Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Leány Serdülő III. osztály-E csoport
2019. szeptember 8. vasárnap
16:00 Kozármisleny SE II. - GÓNA SZKKE 23 - 26
2019. szeptember 14. szombat
11:45 Kozármisleny SE II. - Éles KISE 35 - 18
12:00 Siófok KTC KFT Narancs - Sport36-Komló 29 - 29
13:00 BBSC Balatonboglár - Veszprém Pannon SE 26 - 32
14:00 Siófok KCSE - Siófok KTC KFT Fekete 13 - 32
2019. szeptember 15. vasárnap
10:30 Csurgói NKC - Tolna KC 15 - 13
15:00 MK Pelikán-Siklós KC - GÓNA SZKKE 21 - 20
2019. szeptember 18. szerda
16:00 Sport36-Komló - Kozármisleny SE II. 26 - 19
2019. szeptember 20. péntek
16:30 Tolna KC - MK Pelikán-Siklós KC 14 - 10
17:00 Éles KISE - Csurgói NKC 22 - 27
17:30 Veszprém Pannon SE - Siófok KCSE 28 - 5
2019. szeptember 21. szombat
12:00 Siófok KTC KFT Fekete - Siófok KTC KFT Narancs 34 - 20
16:00 GÓNA SZKKE - BBSC Balatonboglár 32 - 29
2019. október 2. szerda
15:30 Kozármisleny SE II. - Siófok KTC KFT Fekete 28 - 30
17:30 BBSC Balatonboglár - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 16
2019. október 4. péntek
16:30 Tolna KC - Éles KISE 27 - 16
2019. október 5. szombat
13:00 Siófok KCSE - GÓNA SZKKE 10 - 46
2019. október 6. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Sport36-Komló 29 - 32
14:00 Siófok KTC KFT Narancs - Veszprém Pannon SE 23 - 29
2019. október 11. péntek
16:45 Sport36-Komló - Éles KISE 34 - 17
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Siófok KCSE 27 - 21
2019. október 12. szombat
13:00 BBSC Balatonboglár - Tolna KC 21 - 15
16:00 GÓNA SZKKE - Siófok KTC KFT Narancs 31 - 21
2019. október 13. vasárnap
13:00 Veszprém Pannon SE - Kozármisleny SE II. 21 - 15
13:00 Siófok KTC KFT Fekete - Csurgói NKC 29 - 23
2019. október 15. kedd
16:30 Tolna KC - Sport36-Komló 19 - 20
2019. október 18. péntek
15:00 Siófok KCSE - BBSC Balatonboglár 23 - 35
17:00 Siófok KTC KFT Narancs - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 23
17:30 Éles KISE - Siófok KTC KFT Fekete 27 - 38
2019. október 20. vasárnap
14:00 Csurgói NKC - Veszprém Pannon SE 18 - 29
2019. október 25. péntek
17:00 Siófok KCSE - Tolna KC 18 - 23
17:30 Veszprém Pannon SE - Éles KISE 30 - 14
2019. október 26. szombat
13:00 BBSC Balatonboglár - Siófok KTC KFT Narancs 38 - 23
13:30 Siófok KTC KFT Fekete - Sport36-Komló 25 - 22
2019. október 27. vasárnap
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kozármisleny SE II. 18 - 19
14:00 GÓNA SZKKE - Csurgói NKC 33 - 24
2019. november 8. péntek
16:30 Sport36-Komló - Veszprém Pannon SE 20 - 18
17:00 Éles KISE - GÓNA SZKKE 19 - 50
2019. november 9. szombat
11:00 Csurgói NKC - MK Pelikán-Siklós KC 28 - 20
12:30 Siófok KTC KFT Narancs - Siófok KCSE 28 - 18
14:00 Tolna KC - Siófok KTC KFT Fekete 10 - 11
2019. november 10. vasárnap
14:00 Kozármisleny SE II. - BBSC Balatonboglár 24 - 30
2019. november 12. kedd
15:00 Siófok KCSE - Kozármisleny SE II. 11 - 34
2019. november 15. péntek
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Éles KISE 29 - 19
17:30 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT Fekete 29 - 22
2019. november 16. szombat
13:00 BBSC Balatonboglár - Csurgói NKC 31 - 22
13:00 GÓNA SZKKE - Sport36-Komló 46 - 35
18:00 Siófok KTC KFT Narancs - Tolna KC 23 - 13
2019. november 22. péntek
16:30 Sport36-Komló - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 28
17:00 Éles KISE - BBSC Balatonboglár 28 - 43
2019. november 23. szombat
13:00 Csurgói NKC - Siófok KCSE 30 - 18
14:00 Tolna KC - Veszprém Pannon SE 4 - 12
2019. november 24. vasárnap
10:00 Siófok KTC KFT Fekete - GÓNA SZKKE 14 - 21
14:00 Kozármisleny SE II. - Siófok KTC KFT Narancs 27 - 23
2019. november 27. szerda
17:30 Kozármisleny SE II. - Tolna KC 17 - 11
17:30 BBSC Balatonboglár - Sport36-Komló 30 - 23
2019. november 29. péntek
15:00 Siófok KCSE - Éles KISE 26 - 41
17:00 MK Pelikán-Siklós KC - Siófok KTC KFT Fekete 18 - 31
2019. november 30. szombat
12:00 Siófok KTC KFT Narancs - Csurgói NKC 34 - 25
13:00 GÓNA SZKKE - Veszprém Pannon SE 30 - 30
2019. december 5. csütörtök
16:00 Siófok KTC KFT Fekete - BBSC Balatonboglár 24 - 27
2019. december 6. péntek
17:00 Éles KISE - Siófok KTC KFT Narancs 23 - 30
17:30 Veszprém Pannon SE - MK Pelikán-Siklós KC 31 - 8
2019. december 7. szombat
12:00 Sport36-Komló - Siófok KCSE 41 - 16
14:00 Tolna KC - GÓNA SZKKE 18 - 29
2019. december 8. vasárnap
12:30 Csurgói NKC - Kozármisleny SE II. 24 - 18
2020. február 4. kedd
17:30 Veszprém Pannon SE - BBSC Balatonboglár 27 - 24
2020. február 6. csütörtök
17:30 Sport36-Komló - Siófok KTC KFT Narancs 29 - 23
2020. február 8. szombat
15:00 Tolna KC - Csurgói NKC 15 - 21
2020. február 9. vasárnap
09:00 Siófok KTC KFT Fekete - Siófok KCSE 40 - 21
13:00 GÓNA SZKKE - MK Pelikán-Siklós KC 39 - 15
2020. február 13. csütörtök
17:15 Kozármisleny SE II. - Sport36-Komló 26 - 17
2020. február 14. péntek
15:00 Csurgói NKC - Éles KISE 30 - 23
2020. február 16. vasárnap
11:00 Siófok KCSE - Veszprém Pannon SE 12 - 39
12:30 Siófok KTC KFT Narancs - Siófok KTC KFT Fekete 28 - 38
16:00 BBSC Balatonboglár - GÓNA SZKKE 39 - 24
2020. február 20. csütörtök
17:30 MK Pelikán-Siklós KC - BBSC Balatonboglár 16 - 28
2020. február 21. péntek
16:45 Sport36-Komló - Csurgói NKC 21 - 27
17:00 Éles KISE - Tolna KC 28 - 21
17:30 Veszprém Pannon SE - Siófok KTC KFT Narancs 40 - 24
2020. február 22. szombat
11:00 Siófok KTC KFT Fekete - Kozármisleny SE II. 25 - 24
13:00 GÓNA SZKKE - Siófok KCSE 42 - 9
2020. február 28. péntek
17:00 Éles KISE - Sport36-Komló 19 - 30
2020. február 29. szombat
11:45 Kozármisleny SE II. - Veszprém Pannon SE 16 - 23
13:00 Csurgói NKC - Siófok KTC KFT Fekete 30 - 29
14:00 Tolna KC - BBSC Balatonboglár 13 - 17
2020. március 1. vasárnap
11:00 Siófok KTC KFT Narancs - GÓNA SZKKE 21 - 34
14:00 Siófok KCSE - MK Pelikán-Siklós KC 17 - 30
2020. március 4. szerda
17:30 BBSC Balatonboglár - Siófok KCSE 30 - 21
2020. március 6. péntek
16:45 Sport36-Komló - Tolna KC 19 - 10
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Siófok KTC KFT Narancs 23 - 24
2020. március 7. szombat
11:00 GÓNA SZKKE - Kozármisleny SE II. 19 - 18
2020. március 8. vasárnap
11:00 Siófok KTC KFT Fekete - Éles KISE 37 - 34
13:00 Veszprém Pannon SE - Csurgói NKC 26 - 24
2020. március 11. szerda
16:00 Siófok KTC KFT Narancs - BBSC Balatonboglár 24 - 36
2020. március 13. péntek
17:00 Éles KISE - Veszprém Pannon SE 19 - 36
17:00 Tolna KC - Siófok KCSE 27 - 8
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Veszprém Pannon SE 17 15 1 1 480 304 176 31
2. BBSC Balatonboglár 17 14 0 3 514 387 127 28
3. GÓNA SZKKE 16 13 1 2 522 346 176 26
4. Sport36-Komló 16 10 1 5 434 381 53 21
5. Siófok KTC KFT Fekete 16 12 0 4 459 375 84 20
6. Csurgói NKC 16 9 0 7 397 393 4 18
7. Siófok KTC KFT Narancs 17 6 1 10 428 490 -62 13
8. Kozármisleny SE II. 15 6 0 9 343 322 21 12
9. Tolna KC 16 4 0 12 253 285 -32 8
10. MK Pelikán-Siklós KC 15 4 0 11 302 387 -85 8
11. Éles KISE 16 2 0 14 367 523 -156 3
12. Siófok KCSE 17 0 0 17 267 573 -306 -2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Éles KISE -1
GÓNA SZKKE -1
Siófok KCSE -2
Siófok KTC KFT Fekete -4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KÁLI NATÁLIA GÓNA SZKKE 183 16
2. FAZEKAS VIRÁG Éles KISE 181 16
3. BALOGH BIBORKA Csurgói NKC 128 16
4. SZÁSZ KÁRMEN BBSC Balatonboglár 127 16
5. POSTA LUCA VANDA Siófok KCSE 126 17
6. SZABÓ ZSANETT GÓNA SZKKE 114 15
7. HORVÁTH BRIGITTA Siófok KTC KFT Feket 111 15
8. KERÉK CSENGE Veszprém Pannon SE 105 16
9. RIGÓ IZABELLA Kozármisleny SE II. 98 14
10. VERB VIOLA BBSC Balatonboglár 96 16
11. SZERDAHELYI DORKA BBSC Balatonboglár 95 15
12. VARGA BOGLÁRKA Csurgói NKC 92 15
13. SZEKERES KAMILLA VIRÁG Siófok KTC KFT Naran 88 17
14. GULYÁS RÉKA BBSC Balatonboglár 87 17
15. SZAKÁCS ALEXA Siófok KTC KFT Feket 87 15
16. FODOR REBEKA Sport36-Komló 85 15
17. SZÁRAZ FRUZSINA Siófok KTC KFT Naran 84 17
18. BÁLVÁNYOS FANNI Sport36-Komló 73 11
19. KOVÁCS KÍRA MK Pelikán-Siklós KC 73 14
20. KISS FLÓRA Siófok KTC KFT Feket 67 12
21. RITTINGER LILLA Sport36-Komló 64 16
22. ILOWSKI LIZA Veszprém Pannon SE 61 15
23. MISKOLCZI VIRÁG Tolna KC 61 15
24. VÖRÖS RÉKA BORA Veszprém Pannon SE 61 14
25. WIESNER HELGA MK Pelikán-Siklós KC 60 11
26. GERENCSÉR DORINA VIRÁG GÓNA SZKKE 57 16
27. RÁKOS TIFANI GÓNA SZKKE 57 15
28. KISPÁL KITTI Siófok KTC KFT Naran 50 16
29. BODONYI ANNA JÚLIA Veszprém Pannon SE 49 17
30. HEKFUSZ DOMINIKA Tolna KC 49 15
31. KISS NATÁLIA Veszprém Pannon SE 49 16
32. PÁSZTOR EMÍLIA Éles KISE 48 16
33. KISPÁL PETRA REGINA Siófok KTC KFT Feket 46 13
34. PAPP MERCÉDESZ Veszprém Pannon SE 46 12
35. SZENTES KAROLINA Kozármisleny SE II. 46 11
36. BÁNHEGYI VIVIEN MK Pelikán-Siklós KC 45 13
37. BERNHARDT PANNA Kozármisleny SE II. 45 14
38. KESZTHELYI TAMARA Sport36-Komló 43 16
39. KOVÁCS LÉNA ADÉL Tolna KC 43 14
40. BOHÁR ESZTER Siófok KTC KFT Feket 41 16
41. SZMOLKA DORKA MK Pelikán-Siklós KC 40 15
42. KOVÁCS FANNI Siófok KTC KFT Feket 39 9
43. LÁNCZKY BOGLÁRKA Siófok KTC KFT Naran 39 14
44. PUSZTAI DÓRA REGINA BBSC Balatonboglár 39 17
45. FODOR ZSÓKA Siófok KCSE 38 17
46. KIRÁLY PANNA GÓNA SZKKE 38 16
47. KORMÁNY TÍMEA MK Pelikán-Siklós KC 37 15
48. SZABÓ DÓRA Éles KISE 36 16
49. BÁLIND RÉKA Siófok KTC KFT Naran 33 9
50. BORSOS KATA GÓNA SZKKE 32 15
51. PATOCSKAI LUCA Sport36-Komló 32 15
52. HUSZICS REBEKA Csurgói NKC 31 14
53. MIHÁLDINECZ ANNA Csurgói NKC 31 14
54. POLGÁRDI LAURA SÁRA BBSC Balatonboglár 31 10
55. BERKES LUCA REBEKA Csurgói NKC 30 15
56. GÖDE PETRA Éles KISE 6 3 30 14
Siófok KTC KFT Naran 24 11
57. IGNÁCZ BIANKA DÓRA Sport36-Komló 30 16
58. KÖPÖSDI SÁRA Kozármisleny SE II. 30 14
59. LACZKÓ NÓRA SAROLTA Siófok KTC KFT Naran 30 17
60. SZABÓ IZABELLA Éles KISE 30 16
61. HÓNIG HANGA Sport36-Komló 28 15
62. CZETLI BOGLÁRKA NÓRA Siófok KCSE 27 17
63. HAJDÚ LÍDIA Siófok KTC KFT Feket 27 15
64. LINK ALEXA PETRA Tolna KC 27 11
65. PINTÉR SAROLTA Kozármisleny SE II. 26 11
66. BONCZ BOGLÁRKA Csurgói NKC 25 15
67. UHRSPRINGER LUCA Siófok KCSE 25 11
68. PRAJDA FLÓRA Siófok KCSE 23 17
69. OSTROSICS ADÉL Kozármisleny SE II. 21 14
70. PERÉNYI DORKA Éles KISE 21 10
71. HORVÁTH ZSANNA Éles KISE 20 16
72. MARKOTÁN BLANKA GÓNA SZKKE 20 15
73. RÁKOSSY FLÓRA Siófok KTC KFT Naran 20 15
74. DÖMÉNY ESZTER Tolna KC 19 14
75. HUNYADVÁRI KINGA Veszprém Pannon SE 19 14
76. KUN BOGLÁRKA KRISZTINA Kozármisleny SE II. 19 15
77. PISCH VERONIKA Veszprém Pannon SE 19 14
78. VÁCZI DOROTTYA NÓRA Sport36-Komló 19 15
79. GULYÁS GRÉTA Siófok KTC KFT Naran 18 16
80. HORVÁTH DORINA KATA Veszprém Pannon SE 18 11
81. JELENA FANNI Kozármisleny SE II. 18 10
82. LŐVEI MELINDA Sport36-Komló 18 14
83. PAPP EMESE Siófok KTC KFT Feket 18 15
84. MAYER VANDA Tolna KC 16 8
85. SALLAI PETRA Tolna KC 16 4
86. FRITZ LÉNA MK Pelikán-Siklós KC 15 14
87. MARONICS LILLA Csurgói NKC 15 14
88. KISS KATA SÁRA Veszprém Pannon SE 14 3
89. PAPP LILI Siófok KTC KFT Feket 14 15
90. STANKA RÓZSA BBSC Balatonboglár 14 17
91. BALÁZS FANNI Siófok KTC KFT Naran 13 15
92. CSONKA LOTTI Csurgói NKC 13 11
93. LUBICZKI LUCA Kozármisleny SE II. 13 14
94. TÖRÖK TAMARA PETRA Kozármisleny SE II. 13 13
95. NAGY FANNI Csurgói NKC 12 15
96. SCHAFFER LAURA Sport36-Komló 12 14
97. BÜKFA DORINA BBSC Balatonboglár 11 16
98. FODOR VIVIEN Veszprém Pannon SE 11 8
99. KOVÁCS MIRIAM MK Pelikán-Siklós KC 11 14
100. NAGY ESZTER Siófok KTC KFT Naran 11 16
101. PATAI LEILA DORINA Siófok KCSE 11 14
102. TAMÁS ELINA Éles KISE 11 15
103. BURI PANNA Veszprém Pannon SE 10 6
104. FEUERSTALLER KÍRA VANESSZA Sport36-Komló 10 8
105. KISS TAMARA Siófok KCSE 10 12
106. VÁRADY LILI MK Pelikán-Siklós KC 10 15
107. FLÓRIÁN BOGLÁRKA ELIZA Csurgói NKC 9 16
108. CSIZMADIA DOROTTYA MK Pelikán-Siklós KC 8 12
109. FEJES DÓRA LUCA Siófok KTC KFT Naran 8 14
110. KOVÁCS ZSÓFIA GÓNA SZKKE 8 12
111. NAGY EMILIA Siófok KTC KFT Feket 8 6
112. NÉMETH LUCA Veszprém Pannon SE 8 12
113. SZABÓ ZSÓFI Éles KISE 8 15
114. FLÓRIÁN IZA NAPSUGÁR Csurgói NKC 7 15
115. KANÁSZ KITTI Tolna KC 7 16
116. KOCSMÁROS ALEXANDRA GÓNA SZKKE 7 11
117. MÁRTA MIRELLA Sport36-Komló 7 14
118. SZANYI VIKTÓRIA Siófok KCSE 7 15
119. GÁBOR VIVIEN Siófok KTC KFT Naran 6 17
120. KOVÁCS SÁRA Veszprém Pannon SE 6 13
121. CSIKÓS LILIÁNA Tolna KC 5 14
122. FARKAS LÉNA GÓNA SZKKE 5 14
123. LÁCZA TRIXI Sport36-Komló 5 11
124. PAPP-SZENTPÁLI EMESE Kozármisleny SE II. 5 10
125. BECHTEL FLÓRA Kozármisleny SE II. 4 10
126. DORNITS LAURA LILI Siófok KTC KFT Naran 4 16
127. HOHMANN LUCA KATALIN Sport36-Komló 4 12
128. KOVÁCS HANNA BBSC Balatonboglár 4 15
129. KOVÁCS LOTTI HANNA Éles KISE 4 15
130. LUJBER VIKTÓRIA BBSC Balatonboglár 4 16
131. MÉSZÁROS FANNI Sport36-Komló 4 4
132. PRAJDA ZSÓFIA BBSC Balatonboglár 4 7
133. TÓTH MÁLNA Kozármisleny SE II. 4 12
134. VÖRÖSS EDINA Tolna KC 4 14
135. ÉKES DZSENIFER Veszprém Pannon SE 3 4
136. HANICS GRÉTA MK Pelikán-Siklós KC 3 14
137. LUCZ LILLA Tolna KC 3 11
138. BALOGH CSENGE Csurgói NKC 2 14
139. KOZMA KINGA Csurgói NKC 2 6
140. PACSAI FANNI BBSC Balatonboglár 2 14
141. TOLNAI KATA Tolna KC 2 13
142. ALMÁSI REGINA Siófok KTC KFT Feket 1 16
143. BARKÓCZI VALENTINA Tolna KC 1 2
144. HUTVÁGNER LILI DÓRA Éles KISE 1 16
145. MARKOTÁN REBEKA GÓNA SZKKE 1 1
146. MÉSZÁROS SÁRA Veszprém Pannon SE 1 6
147. SZABÓ EVELIN Kozármisleny SE II. 1 11
148. SZABÓ GRÉTA Éles KISE 1 8
149. BAKSA NIKOLETT VIRÁG Sport36-Komló 0 1
150. BÁLINT LORETTA MK Pelikán-Siklós KC 0 14
151. BALLA PANNA GÓNA SZKKE 0 13
152. BALOGH JANKA GÓNA SZKKE 0 4
153. BEDE ESZTER Sport36-Komló 0 1
154. BERKI ZSÓFIA LUJZA Veszprém Pannon SE 0 17
155. BIRÓ ZSUZSANNA ÉVA MK Pelikán-Siklós KC 0 4
156. BORBÉLY DORKA Siófok KTC KFT Feket 0 10
157. BOROS SZIDÓNIA Sport36-Komló 0 14
158. CSONKA BIANKA Veszprém Pannon SE 0 16
159. DRUBITS KÍRA Tolna KC 0 4
160. EGRI DÓRA EMESE Siófok KTC KFT Feket 0 1
161. FÖLDESI MÁRIA Siófok KCSE 0 17
162. GESZTI VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 2
163. GULD DÓRA Tolna KC 0 14
164. GULYÁS NÓRA BBSC Balatonboglár 0 15
165. GYARMATI LILI Kozármisleny SE II. 0 15
166. HÁM DOMINIKA BBSC Balatonboglár 0 12
167. HORNYÁK ANNA Veszprém Pannon SE 0 2
168. HORVÁTH HENRIETTA Kozármisleny SE II. 0 12
169. HORVÁTH RÉKA Siófok KTC KFT Naran 0 14
170. KAUDER AIDA MK Pelikán-Siklós KC 0 4
171. KELEMEN SÁRA Sport36-Komló 0 14
172. KERÉKGYÁRTÓ DÓRA Veszprém Pannon SE 0 1
173. KISS VIRÁG Veszprém Pannon SE 0 1
174. KOHÁR HANGA Siófok KTC KFT Naran 0 17
175. KÓSA RÉKA GÓNA SZKKE 0 2
176. LANCSÁK BEATRIX Csurgói NKC 0 14
177. LANG MÍRA Siófok KCSE 0 2
178. LÁTRÁNYI KÍRA Siófok KTC KFT Naran 0 12
179. LENGYEL BRIGITTA Veszprém Pannon SE 0 3
180. LUTOR PANNA BBSC Balatonboglár 0 11
181. MENYHÁRT ZORKA AJSA BBSC Balatonboglár 0 17
182. NAGY BIANKA Siófok KCSE 0 13
183. NÉMETH DÓRA Siófok KCSE 0 14
184. NYUL MÓNIKA Tolna KC 0 9
185. ÓVÁRI BETTINA KÁRMEN Sport36-Komló 0 1
186. PACHER VIVIEN VIRÁG GÓNA SZKKE 0 13
187. PAJÁN GRÉTA Sport36-Komló 0 3
188. PINTÉR LELLE BORÓKA GÓNA SZKKE 0 13
189. RÁCZ PETRA MÍRA Tolna KC 0 5
190. RADÁK DZSENIFER BBSC Balatonboglár 0 1
191. RÁK FANNI Veszprém Pannon SE 0 6
192. REIZINGER BETTINA Siófok KCSE 0 13
193. SCHUCK DIÁNA Tolna KC 0 10
194. SOLYMOSI SZONJA LILLA Kozármisleny SE II. 0 14
195. SOMORÁCZ LUCA Veszprém Pannon SE 0 1
196. SZABÓ JANKA ESZTER Sport36-Komló 0 15
197. SZMOLKA LUCA RÉKA MK Pelikán-Siklós KC 0 15
198. VUROVECZ BLANKA Csurgói NKC 0 13
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó