Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Leány Serdülő III. osztály-B csoport
2019. szeptember 10. kedd
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Mikolik Sport School KFT 17 - 15
17:25 VS Dunakeszi - Komárom VSE 25 - 9
2019. szeptember 14. szombat
12:30 Kántor Anikó SE - Solymári SC 21 - 20
16:00 BSC Budakalász - HORT SE 22 - 13
17:00 Alsónémedi SE - Moyra-Budaörs Handball 19 - 34
2019. szeptember 15. vasárnap
14:15 XVI.kerületi KMSE - Balassa SE Balassagyarmat 41 - 17
2019. szeptember 18. szerda
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - Kántor Anikó SE 30 - 29
2019. szeptember 19. csütörtök
16:15 Moyra-Budaörs Handball - VS Dunakeszi 27 - 21
17:30 Komárom VSE - XVI.kerületi KMSE 13 - 42
17:45 Solymári SC - BSC Budakalász 17 - 24
2019. szeptember 20. péntek
17:45 Mikolik Sport School KFT - Alsónémedi SE 22 - 21
2019. szeptember 21. szombat
14:00 HORT SE - Esztergomi Vitézek RAFC 16 - 13
2019. október 1. kedd
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Solymári SC 19 - 15
17:25 VS Dunakeszi - Mikolik Sport School KFT 28 - 15
2019. október 3. csütörtök
16:30 Komárom VSE - Moyra-Budaörs Handball 20 - 40
17:30 Kántor Anikó SE - XVI.kerületi KMSE 25 - 27
2019. október 6. vasárnap
11:00 BSC Budakalász - Balassa SE Balassagyarmat 20 - 12
17:00 Alsónémedi SE - HORT SE 19 - 24
2019. október 8. kedd
17:30 Kántor Anikó SE - Komárom VSE 43 - 24
2019. október 9. szerda
15:15 Mikolik Sport School KFT - Moyra-Budaörs Handball 16 - 30
17:30 HORT SE - VS Dunakeszi 16 - 23
2019. október 10. csütörtök
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - Esztergomi Vitézek RAFC 26 - 18
17:45 Solymári SC - Alsónémedi SE 24 - 19
2019. október 12. szombat
17:00 BSC Budakalász - XVI.kerületi KMSE 13 - 36
2019. október 15. kedd
16:15 Moyra-Budaörs Handball - HORT SE 23 - 20
17:25 VS Dunakeszi - Solymári SC 24 - 25
2019. október 19. szombat
17:30 BSC Budakalász - Kántor Anikó SE 22 - 24
2019. október 20. vasárnap
12:00 XVI.kerületi KMSE - Esztergomi Vitézek RAFC 40 - 9
17:00 Alsónémedi SE - Balassa SE Balassagyarmat 15 - 26
2019. október 21. hétfő
18:00 HORT SE - Mikolik Sport School KFT 17 - 16
2019. október 22. kedd
17:30 Kántor Anikó SE - Esztergomi Vitézek RAFC 31 - 19
2019. október 24. csütörtök
16:30 Komárom VSE - Mikolik Sport School KFT 19 - 24
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - VS Dunakeszi 36 - 23
17:45 Solymári SC - Moyra-Budaörs Handball 16 - 29
2019. október 27. vasárnap
12:00 BSC Budakalász - Komárom VSE 25 - 23
17:45 XVI.kerületi KMSE - Alsónémedi SE 46 - 10
2019. november 5. kedd
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - BSC Budakalász 21 - 28
17:25 VS Dunakeszi - XVI.kerületi KMSE 23 - 45
2019. november 7. csütörtök
16:15 Mikolik Sport School KFT - Solymári SC 23 - 15
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Balassa SE Balassagyarmat 28 - 24
16:30 Komárom VSE - HORT SE 15 - 16
2019. november 10. vasárnap
17:00 Alsónémedi SE - Kántor Anikó SE 19 - 38
2019. november 12. kedd
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Komárom VSE 24 - 13
18:15 Moyra-Budaörs Handball - XVI.kerületi KMSE 23 - 33
2019. november 14. csütörtök
17:45 Solymári SC - HORT SE 13 - 23
2019. november 16. szombat
17:30 Kántor Anikó SE - VS Dunakeszi 36 - 29
2019. november 17. vasárnap
12:00 BSC Budakalász - Alsónémedi SE 23 - 21
2019. november 18. hétfő
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - Mikolik Sport School KFT 25 - 24
2019. november 19. kedd
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Kántor Anikó SE 30 - 27
17:25 VS Dunakeszi - BSC Budakalász 20 - 28
2019. november 21. csütörtök
16:30 Komárom VSE - Solymári SC 23 - 24
2019. november 23. szombat
12:30 HORT SE - Balassa SE Balassagyarmat 11 - 22
2019. november 24. vasárnap
17:00 Alsónémedi SE - Esztergomi Vitézek RAFC 20 - 22
2019. november 25. hétfő
15:45 Mikolik Sport School KFT - XVI.kerületi KMSE 25 - 49
2019. november 26. kedd
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - VS Dunakeszi 25 - 23
2019. november 28. csütörtök
16:30 Balassa SE Balassagyarmat - Solymári SC 28 - 17
2019. december 1. vasárnap
14:30 XVI.kerületi KMSE - HORT SE 31 - 13
17:00 Alsónémedi SE - Komárom VSE 25 - 23
18:30 BSC Budakalász - Moyra-Budaörs Handball 19 - 23
2019. december 3. kedd
17:25 VS Dunakeszi - Alsónémedi SE 28 - 28
2019. december 5. csütörtök
16:20 Mikolik Sport School KFT - BSC Budakalász 21 - 21
16:30 Komárom VSE - Balassa SE Balassagyarmat 20 - 23
17:45 Solymári SC - XVI.kerületi KMSE 14 - 28
2019. december 6. péntek
15:50 Kántor Anikó SE - Mikolik Sport School KFT 29 - 16
2019. december 7. szombat
11:00 Moyra-Budaörs Handball - Esztergomi Vitézek RAFC 50 - 15
17:45 HORT SE - Kántor Anikó SE 18 - 28
2020. február 5. szerda
17:20 HORT SE - BSC Budakalász 17 - 25
2020. február 6. csütörtök
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - XVI.kerületi KMSE 30 - 39
17:45 Solymári SC - Kántor Anikó SE 13 - 29
2020. február 7. péntek
16:00 Mikolik Sport School KFT - Esztergomi Vitézek RAFC 16 - 20
2020. február 8. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Alsónémedi SE 45 - 16
2020. február 11. kedd
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - HORT SE 23 - 18
17:25 VS Dunakeszi - Moyra-Budaörs Handball 18 - 34
2020. február 12. szerda
17:30 BSC Budakalász - Solymári SC 25 - 20
2020. február 13. csütörtök
16:45 Komárom VSE - VS Dunakeszi 22 - 21
2020. február 15. szombat
14:45 Kántor Anikó SE - Balassa SE Balassagyarmat 25 - 13
15:50 XVI.kerületi KMSE - Komárom VSE 36 - 11
2020. február 16. vasárnap
17:00 Alsónémedi SE - Mikolik Sport School KFT 25 - 21
2020. február 19. szerda
15:20 Mikolik Sport School KFT - VS Dunakeszi 28 - 24
2020. február 20. csütörtök
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Komárom VSE 41 - 20
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - BSC Budakalász 22 - 18
17:45 Solymári SC - Esztergomi Vitézek RAFC 18 - 14
2020. február 22. szombat
10:00 HORT SE - Alsónémedi SE 16 - 24
14:30 XVI.kerületi KMSE - Kántor Anikó SE 20 - 18
2020. február 25. kedd
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Balassa SE Balassagyarmat 26 - 25
17:25 VS Dunakeszi - HORT SE 35 - 20
2020. február 27. csütörtök
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Mikolik Sport School KFT 29 - 20
16:45 Komárom VSE - Kántor Anikó SE 19 - 34
2020. február 29. szombat
18:30 XVI.kerületi KMSE - BSC Budakalász 31 - 24
2020. március 1. vasárnap
17:00 Alsónémedi SE - Solymári SC 23 - 16
2020. március 3. kedd
17:00 Esztergomi Vitézek RAFC - XVI.kerületi KMSE 17 - 40
2020. március 4. szerda
15:20 Mikolik Sport School KFT - Komárom VSE 33 - 33
17:20 HORT SE - Moyra-Budaörs Handball 13 - 31
2020. március 5. csütörtök
17:45 Solymári SC - VS Dunakeszi 30 - 23
2020. március 7. szombat
11:00 Balassa SE Balassagyarmat - Alsónémedi SE 29 - 23
14:45 Kántor Anikó SE - BSC Budakalász 24 - 20
2020. március 10. kedd
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kántor Anikó SE 19 - 35
17:25 VS Dunakeszi - Balassa SE Balassagyarmat 24 - 27
2020. március 12. csütörtök
16:45 Komárom VSE - BSC Budakalász 19 - 19
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. XVI.kerületi KMSE 16 16 0 0 584 285 299 32
2. Moyra-Budaörs Handball 16 15 0 1 517 317 200 30
3. Kántor Anikó SE 17 13 0 4 496 358 138 26
4. Balassa SE Balassagyarmat 17 11 0 6 415 401 14 22
5. BSC Budakalász 17 9 2 6 376 364 12 20
6. Esztergomi Vitézek RAFC 17 8 0 9 321 429 -108 16
7. Solymári SC 16 5 0 11 297 375 -78 10
8. HORT SE 16 5 0 11 271 363 -92 10
9. Alsónémedi SE 16 4 1 11 327 437 -110 9
10. Mikolik Sport School KFT 16 4 2 10 335 402 -67 8
11. VS Dunakeszi 17 4 1 12 412 451 -39 7
12. Komárom VSE 17 1 2 14 326 495 -169 3
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Komárom VSE -1
Mikolik Sport School KFT -2
VS Dunakeszi -2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FULLAJTÁR ADÉL VS Dunakeszi 122 17
2. MIKOLIK RÉKA GABRIELLA Mikolik Sport School 120 16
3. RITH NAPSUGÁR Balassa SE Balassagy 119 16
4. SZÉP NÓRA VIKTÓRIA Moyra-Budaörs Handba 118 15
5. SZŐKE NOÉMI Esztergomi Vitézek R 114 15
6. ZARÁNDI DOROTTYA ESZTER Kántor Anikó SE 97 17
7. VILLÁM ZSÓFIA MERCÉDESZ Komárom VSE 96 16
8. ZARÁNDI EDINA RÉKA Kántor Anikó SE 92 17
9. NYÁRÁDI DORINA Alsónémedi SE 88 15
10. HAJAS RÉKA Komárom VSE 85 14
11. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 85 16
12. BURGERMEISTER LÍVIA Solymári SC 84 16
13. KELEMEN ANNA Balassa SE Balassagy 83 17
14. UGRAI DALMA KINGA BSC Budakalász 82 16
15. FEKETE LUCA Moyra-Budaörs Handba 79 15
16. KRÁL LAURA CSILLA BSC Budakalász 78 16
17. TAX ANNA VIKTÓRIA VS Dunakeszi 77 17
18. DOLNAY LILI Moyra-Budaörs Handba 76 15
19. KRASNYÁNSZKI RÉKA Alsónémedi SE 76 16
20. HORVÁTH BOGLÁRKA Kántor Anikó SE 72 17
21. MEGYERI BODZA ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 72 16
22. SÖRÖS ÉVA BSC Budakalász 69 16
23. ÁBEL SZONJA Kántor Anikó SE 68 16
24. FEJES REBEKA Esztergomi Vitézek R 68 16
25. JOBSZT PATRÍCIA ANNA Esztergomi Vitézek R 64 17
26. DIÓSI RÉKA HORT SE 63 14
27. FEHÉR LILIEN XVI.kerületi KMSE 62 14
28. PELLER PANNA Solymári SC 62 14
29. BRUZSA LILI XVI.kerületi KMSE 61 16
30. SZILÁGYI SÁRA XVI.kerületi KMSE 58 16
31. BALOGH KINCSŐ XVI.kerületi KMSE 57 16
32. IMRE ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 57 12
33. HORVÁTH ZITA XVI.kerületi KMSE 54 12
34. MOLNÁR VIVIENN Solymári SC 52 16
35. HORVÁTH PETRA LAURA Kántor Anikó SE 51 17
36. SZÁSZ-AUGUSZT LAURA BODZA Moyra-Budaörs Handba 51 14
37. VÁRDAI VIVIEN VIKTÓRIA Komárom VSE 51 17
38. LAVAJ FRIDA CSENGE Balassa SE Balassagy 50 13
39. CSORJA KATA Alsónémedi SE 49 15
40. HALMAI JÚLIA Mikolik Sport School 48 14
41. KERESZTES KATA XVI.kerületi KMSE 47 8
42. ANTAL NOÉMI Mikolik Sport School 46 15
43. HAVASI PANNA ILDIKÓ Solymári SC 45 16
44. NAGY RÉKA Komárom VSE 44 16
45. GEDEON SÁRA HORT SE 43 15
46. NEZÁCZKI SÁRA ROZI XVI.kerületi KMSE 41 14
47. FARKAS BETTINA Mikolik Sport School 39 14
48. GAÁL NOÉMI ESZTER Balassa SE Balassagy 39 13
49. VARGA SÁRA KATA VS Dunakeszi 38 15
50. HERMAN BOGLÁRKA DOMINIKA HORT SE 37 14
51. ŐRLŐS ZSÓFIA HORT SE 37 16
52. PÉTER PANNI BOGLÁRKA BSC Budakalász 36 16
53. KRUCSÓ FANNI Moyra-Budaörs Handba 34 9
54. NAGY NOÉMI XVI.kerületi KMSE 34 8
55. TEMESVÁRI TINETTA VS Dunakeszi 34 7
56. GÁL VIVIEN BSC Budakalász 33 11
57. ISPÁN DANIELLA Balassa SE Balassagy 33 13
58. KOVÁCS RÉKA DOROTTYA HORT SE 33 15
59. MATOLCSY DÓRA LILIÁNA Moyra-Budaörs Handba 33 13
60. CSOMBOR LETÍCIA Kántor Anikó SE 32 17
61. MEDVE ROZI Kántor Anikó SE 32 16
62. RÉVÉSZ HANNA ESZTER Mikolik Sport School 30 16
63. DAJKA LILI XVI.kerületi KMSE 28 12
64. IMRE EMMA Balassa SE Balassagy 28 17
65. MAJNEK LILLA BSC Budakalász 28 16
66. CSINTALAN VIVEN XVI.kerületi KMSE 26 12
67. CHEMEZ BIANKA BLANKA Moyra-Budaörs Handba 25 16
68. KÁRÁSZ VIKTÓRIA Esztergomi Vitézek R 23 14
69. ZÁMBÓ LAURA Komárom VSE 23 16
70. KÓRÓDI MIRIAM BSC Budakalász 22 16
71. MARKOVITS EMMA Mikolik Sport School 22 15
72. ILOSVAY ESZTER XVI.kerületi KMSE 21 13
73. FARKAS ZSÓFIA SÁRA HORT SE 20 10
74. KISS CSENGE Alsónémedi SE 20 15
75. SOLTÉSZ BIANKA VS Dunakeszi 20 17
76. SZŐKE LILIÁNA ALEXANDRA VS Dunakeszi 20 15
77. ERDÉSZ ANNA Kántor Anikó SE 18 16
78. MAJER KATA LUCA Solymári SC 18 15
79. BADAR SZONJA Moyra-Budaörs Handba 17 15
80. BARNA REGINA Balassa SE Balassagy 17 11
81. GÁBORI LENKE XVI.kerületi KMSE 17 16
82. BARTHA STEFÁNIA Solymári SC 16 15
83. BEKE BETTINA JÁZMIN Alsónémedi SE 16 14
84. GYÖRGYÖVICS BOGLÁRKA Alsónémedi SE 16 16
85. HOCHREIN ZSUZSA HORT SE 16 16
86. KERÉNYI CSENGE Kántor Anikó SE 15 17
87. MOLNÁR PETRA Alsónémedi SE 15 16
88. NYÁRÁDI JÁZMIN Alsónémedi SE 15 14
89. PLESZKÁTS SIMONA Alsónémedi SE 15 14
90. ALBERT FANNI Esztergomi Vitézek R 13 15
91. HOLLÓSI NÓRA LAURA Kántor Anikó SE 13 15
92. ZSÉFÁR SÁRA Esztergomi Vitézek R 13 16
93. HADFI TÍMEA RÉKA Moyra-Budaörs Handba 12 16
94. HANTI BERNADETT BSC Budakalász 12 16
95. BENKÓ ANNA Alsónémedi SE 11 11
96. KERTÉSZ BORI Balassa SE Balassagy 11 16
97. KRITZER DORINA Esztergomi Vitézek R 11 6
98. MOGYORÓSY LILI HORT SE 10 15
99. SZALONTAI JÚLIA CSEPKE Mikolik Sport School 10 6
100. CSÁKI EMESE Komárom VSE 9 12
101. HAJNAL SÁRA BORBÁLA Mikolik Sport School 9 14
102. NAGY VERONIKA Komárom VSE 9 16
103. BABCSÁN BABETT Balassa SE Balassagy 8 5
104. GRIFF ANETT BSC Budakalász 8 8
105. SZAKÁCS BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 8 15
106. BAGI LAURA VS Dunakeszi 7 15
107. BASKA DORKA Solymári SC 7 15
108. JANZSÓ ATHINA ANNA HORT SE 6 12
109. MADÁR EMESE Kántor Anikó SE 6 16
110. TÚRÓS ANNA SZANDRA BSC Budakalász 6 6
111. FERENCZ ANNA FLÓRA Balassa SE Balassagy 5 6
112. GÁNCSE ENIKŐ Esztergomi Vitézek R 5 16
113. RUSZNÁK LILI ANNA Balassa SE Balassagy 5 15
114. SÜTŐ SÁRA Solymári SC 5 14
115. SZATHMÁRI CSENGE Balassa SE Balassagy 5 16
116. VÁMOS LÍVIA KATALIN Mikolik Sport School 5 14
117. BABOCSAI HANNA Esztergomi Vitézek R 4 13
118. BARANYI ANNA VS Dunakeszi 4 16
119. BENKÓ PANNA Balassa SE Balassagy 4 10
120. JUHÁSZ LILI Alsónémedi SE 4 14
121. LIPTAI ZSUZSANNA SÁRA Mikolik Sport School 4 14
122. NAGY KINGA XVI.kerületi KMSE 4 2
123. SZUHI LORETTA NOELLA Esztergomi Vitézek R 4 14
124. TOMIS RÉKA Balassa SE Balassagy 4 8
125. BERTALANITS ENIKŐ Komárom VSE 3 13
126. BOGNÁR VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 3 2
127. GUBÁN ZSÓFIA Solymári SC 3 2
128. JÁNOSI KATA Komárom VSE 3 15
129. ORMOS JÚLIA KLÁRA HORT SE 3 4
130. SZABÓ MIRANA NIKOLETT VS Dunakeszi 3 9
131. BAGOLY ZITA BETTÍNA Solymári SC 2 3
132. CZABAI PETRA ZSÓKA Alsónémedi SE 2 15
133. HORVÁTH KINCSŐ ERZSÉBET Moyra-Budaörs Handba 2 11
134. KOVÁCS KÍRA ÉVA XVI.kerületi KMSE 2 9
135. KURUCZ VIKTÓRIA Komárom VSE 2 15
136. NYIKON LIZA Balassa SE Balassagy 2 17
137. PAPP KITTI VIVIEN Moyra-Budaörs Handba 2 4
138. SOLTÉSZ GRÉTA VS Dunakeszi 2 16
139. SZÉPLAKI ZSÓFIA Mikolik Sport School 2 7
140. TRENYIK PETRA HORT SE 2 15
141. WOCHAUER RÉKA BSC Budakalász 2 6
142. ZSIGMOND FANNI Solymári SC 2 13
143. HEGEDŰS KORNÉLA Esztergomi Vitézek R 1 17
144. KISS LILLA ZSÓFIA Solymári SC 1 16
145. KOTLÁR JUDIT Balassa SE Balassagy 1 3
146. SZABÓ RÉKA Balassa SE Balassagy 1 1
147. SZŰCS PETRA SZONJA Esztergomi Vitézek R 1 7
148. TRÓCSÁNYI PETRA HORT SE 1 14
149. VIZKELETY PETRA Komárom VSE 1 11
150. BIRÓ KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 0 16
151. BLAESIUS ZSÓFIA Komárom VSE 0 13
152. BOKRÉTA SÁRA Komárom VSE 0 6
153. BÓNÉ KINGA Mikolik Sport School 0 15
154. BRAUN LUCA CSENGE Kántor Anikó SE 0 14
155. CSERJÉS FANNI DALMA Kántor Anikó SE 0 8
156. DÉCSEI DORINA VS Dunakeszi 0 10
157. FUNNELL AMY BSC Budakalász 0 13
158. GERGELY DORKA Esztergomi Vitézek R 0 2
159. GODA GERDA Balassa SE Balassagy 0 2
160. GÖDÖLLEI KINCSŐ Alsónémedi SE 0 3
161. HALLER KATA Alsónémedi SE 0 16
162. HEGEDŰS BORBÁLA XVI.kerületi KMSE 0 14
163. HORVÁTH CECILIA Esztergomi Vitézek R 0 3
164. HORVÁTH LILI BSC Budakalász 0 7
165. JÓNÁS ADRIÁNA ANNA Esztergomi Vitézek R 0 1
166. KELEMEN ANNA Alsónémedi SE 0 6
167. KÓRÓDI REBEKA BSC Budakalász 0 9
168. KŐRÖSI LILI XVI.kerületi KMSE 0 15
169. LÁZÁR LEILA LAURA Komárom VSE 0 17
170. MOLNÁR VIKTÓRIA SZONJA HORT SE 0 16
171. ORBÁN LILI ORSOLYA Mikolik Sport School 0 1
172. PATAKFALVI MIKOLT Mikolik Sport School 0 6
173. PÉCZ ALEXANDRA Kántor Anikó SE 0 17
174. PISKOVSZKY PETRA Komárom VSE 0 6
175. REZNEKI ANNA Komárom VSE 0 5
176. SALAMON EMESE ÉVA Esztergomi Vitézek R 0 2
177. SZÉP FRIDOLINA Kántor Anikó SE 0 4
178. SZILÁGYI SÁRA Komárom VSE 0 2
179. TAKÁCS GABRIELLA ANDREA Solymári SC 0 4
180. TAKÁCS VERONIKA Solymári SC 0 2
181. TÖRÖCSIK LAURA Mikolik Sport School 0 9
182. TÚRI CSENGE ERZSÉBET Kántor Anikó SE 0 6
183. UGRON ERZSÉBET MÁRIA Solymári SC 0 13
184. VÉGH ZÓRA BSC Budakalász 0 9
185. ZSITVA RÉKA Alsónémedi SE 0 8
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó