Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport
2019. szeptember 11. szerda
18:30 Bajai KSE - Satelit Se 19 - 48
2019. szeptember 14. szombat
16:00 Paksi Kézilabda SE - TUNGSRAM SE 25 - 41
16:00 Holler UFC - Hőgyészi SC 25 - 33
16:00 Kalocsai KC - MK Pelikán-Siklós KC 25 - 19
16:00 Kiskőrösi KS Kft - PEAC 25 - 31
2019. szeptember 15. vasárnap
18:00 Rinyamenti KC - Expressz Zálog Mecseknáda 20 - 27
2019. szeptember 19. csütörtök
15:00 PEAC - Bajai KSE 39 - 17
2019. szeptember 21. szombat
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Holler UFC 43 - 14
16:00 Satelit Se - Kalocsai KC 24 - 25
16:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC 46 - 19
2019. szeptember 22. vasárnap
14:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Kiskőrösi KS Kft 23 - 22
14:00 Hőgyészi SC - Paksi Kézilabda SE 36 - 31
2019. szeptember 25. szerda
18:00 TUNGSRAM SE - Sport36-Komló 22 - 29
2019. szeptember 28. szombat
16:00 Paksi Kézilabda SE - MK Pelikán-Siklós KC 24 - 53
16:00 Kalocsai KC - PEAC 28 - 27
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti KC 38 - 17
16:00 TUNGSRAM SE - Hőgyészi SC 40 - 22
2019. szeptember 29. vasárnap
12:00 Holler UFC - Satelit Se 21 - 33
14:00 Bajai KSE - Expressz Zálog Mecseknáda 24 - 34
2019. október 2. szerda
19:00 Rinyamenti KC - Sport36-Komló 9 - 27
2019. október 5. szombat
11:00 PEAC - Holler UFC 40 - 10
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 33 - 17
16:00 Kiskőrösi KS Kft - TUNGSRAM SE 30 - 26
16:00 Satelit Se - Paksi Kézilabda SE 42 - 24
2019. október 6. vasárnap
14:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Kalocsai KC 21 - 15
18:00 Rinyamenti KC - Bajai KSE 30 - 20
2019. október 12. szombat
16:00 Holler UFC - Expressz Zálog Mecseknáda 17 - 26
16:00 Kalocsai KC - Rinyamenti KC 28 - 18
16:00 TUNGSRAM SE - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 26
2019. október 13. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft 24 - 39
14:00 Hőgyészi SC - Satelit Se 21 - 29
18:30 Paksi Kézilabda SE - PEAC 27 - 58
2019. október 17. csütörtök
18:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Paksi Kézilabda SE 36 - 25
2019. október 19. szombat
11:00 PEAC - Hőgyészi SC 43 - 25
15:00 Satelit Se - MK Pelikán-Siklós KC 23 - 21
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Kalocsai KC 32 - 27
2019. október 20. vasárnap
14:00 Bajai KSE - TUNGSRAM SE 21 - 38
18:00 Rinyamenti KC - Holler UFC 34 - 26
2019. október 21. hétfő
16:45 Sport36-Komló - PEAC 30 - 30
2019. október 26. szombat
16:00 Satelit Se - Kiskőrösi KS Kft 30 - 28
2019. október 27. vasárnap
12:00 Sport36-Komló - Kalocsai KC 33 - 27
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Rinyamenti KC 29 - 13
2019. október 30. szerda
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Sport36-Komló 21 - 27
2019. november 4. hétfő
16:45 Sport36-Komló - Bajai KSE 53 - 28
2019. november 7. csütörtök
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - PEAC 32 - 28
2019. november 9. szombat
16:00 Holler UFC - Kiskőrösi KS Kft 16 - 39
16:00 Kalocsai KC - Bajai KSE 33 - 22
16:00 TUNGSRAM SE - Satelit Se 38 - 27
2019. november 10. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - Expressz Zálog Mecseknáda 22 - 31
16:00 Paksi Kézilabda SE - Rinyamenti KC 26 - 27
2019. november 13. szerda
18:30 Holler UFC - Sport36-Komló 21 - 54
2019. november 16. szombat
16:00 Kalocsai KC - TUNGSRAM SE 29 - 21
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Paksi Kézilabda SE 36 - 19
18:00 Rinyamenti KC - Hőgyészi SC 25 - 13
2019. november 17. vasárnap
11:00 PEAC - Satelit Se 31 - 28
14:00 Bajai KSE - Holler UFC 33 - 26
14:00 Expressz Zálog Mecseknáda - MK Pelikán-Siklós KC 31 - 28
2019. november 21. csütörtök
18:30 Expressz Zálog Mecseknáda - Sport36-Komló 23 - 33
2019. november 23. szombat
16:00 Holler UFC - Kalocsai KC 6 - 43
16:00 Satelit Se - Expressz Zálog Mecseknáda 28 - 23
16:00 TUNGSRAM SE - PEAC 21 - 24
2019. november 24. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - Kiskőrösi KS Kft 24 - 39
16:00 Paksi Kézilabda SE - Bajai KSE 40 - 32
2019. november 28. csütörtök
18:00 Expressz Zálog Mecseknáda - PEAC 30 - 44
2019. november 30. szombat
16:00 Holler UFC - TUNGSRAM SE 22 - 46
16:00 Kalocsai KC - Paksi Kézilabda SE 51 - 28
16:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 27
2019. december 1. vasárnap
14:00 Bajai KSE - Hőgyészi SC 38 - 29
18:00 Rinyamenti KC - Satelit Se 19 - 24
2019. december 3. kedd
15:00 PEAC - Rinyamenti KC 29 - 23
2019. december 7. szombat
14:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bajai KSE 29 - 27
15:00 Satelit Se - Sport36-Komló 20 - 25
16:00 Hőgyészi SC - Kalocsai KC 28 - 35
16:00 TUNGSRAM SE - Expressz Zálog Mecseknáda 36 - 29
2019. december 8. vasárnap
16:00 Holler UFC - Paksi Kézilabda SE 33 - 41
2019. december 9. hétfő
16:45 Sport36-Komló - Kiskőrösi KS Kft 38 - 23
2019. december 15. vasárnap
16:00 Hőgyészi SC - Sport36-Komló 26 - 38
2019. december 16. hétfő
16:45 Sport36-Komló - Paksi Kézilabda SE 47 - 27
2020. február 15. szombat
11:30 PEAC - Kiskőrösi KS Kft 33 - 36
13:00 TUNGSRAM SE - Paksi Kézilabda SE 40 - 30
15:00 Satelit Se - Bajai KSE 36 - 27
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 25 - 30
2020. február 16. vasárnap
14:00 Hőgyészi SC - Holler UFC 37 - 28
14:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Rinyamenti KC 29 - 25
2020. február 22. szombat
14:00 Kiskőrösi KS Kft - Expressz Zálog Mecseknáda 23 - 27
16:00 Holler UFC - MK Pelikán-Siklós KC 17 - 26
16:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 15 - 35
16:00 Kalocsai KC - Satelit Se 33 - 25
2020. február 23. vasárnap
14:00 Bajai KSE - PEAC 24 - 49
15:00 Paksi Kézilabda SE - Hőgyészi SC 29 - 36
2020. február 29. szombat
12:00 PEAC - Kalocsai KC 24 - 32
16:00 Rinyamenti KC - Kiskőrösi KS Kft 22 - 32
16:00 Hőgyészi SC - TUNGSRAM SE 23 - 35
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Paksi Kézilabda SE 36 - 20
2020. március 1. vasárnap
14:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Bajai KSE 30 - 22
15:00 Satelit Se - Holler UFC 30 - 20
2020. március 4. szerda
16:30 Sport36-Komló - TUNGSRAM SE 34 - 32
2020. március 5. csütörtök
20:00 Paksi Kézilabda SE - Satelit Se 32 - 45
2020. március 7. szombat
16:00 Holler UFC - PEAC 24 - 44
16:00 Hőgyészi SC - MK Pelikán-Siklós KC 24 - 25
16:00 TUNGSRAM SE - Kiskőrösi KS Kft 30 - 22
16:00 Kalocsai KC - Expressz Zálog Mecseknáda 32 - 28
2020. március 8. vasárnap
11:00 Bajai KSE - Rinyamenti KC 23 - 24
2020. március 9. hétfő
18:45 PEAC - Sport36-Komló 26 - 30
2020. március 12. csütörtök
14:00 PEAC - Paksi Kézilabda SE 62 - 35
2020. március 13. péntek
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - TUNGSRAM SE 23 - 29
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Sport36-Komló 14 13 1 0 498 335 163 27
2. TUNGSRAM SE 18 13 0 5 608 450 158 26
3. Kalocsai KC 16 13 0 3 493 381 112 26
4. PEAC 18 12 1 5 662 477 185 25
5. Satelit Se 16 11 0 5 492 407 85 22
6. Expressz Zálog Mecseknáda 16 11 0 5 448 416 32 22
7. Kiskőrösi KS Kft 16 10 0 6 500 414 86 20
8. MK Pelikán-Siklós KC 17 9 0 8 496 417 79 18
9. Rinyamenti KC 16 5 0 11 340 452 -112 10
10. Hőgyészi SC 16 4 0 12 416 524 -108 8
11. Bajai KSE 16 2 0 14 401 577 -176 4
12. Paksi Kézilabda SE 17 2 0 15 483 711 -228 4
13. Holler UFC 16 0 0 16 326 602 -276 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. VADON DÁNIEL MK Pelikán-Siklós KC 162 17
2. DOBOS ATTILA Bajai KSE 151 15
3. HADOBÁS OLIVÉR PEAC 143 15
4. KÁLMÁN ATTILA Expressz Zálog Mecse 134 16
5. HORVÁTH BENCE TIBOR TUNGSRAM SE 133 18
6. NAGY ÁKOS PEAC 131 18
7. VIRÁG ZSOMBOR TUNGSRAM SE 115 17
8. VIDÓK PATRIK Kalocsai KC 114 16
9. BEZSENYI ÁKOS Kiskőrösi KS Kft 113 15
10. HEGEDŰS MÁRK TUNGSRAM SE 108 16
11. VARGA ERIK Kalocsai KC 104 16
12. DRENKOVICS MÁRK Kalocsai KC 103 15
13. BARNA IMRE MÁRK Kiskőrösi KS Kft 96 16
14. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Hőgyészi SC 95 16
15. PUTNOKI PÉTER PEAC 95 17
16. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 94 14
17. KIS MÁTÉ BALÁZS Satelit Se 93 13
18. ZAKARIÁS BÁLINT MK Pelikán-Siklós KC 93 17
19. BARTHA BENDEGÚZ KÁROLY Kiskőrösi KS Kft 91 13
20. OSTHEIMER RICHÁRD Bajai KSE 90 14
21. SZAKÁCS BENCE MK Pelikán-Siklós KC 85 16
22. HORVÁTH ÁDÁM VID Paksi Kézilabda SE 84 13
23. BUJTÁS BALÁZS Paksi Kézilabda SE 82 11
24. VARGA ZSOMBOR Satelit Se 80 14
25. HARNAL PATRIK Hőgyészi SC 78 16
26. HORVÁTH DÁVID Rinyamenti KC 75 16
27. SEBESZTA RICHÁRD Satelit Se 74 16
28. TAKÁCS MÁTÉ Sport36-Komló 72 14
29. MIHÁLDINECZ JÓZSEF TUNGSRAM SE 71 18
30. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 70 14
31. HORVÁTH ROLAND Kalocsai KC 70 15
32. KOLLÁR LEVENTE Expressz Zálog Mecse 70 16
33. KOVÁCS HENRIK KRISZTOFER Holler UFC 70 9
34. VIRÁG ZSOLT MK Pelikán-Siklós KC 68 12
35. KOMA BENCE LÁSZLÓ TUNGSRAM SE 67 17
36. KALTENECKER KRISTÓF PEAC 63 14
37. FUNG GERGŐ Holler UFC 62 16
38. LŐRINCZ DÁVID Expressz Zálog Mecse 62 15
39. HÖRNYÉKI SZABOLCS Sport36-Komló 59 14
40. KÓKAI ROLAND Paksi Kézilabda SE 59 12
41. VASI MÁRK Hőgyészi SC 58 11
42. TÓTH BENCE KOPPÁNY Satelit Se 56 16
43. KOVÁCS ZALÁN MÁRTON Satelit Se 55 13
44. SZÖBÖLŐDI JÁNOS BARNABÁS Satelit Se 55 15
45. TULLNER ÁRPÁD Sport36-Komló 54 13
46. MOLNÁR SZABOLCS Holler UFC 53 13
47. GUTH MARCELL PEAC 52 18
48. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 52 13
49. KAZAL KRISZTIÁN Bajai KSE 52 15
50. CZENE BENJAMIN Rinyamenti KC 50 16
51. TAR-LUKÁCS MÁTÉ Paksi Kézilabda SE 50 11
52. ORSÓS ÁDÁM Holler UFC 44 10
53. PATAI DENISZ Kiskőrösi KS Kft 44 10
54. BARANYI BARNA Paksi Kézilabda SE 42 16
55. RIK JÓZSEF PEAC 42 12
56. BONDOR MILÁN Kalocsai KC 40 16
57. SZENTGYÖRGYI GERGŐ Rinyamenti KC 40 16
58. CSELIK ATTILA Paksi Kézilabda SE 39 14
59. RADÁK SOMA Rinyamenti KC 39 14
60. KOVÁCS ÁDÁM Hőgyészi SC 38 9
61. FREY PÉTER JÓZSEF Expressz Zálog Mecse 37 15
62. KANYAR JÓZSEF MÁTÉ Rinyamenti KC 37 16
63. LŐRINC SZABOLCS Hőgyészi SC 37 16
64. MIKLÓS LEVENTE TUNGSRAM SE 37 9
65. VILLÁNYI ROLAND Satelit Se 35 16
66. KESZTHELYI VILMOS Expressz Zálog Mecse 34 15
67. MOSDÓSI GÁBOR PEAC 33 16
68. BALASSA SZILVESZTER TUNGSRAM SE 32 11
69. TOMASEV LÉNÁRD MK Pelikán-Siklós KC 32 15
70. TÓTH SIMON Rinyamenti KC 32 13
71. KARDOS PÉTER Kalocsai KC 31 15
72. OLÁH BENCE Hőgyészi SC 31 12
73. PÁL ATTILA Holler UFC 31 16
74. TÓTH NORBERT Kiskőrösi KS Kft 31 12
75. BENKŐ VIKTOR MK Pelikán-Siklós KC 30 17
76. FÖLDVÁRI KRISTÓF Sport36-Komló 30 14
77. NÉMETH BOTOND Kiskőrösi KS Kft 30 13
78. VÉN KEVIN Paksi Kézilabda SE 30 11
79. AMMA MÁTÉ Hőgyészi SC 29 16
80. PETŐ DORIÁN Bajai KSE 29 10
81. BÍRÓ GERGŐ Expressz Zálog Mecse 28 13
82. PITZ BENCE Rinyamenti KC 28 14
83. SZABÓ BENCE PEAC 28 16
84. TURI ATTILA Kiskőrösi KS Kft 28 10
85. FUNG MÁTÉ PÁL Holler UFC 27 14
86. JANTNER MIHÁLY Paksi Kézilabda SE 27 15
87. HEGEDÜS BENCE Sport36-Komló 25 13
88. BAKSA DÁVID PEAC 23 11
89. NÁGL ROLAND Paksi Kézilabda SE 23 8
90. SZENTGYÖRGYI BALÁZS Satelit Se 23 15
91. LŐRINCZ DOMINIK Expressz Zálog Mecse 22 15
92. GOMBOS LEVENTE Hőgyészi SC 20 14
93. MIHUCZ DONÁT Bajai KSE 18 15
94. NAGY BALÁZS ANDRÁS Bajai KSE 17 16
95. GÁL OLIVÉR Expressz Zálog Mecse 16 16
96. HORVÁTH LÉNÁRD Sport36-Komló 16 14
97. OCSKÓ ANDRÁS Expressz Zálog Mecse 16 5
98. LUKÁCS MÁRK Sport36-Komló 15 11
99. BALOGH PATRIK PEAC 14 14
100. BORSOS RICHÁRD Kalocsai KC 14 16
101. BRINZA DÁVID TAMÁS Hőgyészi SC 14 13
102. CSOMÓS DOMONKOS ANDRÁS Rinyamenti KC 14 2
103. OCSKÓ ROLAND LÁSZLÓ Expressz Zálog Mecse 14 6
104. HAJMÁSI ÁKOS TUNGSRAM SE 13 16
105. HORVÁTH JÁNOS ÁDÁM TUNGSRAM SE 13 12
106. MEGYERI MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 13 7
107. VIZI ZSOMBOR ALAJOS Satelit Se 12 16
108. BARANYAI ZOLTÁN Kiskőrösi KS Kft 11 12
109. BOGÁROMI ÁDÁM Kiskőrösi KS Kft 11 11
110. HORVÁTH DOMINIK Rinyamenti KC 11 15
111. PAPP PÉTER Holler UFC 11 10
112. FÜLÖP- SZÉKELY ZALÁN Bajai KSE 10 12
113. HERNESZ KRISZTIÁN Expressz Zálog Mecse 10 15
114. KISS TÓTH BENCE Kiskőrösi KS Kft 10 7
115. RÁKOSI BALÁZS Paksi Kézilabda SE 10 12
116. SCHMIDT LEVENTE PEAC 10 15
117. KOLLER OLIVÉR MK Pelikán-Siklós KC 9 15
118. LASSÚ MARTIN TUNGSRAM SE 9 5
119. MÁRKI TAMÁS Bajai KSE 9 14
120. MARKÓ TIBOR Kalocsai KC 9 16
121. PAPP RAJMOND Satelit Se 9 15
122. VADON PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 9 11
123. HANICS OLIVÉR MK Pelikán-Siklós KC 8 13
124. JÁNOS ANDRÁS Paksi Kézilabda SE 8 7
125. RUSKÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 8 2
126. TAMÁS BARNABÁS Hőgyészi SC 8 8
127. VAJDA BALÁZS Paksi Kézilabda SE 8 15
128. CSONKA PATRIK Rinyamenti KC 7 2
129. IGNÁCZ BÁLINT Hőgyészi SC 7 11
130. ZÁKÁNYI BARNABÁS Holler UFC 7 14
131. BONDOR DÁNIEL PEAC 6 3
132. GLÜCK GERGŐ Holler UFC 6 2
133. HORVÁTH VIKTOR Bajai KSE 6 12
134. KOLLÁR DÁVID Paksi Kézilabda SE 6 8
135. POLERECZKI PÁL Kiskőrösi KS Kft 6 4
136. TAKÁCS GERGŐ Bajai KSE 6 9
137. BENKŐ MILÁN Sport36-Komló 5 9
138. FEIL BENCE ZOLTÁN Paksi Kézilabda SE 5 3
139. PÁNCSICS LÁSZLÓ Bajai KSE 5 8
140. STRUMBERGER KRISZTIÁN Holler UFC 5 16
141. SZALMA MARTIN PÉTER PEAC 5 11
142. TENKE CSONGOR Holler UFC 5 5
143. HORVÁTH BENEDEK TUNGSRAM SE 4 14
144. HORVÁTH CSONGOR Paksi Kézilabda SE 4 3
145. KEREKES TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 4 13
146. LIEBHARDT MIHÁLY PEAC 4 4
147. NÉMETH GÁBOR PEAC 4 14
148. SIMON ADRIÁN GERGŐ PEAC 4 8
149. SZŐKE KRISTÓF Kalocsai KC 4 16
150. TILLMANN ATTILA Kalocsai KC 4 15
151. ZSALAKOVITS DOMINIK Sport36-Komló 4 13
152. FAUSZT BENCE Paksi Kézilabda SE 3 5
153. JUTASI ÁDÁM Bajai KSE 3 3
154. KARSAI GÁBOR Rinyamenti KC 3 16
155. KÖRTÉS RICHÁRD TAMÁS Holler UFC 3 11
156. MARICS BENEDEK TUNGSRAM SE 3 14
157. NAGY GERGŐ Expressz Zálog Mecse 3 1
158. PISASICS BÉLA ISTVÁN Bajai KSE 3 3
159. TÓTH MILÁN RÓBERT Paksi Kézilabda SE 3 3
160. TUBÁK MILÁN PEAC 3 4
161. HORVÁTH DÁVID Rinyamenti KC 2 4
162. KUTI MIHÁLY Bajai KSE 2 11
163. MÁDAI MARCELL Kiskőrösi KS Kft 2 2
164. MAGYAR BALÁZS Sport36-Komló 2 9
165. MOLNÁR MARTIN Expressz Zálog Mecse 2 15
166. SZTOJKA ALEXANDER Holler UFC 2 15
167. VÖRÖS MARCELL TUNGSRAM SE 2 6
168. ZACHARIÁS MÁRTON SZILVESZTER Rinyamenti KC 2 3
169. ANTAL ERIK PEAC 1 2
170. GELENCSÉR ANTAL TUNGSRAM SE 1 18
171. POLONYI BARNABÁS Hőgyészi SC 1 8
172. SZENTESI GERGŐ Kiskőrösi KS Kft 1 3
173. TAKSONYI CSABA PEAC 1 2
174. VICZIÁN NORBERT Kiskőrösi KS Kft 1 3
175. ÁCS TIBOR ÁBEL Hőgyészi SC 0 16
176. ANDIK DORIÁN Rinyamenti KC 0 1
177. ASZÓDI ZSOMBOR Kiskőrösi KS Kft 0 4
178. BALOGH JÁNOS Hőgyészi SC 0 1
179. CSORVÁSI ADRIÁN Hőgyészi SC 0 5
180. DRÁNOVICS LÁSZLÓ Hőgyészi SC 0 1
181. FEKETE BARABÁS SZABOLCS PEAC 0 9
182. FRIDRICH MÁRTON Hőgyészi SC 0 14
183. FUCHS ANDRÁS Expressz Zálog Mecse 0 16
184. GAZDAG GYÖRGY Paksi Kézilabda SE 0 6
185. HARACSI BARNA ATTILA Rinyamenti KC 0 14
186. HEVESI KRISZTIÁN BÉLA Rinyamenti KC 0 8
187. HULLMANN BÉLA MK Pelikán-Siklós KC 0 9
188. JAGICZA MARCELL Kalocsai KC 0 16
189. JANTNER BÁLINT Paksi Kézilabda SE 0 3
190. JILLING MARCELL FERENC Paksi Kézilabda SE 0 10
191. KADOSA TIBOR Bajai KSE 0 2
192. KÁLCSICS MARCELL TUNGSRAM SE 0 5
193. KÁLMÁN TAMÁS Satelit Se 0 15
194. KERESZTURI PATRIK Bajai KSE 0 9
195. KISS ADRIÁN Satelit Se 0 16
196. KORCSMÁROS DÁVID TUNGSRAM SE 0 9
197. KOVÁCS PÉTER CSABA Bajai KSE 0 7
198. KOZMÁRY BENEDEK Expressz Zálog Mecse 0 16
199. KRECS SÁNDOR Kiskőrösi KS Kft 0 3
200. MAROSVÖLGYI MARTIN Kalocsai KC 0 15
201. MOLNÁR TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 0 1
202. OBERHAUSER ATTILA Bajai KSE 0 13
203. OKORIE PÉTER PEAC 0 17
204. PÁPISTA MARCELL Paksi Kézilabda SE 0 1
205. PÉCSI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 0 14
206. POLYÁK BENCE Kiskőrösi KS Kft 0 8
207. SUDÁR GERGŐ Satelit Se 0 4
208. SZABÓ BENCE Holler UFC 0 7
209. SZIGETI BÁLINT Sport36-Komló 0 1
210. SZILÁGYI JÓZSEF Holler UFC 0 8
211. SZÓLÁK DÁVID TUNGSRAM SE 0 9
212. SZŐLLŐSI ISTVÁN BÁLINT Bajai KSE 0 1
213. SZTANÓ MÁRKÓ Paksi Kézilabda SE 0 2
214. TÁRNOKI LÁSZLÓ Bajai KSE 0 11
215. TOLLÁR ZSOLT Hőgyészi SC 0 5
216. TORGYIK ROLAND Kiskőrösi KS Kft 0 15
217. TÓTH ÁDÁM ANDRÁS Holler UFC 0 16
218. TÓTH DÁVID Holler UFC 0 14
219. VÉKÁSI BENCE TUNGSRAM SE 0 3
220. VINCZE MÁTÉ PEAC 0 8
221. VLCSKÓ BALÁZS MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 0 5
222. WEINERT GERGŐ MK Pelikán-Siklós KC 0 17
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó