37 12
39. SZŰCS PÉTER GERGŐ Pick Szeged I. 37 10
40. VÁCZI DOMINIK GYÖRGY Ferencvárosi TC 37 12
41. MAGOS-DÓRA MÁRTON Pick Szeged II. 35 9
42. BAKÓ BENCE NORBERT Mezőkövesdi KC 34 11
43. BÉNYEI BALÁZS SBS-Eger 34 14
44. BORDÁS ISTVÁN Orosházi FKSE- LINAM 34 12
45. GÖRÖG ÁDÁM KTE-Piroska szörp 34 15
46. TÖRÖK ÁKOS IMRE Ferencvárosi TC 34 13
47. GULYÁS GERGELY ISTVÁN SBS-Eger 33 13
48. BALOGH BARNABÁS Optimum-Solar Békési 32 12
49. LUKÁCS KORNÉL KTE-Piroska szörp 31 13
50. MÁTYÁS BALÁZS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 31 6
51. PÁNCZÉL KEVIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 31 14
52. PAPP DÁVID LÁSZLÓ Pick Szeged I. 31 12
53. RUSZNÁK PATRIK Optimum-Solar Békési 29 12
54. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 29 10
55. BAKÓ ÁDÁM ANTAL DEAC NK KFT 28 10
56. SZELECZKI LÓRÁNT Dabasi KC VSE 28 9
57. VIDOVENYECZ BÁLINT Békéscsaba DKSE 27 14
58. BALOGH MIKLÓS DEAC NK KFT 26 11
59. BÓDAI SZABOLCS Orosházi FKSE- LINAM 26 9
60. BORBÉLY LEVENTE Orosházi FKSE- LINAM 26 8
61. BUGJÓ DÁNIEL Balmazújvárosi KK 26 13
62. FARAGÓ CSONGOR Pick Szeged II. 26 6
63. PÁNI MÁRTON ANDRÁS Dabasi KC VSE 26 8
64. POKRÓCZ PÉTER ISTVÁN Balmazújvárosi KK 25 13
65. SZABÓ ÁDÁM KRISTÓF Optimum-Solar Békési 25 12
66. BÁRÁNY MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 24 13
67. PORTIK DOBOS SZABOLCS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 24 9
68. RUZSÁNYI BALÁZS BENCE Optimum-Solar Békési 24 11
69. VINCZE PÉTER Mezőkövesdi KC 24 13
70. VÖRÖS OLIVÉR Pick Szeged II. 24 10
71. SZABÓ BOTOND SBS-Eger 23 15
72. NAGY ZSOMBOR KTE-Piroska szörp 22 13
73. LUKÁCS ISTVÁN ZÉNÓ Békéscsaba DKSE 21 12
74. BALOGH ISTVÁN Balmazújvárosi KK 20 8
75. HEVESI ZSOLT Mezőkövesdi KC 20 13
76. JUHÁSZ ÁDÁM Ferencvárosi TC 20 9
77. BENCSIK LÁSZLÓ Orosházi FKSE- LINAM 19 11
78. CZÁR BAKÁCS GÁBOR KTE-Piroska szörp 19 15
79. OLÁH NÁNDOR SBS-Eger 19 15
80. SZÁNTÓ ZALÁN Optimum-Solar Békési 19 12
81. TÁJOK TAMÁS PÉTER Ferencvárosi TC 19 12
82. UJVÁROSI NOEL Dabasi KC VSE 19 9
83. DUPSI DÁVID Dabasi KC VSE 18 9
84. FALUSI DÁNIEL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 18 3
85. KINCSES ÁBEL Balmazújvárosi KK 18 12
86. CSESZKÓ MIHÁLY Pick Szeged II. 17 10
87. KOVÁCS RAJMUND Optimum-Solar Békési 17 11
88. KOZÁK DÁVID Ferencvárosi TC 17 14
89. SINKA ZSOLT Békéscsaba DKSE 17 14
90. KÁDAS NÁNDOR BARNA Orosházi FKSE- LINAM 16 12
91. MIKUSKA MILÁN MÁTÉ Pick Szeged I. 16 5
92. PETRUS LEVENTE Optimum-Solar Békési 15 11
93. SÜTŐ OLIVÉR DÖME Orosházi FKSE- LINAM 15 11
94. SZABÓ MÁTÉ Orosházi FKSE- LINAM 15 5
95. TALABÉR BERTOLD Dabasi KC VSE 15 4
96. HRUTKA BALÁZS Pick Szeged I. 14 10
97. MÁCSÁR HUNOR Gödöllői KC 14 12
98. PETŐ ÁBEL Ferencvárosi TC 14 11
99. TÓTH JÓZSEF RÓMEO Pick Szeged I. 14 6
100. VALYON DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 14 12
101. BANASÁK ANTAL Pick Szeged II. 13 9
102. CSÁSZI PÉTER LEVENTE DEAC NK KFT 13 10
103. HALÁSZ HENRIK KRISTÓF Pick Szeged I. 13 6
104. MEZŐ BALÁZS Mezőkövesdi KC 13 13
105. RAFFAI SÁNDOR Gödöllői KC 13 12
106. SZABADI JÁNOS ELŐD Pick Szeged II. 13 10
107. SZÖLLŐSI MARCELL Pick Szeged I. 13 10
108. SZŰCS BALÁZS Pick Szeged I. 13 10
109. VIDOVENYECZ MÁTÉ Optimum-Solar Békési 13 12
110. AUER MÁTÉ Ferencvárosi TC 12 9
111. FÖLDHÁZI BÁLINT HE-DO B.BRAUN Gyöngy 12 13
112. GÁL MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 12 14
113. HAVRINCSÁK GÁBOR Pick Szeged II. 12 8
114. NAGY KRISTÓF Orosházi FKSE- LINAM 12 6
115. TUSJAK MÁRTON Pick Szeged II. 12 4
116. CSÍKI KRISZTIÁN Pick Szeged II. 11 3
117. FÁBIÁN BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 11 7
118. PAULÓ MÁRK MILÁN Gödöllői KC 11 12
119. BODÓ BENCE Ferencvárosi TC 10 10
120. HABUCZKI TAMÁS MÁRK Pick Szeged I. 10 5
121. MAROZS TAMÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 10 7
122. NAGY DÁVID Balmazújvárosi KK 10 13
123. STRUPKA JÁCINT ATTILA Dabasi KC VSE 10 7
124. TÓTH LEVENTE Ferencvárosi TC 10 9
125. VARASDI SIMON Ferencvárosi TC 10 10
126. BALÁZS SOMA Dabasi KC VSE 9 8
127. FUNK ZOLTÁN Ferencvárosi TC 9 8
128. JUHÁSZ ROLAND HE-DO B.BRAUN Gyöngy 9 12
129. KARIKA IMRE Balmazújvárosi KK 9 13
130. KOVÁCS MARTIN Pick Szeged II. 9 8
131. NYESŐ SOMA Ferencvárosi TC 9 14
132. BATA BENCE BOTOND SBS-Eger 8 11
133. BOROMISZA MARTIN KTE-Piroska szörp 8 8 8 10
Orosházi FKSE- LINAM 0 2
134. ERDEI DÁNIEL Balmazújvárosi KK 8 13
135. GÖNCZI ANDRÁS Orosházi FKSE- LINAM 8 4
136. KOVÁCS SZABOLCS Optimum-Solar Békési 8 12
137. LUKÁCS BALÁZS Békéscsaba DKSE 8 13
138. MÁTRA MÁTÉ HE-DO B.BRAUN Gyöngy 8 10
139. OLÁH BENCE Balmazújvárosi KK 8 6
140. SÜTŐ ZÉTÉNY HE-DO B.BRAUN Gyöngy 8 12
141. FURKA ZSOMBOR Orosházi FKSE- LINAM 7 13
142. GECSE ANDRÁS Békéscsaba DKSE 7 11
143. HALASI ERIK Pick Szeged II. 7 9
144. KOCSIS MARCELL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 7 1
145. NAGY ZSOLT ÁDÁM SBS-Eger 7 6
146. NYILAS FERENC Dabasi KC VSE 7 5
147. VOJNÁR PÉTER TAMÁS Pick Szeged I. 7 10
148. BRAUN JÓZSEF Optimum-Solar Békési 6 9
149. FARKAS SÁNDOR Orosházi FKSE- LINAM 6 3
150. JÁVOR KOPPÁNY Gödöllői KC 6 11
151. PETŐ BOTOND Mezőkövesdi KC 6 11
152. SIMON MARCELL Dabasi KC VSE 6 9
153. SZABÓ PATRIK Mezőkövesdi KC 6 11
154. SZUCSIK BENEDEK HE-DO B.BRAUN Gyöngy 6 1
155. ÁCS BARNABÁS MÓZES Dabasi KC VSE 5 7
156. ÁRVA CSABA Pick Szeged II. 5 4
157. DOBI BALÁZS Balmazújvárosi KK 5 9
158. ERDÉLYI BENCE Dabasi KC VSE 5 9
159. HARANGOZÓ BENCE ATTILA Pick Szeged II. 5 2
160. KARDOS MÁRTON Ferencvárosi TC 5 10
161. KIS BARNABÁS PÁL HE-DO B.BRAUN Gyöngy 5 8
162. NAGY GERGELY JÁNOS Pick Szeged II. 5 3
163. VIZI HUNOR LEVENTE Mezőkövesdi KC 5 13
164. ÁDÁNY BALÁZS KTE-Piroska szörp 4 12
165. BADAR BENCE Orosházi FKSE- LINAM 4 10
166. BESENYEI GERGŐ Ferencvárosi TC 4 6
167. BORDÁN LÁSZLÓ Balmazújvárosi KK 4 13
168. CZIRA TAMÁS KTE-Piroska szörp 4 8
169. NADICSÁN MARCELL TAS Orosházi FKSE- LINAM 4 3
170. NAGY ZÉTÉNY Optimum-Solar Békési 4 8
171. NYÍRFA ALEX ROBIN HE-DO B.BRAUN Gyöngy 4 9
172. SZABAD DÁVID SBS-Eger 4 15
173. FEJES JÁNOS DÁVID Optimum-Solar Békési 3 12
174. GULYÁS MÁTÉ BOLDIZSÁR HE-DO B.BRAUN Gyöngy 3 1
175. HORVÁTH OLIVÉR ATTILA Gödöllői KC 3 3
176. LÖVEY KORNÉL Ferencvárosi TC 3 5
177. TÓTH ZACHARY Gödöllői KC 3 11
178. WERNER LEVENTE Gödöllői KC 3 12
179. DULA DOMINIK DEAC NK KFT 2 11
180. FOGARASI MÁRK Pick Szeged I. 2 3
181. ILLÉS NÁNDOR Mezőkövesdi KC 2 13
182. JAKOVLJEVIC DÁVID Pick Szeged I. 2 2
183. KOLTAI CSONGOR TAMÁS Gödöllői KC 2 12
184. KÓNYA DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 2 5
185. KÓSA PÉTER KTE-Piroska szörp 2 14
186. KOVÁCS GERGŐ KTE-Piroska szörp 2 14
187. KRUCHIÓ ZSOLT Békéscsaba DKSE 2 14
188. MACHAN ZALÁN Orosházi FKSE- LINAM 2 3
189. MOLNÁR DÁNIEL Balmazújvárosi KK 2 3
190. NÁNÁSI MÁTÉ GERGŐ Orosházi FKSE- LINAM 2 8
191. SÁNTHA GERGŐ RÓBERT Pick Szeged II. 2 9
192. SIMKÓ MÁRTON KTE-Piroska szörp 2 11
193. SZÉLPÁL ERIK Dabasi KC VSE 2 8
194. SZEMÁN LÁZÁR DEAC NK KFT 2 3
195. VIGH KÁROLY LEVENTE DEAC NK KFT 2 7
196. VIRÁG DÁVID Orosházi FKSE- LINAM 2 7
197. BALIS DOMINIK KTE-Piroska szörp 1 11
198. BORDÁS KRISZTIÁN Balmazújvárosi KK 1 12
199. CZUFOR MIHÁLY ANDRÁS Mezőkövesdi KC 1 12
200. CSEH PÉTER Gödöllői KC 1 10
201. DOSZKOCS BALÁZS Pick Szeged II. 1 1
202. GORZSÁS DOMINIK JÁNOS Orosházi FKSE- LINAM 1 4
203. HAJÓS ÁDÁM Ferencvárosi TC 1 9
204. HEGYMEGI BENCE MÁRK DEAC NK KFT 1 12
205. HUNYA MÁTYÁS Békéscsaba DKSE 1 8
206. KOLLÁTI MÁRTON HE-DO B.BRAUN Gyöngy 1 9
207. LUKÁCS ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 1 3
208. MAKÁNY MÁTÉ KTE-Piroska szörp 1 13
209. NAGY MÁTÉ SBS-Eger 1 3
210. NAGY SZABOLCS SBS-Eger 1 1
211. ROMANÓCZI GYÖRGY KTE-Piroska szörp 1 10
212. SALAMON GÁBOR SBS-Eger 1 15
213. SZŰCS ZSOLT Békéscsaba DKSE 1 3
214. UMENHOFFER RICHÁRD Orosházi FKSE- LINAM 1 3
215. VACZULI KORNÉL KTE-Piroska szörp 1 13
216. ALEXA BOTOND Ferencvárosi TC 0 8
217. ÁRGYELÁN NÁNDOR Békéscsaba DKSE 0 14
218. BACSA BÁLINT JÁNOS Pick Szeged II. 0 1
219. BÁCSI RICHÁRD MÁRK Pick Szeged II. 0 4
220. BALOGH DÁNIEL Pick Szeged I. 0 9
221. BARÁTH BENEDEK HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 4
222. BENKŐ BENEDEK Orosházi FKSE- LINAM 0 5
223. BERGER GÁBOR Dabasi KC VSE 0 5
224. BERKI PÁL LÁSZLÓ Dabasi KC VSE 0 9
225. BICZÓK MÁRK KOPPÁNY Pick Szeged I. 0 11
226. BODÓ TAMÁS DEAC NK KFT 0 11
227. BORÓCZKY BOTOND GÁBOR Pick Szeged II. 0 10
228. BORSOS RICHÁRD Balmazújvárosi KK 0 11
229. BUKOR JÓZSEF DEAC NK KFT 0 8
230. CSEH PATRIK SBS-Eger 0 2
231. CSEKE KRISTÓF MÁRK SBS-Eger 0 3
232. CSERNA GERGŐ DEAC NK KFT 0 4
233. CSÓTI MARCELL Pick Szeged I. 0 11
234. DONKA VALENTIN Pick Szeged I. 0 1
235. FÁBIÁN GÁBOR Békéscsaba DKSE 0 13
236. FARKAS BALÁZS KRISTÓF Balmazújvárosi KK 0 13
237. FEKETE BENJÁMIN Optimum-Solar Békési 0 4
238. FERENCZ MÁRTON Gödöllői KC 0 1
239. FINTA BALÁZS Orosházi FKSE- LINAM 0 10
240. FÖLDI BENDEGÚZ Pick Szeged II. 0 2
241. FÜRJ ATTILA Pick Szeged II. 0 1
242. GUBA SZABOLCS Gödöllői KC 0 10
243. GYÁNTI BARNABÁS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 5
244. GYŐRI ZSOMBOR Ferencvárosi TC 0 2
245. HALMOS BALÁZS HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
246. HAMVAI IVÁN Optimum-Solar Békési 0 8
247. HORNYÁK NORBERT DEAC NK KFT 0 12
248. HORVÁTH BALÁZS HUGÓ Gödöllői KC 0 9
249. HORVÁTH DÁVID HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 7
250. JANKÓ BAJÁN Gödöllői KC 0 3
251. JÁNOSKA GERGELY Pick Szeged II. 0 10
252. JÉGA-SZABÓ ZALÁN ZSOLT Gödöllői KC 0 10
253. JÓNÁS BENCE Orosházi FKSE- LINAM 0 4
254. JUHÁSZ ÁKOS BALÁZS Optimum-Solar Békési 0 1
255. KAPOSVÁRI BENCE Pick Szeged I. 0 10
256. KARNOK DONÁT HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 1
257. KEREKES JÁNOS Balmazújvárosi KK 0 10
258. KEREKES RÓBERT Pick Szeged I. 0 4
259. KERTÉSZ IMRE MÓZES DEAC NK KFT 0 10
260. KESERŰ GÁBOR DEAC NK KFT 0 2
261. KÓSZÓ ÁDÁM BÁLINT Pick Szeged II. 0 1
262. LACZÓ GERGŐ ATTILA Békéscsaba DKSE 0 5
263. LAKATOS SOMA Optimum-Solar Békési 0 11
264. MARCZIS LÁSZLÓ Mezőkövesdi KC 0 1
265. MARJAI ANDRÁS Pick Szeged II. 0 1
266. MARKÓCZY MARCELL Ferencvárosi TC 0 13
267. MÁRTON BALÁZS SBS-Eger 0 2
268. MELLÁR BENCE Dabasi KC VSE 0 3
269. MIKLÓSI RÓBERT Orosházi FKSE- LINAM 0 5
270. MOLNÁR PÉTER DÁNIEL SBS-Eger 0 7
271. MÓZES BENCE Dabasi KC VSE 0 3
272. MURÁTI DOMINIK BALÁZS Pick Szeged II. 0 1
273. NAGY KORNÉL Gödöllői KC 0 3
274. NAGY-GÁSPÁR LÁSZLÓ Pick Szeged I. 0 4
275. NÉMETH ÁDÁM ZOLTÁN Pick Szeged I. 0 9
276. NYAKÓ SÁNDOR Optimum-Solar Békési 0 2
277. PÁGER BALÁZS Pick Szeged II. 0 3
278. PAP ALEKSANDAR Optimum-Solar Békési 0 1
279. PAULIK LEVENTE Orosházi FKSE- LINAM 0 7
280. PEDERSEN BENJAMIN KÁROLY Pick Szeged I. 0 5
281. POGONYI SEBESTYÉN KTE-Piroska szörp 0 3
282. RITTER MÁTÉ Gödöllői KC 0 2
283. SENÁNSZKY ALÁRD PÉTER Mezőkövesdi KC 0 13
284. SZABÓ BÁLINT Békéscsaba DKSE 0 9
285. SZELEZSÁN ZSOMBOR Optimum-Solar Békési 0 1
286. SZENTE ÁDÁM Pick Szeged II. 0 1
287. SZIKORA GERGELY Dabasi KC VSE 0 9
288. SZLOVENCSÁK ÁDÁM HE-DO B.BRAUN Gyöngy 0 14
289. TAKÁCS BENCE KTE-Piroska szörp 0 14
290. TARKOVÁCS OLIVÉR Optimum-Solar Békési 0 1
291. TEMESVÁRI ÁKOS Pick Szeged II. 0 3
292. TOLDI KRISTÓF Békéscsaba DKSE 0 1
293. TÓTH KORNÉL Pick Szeged II. 0 5
294. UJFALUCZKI BENCE Békéscsaba DKSE 0 14
295. VRANCSIK ANDRÁS Balmazújvárosi KK 0 3
296. ZSÍROS SZEBASZTIÁN Dabasi KC VSE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó