Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő III. osztály-A. csoport
2020. szeptember 10. csütörtök
16:15 KK Ajka - Celldömölki VSE 25 - 8
17:15 Komárom VSE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 15 - 13
2020. szeptember 12. szombat
11:00 Lébényi KSE - Sárvári Kinizsi SE 23 - 16
17:00 Répcelaki SE - Kilián DSE Pápa 20 - 23
2020. szeptember 13. vasárnap
13:00 Komárom VSE - VKL SE Győr II 19 - 19
15:00 SZESE Győr - Büki TK 20 - 17
2020. szeptember 15. kedd
KK Ajka - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
17:45 Kilián DSE Pápa - Komárom VSE 26 - 24
2020. szeptember 18. péntek
16:30 Celldömölki VSE - Máriaujfalui SE 32 - 10
2020. szeptember 19. szombat
13:30 VKL SE Győr II - KK Ajka 13 - 23
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Répcelaki SE 34 - 22
2020. szeptember 20. vasárnap
13:00 Csornai SE - SZESE Győr 15 - 28
16:00 Büki TK - Lébényi KSE 15 - 24
2020. szeptember 23. szerda
17:30 SZESE Győr - Celldömölki VSE 20 - 20
2020. szeptember 24. csütörtök
16:15 KK Ajka - Kilián DSE Pápa 35 - 18
2020. szeptember 25. péntek
16:30 Máriaujfalui SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 14 - 19
2020. szeptember 26. szombat
11:00 Lébényi KSE - Csornai SE 37 - 7
11:00 Máriaujfalui SE - VKL SE Győr II 15 - 29
15:00 Komárom VSE - Répcelaki SE 24 - 26
2020. október 1. csütörtök
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Büki TK 22 - 22
2020. október 3. szombat
11:00 Lébényi KSE - VKL SE Győr II 32 - 15
17:00 Máriaujfalui SE - Csornai SE 25 - 18
2020. október 6. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Máriaujfalui SE 23 - 13
2020. október 7. szerda
17:30 SZESE Győr - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 15 - 14
2020. október 8. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Sárvári Kinizsi SE 20 - 29
2020. október 9. péntek
17:30 Répcelaki SE - KK Ajka 18 - 27
2020. október 10. szombat
11:00 Csornai SE - Büki TK 16 - 26
13:30 VKL SE Győr II - SZESE Győr 16 - 19
2020. október 16. péntek
18:45 Lébényi KSE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 33 - 19
2020. október 17. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Répcelaki SE 16 - 23
14:00 Büki TK - Celldömölki VSE 27 - 16
16:00 Sárvári Kinizsi SE - Csornai SE 37 - 15
2020. október 18. vasárnap
13:30 KK Ajka - Komárom VSE 29 - 17
18:00 SZESE Győr - Kilián DSE Pápa 34 - 28
2020. október 20. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Lébényi KSE 14 - 30
2020. október 22. csütörtök
16:15 KK Ajka - Sárvári Kinizsi SE 20 - 15
16:45 Komárom VSE - Máriaujfalui SE 20 - 16
2020. október 24. szombat
13:30 VKL SE Győr II - Büki TK 19 - 26
14:00 Celldömölki VSE - Csornai SE 23 - 11
2020. október 25. vasárnap
14:00 Répcelaki SE - SZESE Győr 23 - 24
2020. október 30. péntek
14:30 Máriaujfalui SE - KK Ajka 17 - 26
16:00 Celldömölki VSE - Lébényi KSE 18 - 30
2020. október 31. szombat
Büki TK - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 6. péntek
Csornai SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 7. szombat
11:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 36 - 16
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Celldömölki VSE 32 - 14
2020. november 8. vasárnap
14:00 Büki TK - Kilián DSE Pápa 35 - 28
15:00 SZESE Győr - Komárom VSE 27 - 17
15:00 Csornai SE - VKL SE Győr II 14 - 27
2020. november 10. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Csornai SE 26 - 23
2020. november 12. csütörtök
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Celldömölki VSE
2020. november 14. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Sárvári Kinizsi SE 19 - 22
2020. november 15. vasárnap
13:30 KK Ajka - SZESE Győr 24 - 26
2020. november 20. péntek
16:30 Celldömölki VSE - Kilián DSE Pápa 26 - 21
2020. november 21. szombat
14:00 Sárvári Kinizsi SE - VKL SE Győr II 20 - 21
2020. november 22. vasárnap
15:00 SZESE Győr - Máriaujfalui SE 27 - 14
2020. november 24. kedd
Kilián DSE Pápa - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 28. szombat
16:00 Kilián DSE Pápa - VKL SE Győr II 27 - 24
17:30 Máriaujfalui SE - Lébényi KSE 18 - 29
2020. december 4. péntek
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Répcelaki SE
2020. december 5. szombat
Celldömölki VSE - Komárom VSE
11:00 Lébényi KSE - SZESE Győr 29 - 12
2020. december 9. szerda
VKL SE Győr II - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2021. január 17. vasárnap
11:00 Büki TK - Máriaujfalui SE 31 - 21
2021. január 21. csütörtök
17:00 VKL SE Győr II - Répcelaki SE 24 - 20
2021. január 26. kedd
17:00 Máriaujfalui SE - Celldömölki VSE 29 - 19
2021. január 28. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Csornai SE 26 - 20
2021. január 29. péntek
17:30 Répcelaki SE - Büki TK 20 - 22
2021. január 31. vasárnap
18:00 Csornai SE - KK Ajka 16 - 31
2021. február 4. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Lébényi KSE 7 - 27
2021. február 5. péntek
17:30 Répcelaki SE - Celldömölki VSE 16 - 22
2021. február 6. szombat
11:00 Lébényi KSE - KK Ajka 21 - 12
11:00 Máriaujfalui SE - Kilián DSE Pápa 22 - 18
14:00 Büki TK - Komárom VSE 26 - 17
2021. február 7. vasárnap
10:00 Csornai SE - Répcelaki SE 13 - 23
15:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 22 - 26
2021. február 11. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Kilián DSE Pápa 21 - 16
18:00 Sárvári Kinizsi SE - Lébényi KSE 18 - 24
2021. február 13. szombat
11:00 Kilián DSE Pápa - Répcelaki SE 33 - 20
13:30 VKL SE Győr II - Komárom VSE 31 - 20
14:00 Celldömölki VSE - KK Ajka 11 - 29
14:00 Büki TK - SZESE Győr 25 - 23
2021. február 14. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Komárom VSE
11:00 Csornai SE - Máriaujfalui SE 19 - 18
2021. február 17. szerda
18:00 Lébényi KSE - Büki TK 32 - 18
2021. február 18. csütörtök
18:00 Sárvári Kinizsi SE - Kilián DSE Pápa 37 - 22
2021. február 20. szombat
16:00 KK Ajka - VKL SE Győr II 19 - 15
19:30 Répcelaki SE - Sárvári Kinizsi SE 21 - 29
2021. február 21. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - KK Ajka
15:00 SZESE Győr - Csornai SE 25 - 15
2021. február 25. csütörtök
Sárvári Kinizsi SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2021. február 27. szombat
11:00 Kilián DSE Pápa - KK Ajka
13:30 VKL SE Győr II - Máriaujfalui SE
14:00 Celldömölki VSE - SZESE Győr
14:00 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE
2021. február 28. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Máriaujfalui SE
11:00 Csornai SE - Lébényi KSE
14:30 Répcelaki SE - Komárom VSE
2021. március 3. szerda
18:00 Lébényi KSE - Celldömölki VSE
2021. március 6. szombat
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Komárom VSE
2021. március 7. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - SZESE Győr
11:00 KK Ajka - Répcelaki SE
14:00 Büki TK - Csornai SE
15:00 SZESE Győr - VKL SE Győr II
2021. március 13. szombat
12:00 KK Ajka - Büki TK
13:30 VKL SE Győr II - Celldömölki VSE
2021. március 23. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - SZESE Győr
2021. március 25. csütörtök
16:45 Komárom VSE - KK Ajka
2021. március 27. szombat
14:00 Celldömölki VSE - Büki TK
15:30 VKL SE Győr II - Lébényi KSE
16:00 Répcelaki SE - Máriaujfalui SE
2021. március 28. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Lébényi KSE
11:00 Csornai SE - Sárvári Kinizsi SE
2021. április 9. péntek
17:00 SZESE Győr - Répcelaki SE
2021. április 10. szombat
11:00 Lébényi KSE - Kilián DSE Pápa
14:00 Sárvári Kinizsi SE - KK Ajka
14:00 Büki TK - VKL SE Győr II
2021. április 11. vasárnap
Máriaujfalui SE - Komárom VSE
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Büki TK
11:00 Csornai SE - Celldömölki VSE
2021. április 20. kedd
18:00 Kilián DSE Pápa - Büki TK
2021. április 22. csütörtök
16:15 KK Ajka - Máriaujfalui SE
2021. április 24. szombat
13:00 Komárom VSE - SZESE Győr
13:30 VKL SE Győr II - Csornai SE
14:00 Celldömölki VSE - Sárvári Kinizsi SE
2021. április 25. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Csornai SE
14:30 Répcelaki SE - Lébényi KSE
2021. április 28. szerda
18:00 Lébényi KSE - Komárom VSE
2021. április 29. csütörtök
18:00 Sárvári Kinizsi SE - Máriaujfalui SE
2021. május 1. szombat
14:00 Celldömölki VSE - VKL SE Győr II
2021. május 2. vasárnap
Celldömölki VSE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
11:00 Csornai SE - Kilián DSE Pápa
14:00 Büki TK - Répcelaki SE
15:00 SZESE Győr - KK Ajka
2021. május 4. kedd
17:00 Máriaujfalui SE - SZESE Győr
17:45 Kilián DSE Pápa - Celldömölki VSE
2021. május 8. szombat
13:30 VKL SE Győr II - Sárvári Kinizsi SE
14:00 KK Ajka - Lébényi KSE
17:00 Répcelaki SE - Csornai SE
2021. május 9. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Sárvári Kinizsi SE
13:00 Komárom VSE - Büki TK
2021. május 14. péntek
16:30 Celldömölki VSE - Répcelaki SE
2021. május 15. szombat
11:00 Lébényi KSE - Máriaujfalui SE
13:30 VKL SE Győr II - Kilián DSE Pápa
14:00 Sárvári Kinizsi SE - SZESE Győr
14:00 Büki TK - KK Ajka
2021. május 16. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Kilián DSE Pápa
11:00 Csornai SE - Komárom VSE
2021. május 18. kedd
17:00 Máriaujfalui SE - Büki TK
17:45 Kilián DSE Pápa - Sárvári Kinizsi SE
2021. május 19. szerda
17:00 SZESE Győr - Lébényi KSE
2021. május 22. szombat
14:00 KK Ajka - Csornai SE
2021. május 23. vasárnap
Répcelaki SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
Répcelaki SE - VKL SE Győr II
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - VKL SE Győr II
13:00 Komárom VSE - Celldömölki VSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Lébényi KSE 14 14 0 0 407 205 202 28
2. SZESE Győr 14 10 1 3 322 283 39 21
3. KK Ajka 12 10 0 2 300 195 105 20
4. Sárvári Kinizsi SE 13 8 1 4 337 265 72 17
5. Büki TK 12 8 1 3 290 258 32 17
6. Kilián DSE Pápa 14 6 0 8 323 364 -41 12
7. VKL SE Győr II 12 5 1 6 253 254 -1 11
8. Celldömölki VSE 11 4 1 6 209 250 -41 9
9. Komárom VSE 13 4 1 8 247 305 -58 9
10. Répcelaki SE 13 3 0 10 268 327 -59 6
11. Máriaujfalui SE 15 3 0 12 267 355 -88 6
12. Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 4 1 0 3 65 77 -12 2
13. Csornai SE 13 1 0 12 202 352 -150 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MÉSZÁROS REBEKA Kilián DSE Pápa 118 13
2. GUBICS NELLI Máriaujfalui SE 94 15
3. LENGYEL ANNA Lébényi KSE 91 13
4. SOMOGYI REBEKA SZESE Győr 74 14
5. TÓTH TÍCIA Répcelaki SE 74 13
6. STIPKOVITS VIRÁG Lébényi KSE 69 11
7. VILLÁM ZSÓFIA MERCÉDESZ Komárom VSE 69 12
8. BORS KAMILLA Csornai SE 67 11
9. HARASZTI KINCSŐ Sárvári Kinizsi SE 65 13
10. KLESPITZ DORKA KK Ajka 64 11
11. ERDÉLYI NÓRA Kilián DSE Pápa 61 14
12. AILER ANNA ÉVA VKL SE Győr II 60 11
13. KOÓSZ KINGA Büki TK 60 10
14. TORMA REGINA Máriaujfalui SE 55 14
15. NYÁRI JÁZMIN Máriaujfalui SE 53 15
16. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 51 13
17. MÓZES FANNI Kilián DSE Pápa 51 8
18. GYŐRVÁRI GRÉTA Celldömölki VSE 50 11
19. VÁRDAI VIVIEN VIKTÓRIA Komárom VSE 50 12
20. SZABÓ BERNADETT SZESE Győr 49 11
21. SZEKÉR PETRA Büki TK 49 12
22. HAJAS RÉKA Komárom VSE 46 11
23. LENGYEL ZSÓFIA Lébényi KSE 45 13
24. SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 45 11
25. BARACSKA ALEXA KK Ajka 44 8
26. GARRAY BOGLÁRKA Sárvári Kinizsi SE 40 13
27. ÓDOR RÉKA KK Ajka 40 10
28. WÁGENHOFFER ZSÓFIA VKL SE Győr II 40 11
29. BŐSZE HANNA Csornai SE 37 13
30. KÁLDI RÉKA Csörnöc GyöngyeVasvá 37 4
31. SCHIMMER JOHANNA Sárvári Kinizsi SE 37 12
32. TORMA RAMÓNA VKL SE Győr II 37 10
33. TAKÁCS ANNA SZESE Győr 36 12
34. BAKSAI-ISOPP EMMA Sárvári Kinizsi SE 32 8
35. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE 32 6
36. VÍGH REBEKA Büki TK 32 10
37. VIGANO VIKTÓRIA Sárvári Kinizsi SE 31 4
38. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Répcelaki SE 30 11
39. OLÁH NÓRA Sárvári Kinizsi SE 30 13
40. PÁL ZSÓKA KK Ajka 30 11
41. VIDA DOMINIKA TÜNDE Büki TK 30 11
42. HORVÁTH CSENGE Kilián DSE Pápa 29 13
43. RÁBA SÁRA Celldömölki VSE 29 10
44. SCHNEIDER KIRA RÓZA KK Ajka 29 11
45. PLACHY FANNI Lébényi KSE 28 8
46. VARJÚ IVETT Máriaujfalui SE 28 13
47. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 27 10
48. TÖRÖK PETRA KATALIN SZESE Győr 27 14
49. FOKI ANNA Répcelaki SE 26 12
50. PUP ROZI Celldömölki VSE 26 9
51. CZIGÁNY VANDA Csornai SE 24 13
52. NAGY RÉKA Komárom VSE 24 11
53. ORBÁN ANNA VKL SE Győr II 24 11
54. SZURGYI VIKTÓRIA SZESE Győr 24 9
55. VARGA ZSÓFIA ANNA Büki TK 24 11
56. CZIGÁNY SZONJA Csornai SE 23 13
57. HORVÁTH LILIEN JÁZMIN Sárvári Kinizsi SE 23 13
58. KIRÁLY ZSÓKA VIOLA Répcelaki SE 23 8
59. BANGA BOGLÁRKA Büki TK 22 11
60. TAKÁCS ZÓRA Kilián DSE Pápa 22 4
61. GUDUI ESZTER Celldömölki VSE 21 7
62. HATOS ESZTER Lébényi KSE 21 11
63. PATKÓ ADÉL Répcelaki SE 21 12
64. GESZTI ALEXANDRA Kilián DSE Pápa 20 14
65. JOÓ SZONJA Sárvári Kinizsi SE 20 8
66. NÉMETH LAURA Máriaujfalui SE 20 15
67. STOIBER MAJA SZESE Győr 20 12
68. LAKICS ESZTER Büki TK 19 8
69. MÁTYÁS ESZTER KK Ajka 19 10
70. HORVÁTH KIRA Répcelaki SE 18 13
71. NÉMETH HANNA Sárvári Kinizsi SE 18 9
72. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 17 11
73. GULYÁS SZILVIA Csornai SE 17 13
74. MOLNÁR KINGA Répcelaki SE 17 13
75. NAGY ANNA Csornai SE 17 12
76. PUP SÁRA Celldömölki VSE 17 3
77. SCHERER DÓRA ANNA SZESE Győr 17 13
78. SÜTŐ HANNA ARANKA Répcelaki SE 17 12
79. SZABÓ ESZTER Sárvári Kinizsi SE 17 9
80. KERNYA PETRA SZESE Győr 16 14
81. ZAKARIÁS IVETT Büki TK 16 12
82. HORVÁTH NÓRA JÚLIA SZESE Győr 15 13
83. NYÁRI ALEXA Celldömölki VSE 15 3
84. GULYÁS ADÉL Büki TK 13 9
85. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 13 5
86. HALLER ESZTER Répcelaki SE 12 12
87. MAJOR LEA Komárom VSE 12 7
88. BEKE BIANKA VANESSZA VKL SE Győr II 11 8
89. BODA FLORENTINA Sárvári Kinizsi SE 11 9
90. CZIGÁNY ENIKŐ Répcelaki SE 11 5
91. DOBOS DORKA Büki TK 11 1
92. KOCZKÁS LILI SZESE Győr 11 8
93. HALÁSZ BOGLÁRKA SZESE Győr 10 14
94. VÁCZI FILOMÉNA VKL SE Győr II 10 10
95. CSÁKI EMESE Komárom VSE 9 12
96. KÖRMENDI DÓRA Büki TK 9 8
97. MATIS DORINA NAPSUGÁR VKL SE Győr II 9 5
98. SZABÓ REBEKA VKL SE Győr II 9 6
99. DEÉ LARA HANNA Celldömölki VSE 8 4
100. GAÁL LILLA Máriaujfalui SE 8 11
101. KARDA BEÁTA VKL SE Győr II 8 11
102. NÉMETH HANNA Lébényi KSE 8 3
103. PÁPAI HANNA Répcelaki SE 8 12
104. TÓTH PETRA Komárom VSE 8 6
105. BALÁS LILLA SZESE Győr 7 9
106. COLBERS ANNA JANKA Kilián DSE Pápa 7 10
107. CSÉKEI ALEXA LIZA VKL SE Győr II 7 7
108. DÓCZI JANKA IRÉNE VKL SE Győr II 7 4
109. KERTÉSZ ANNA Sárvári Kinizsi SE 7 12
110. KISS VIRÁG Csornai SE 7 11
111. POLCZER RÉKA SZESE Győr 7 3
112. VARGA NINA CSENGE Répcelaki SE 7 11
113. ZÁMBÓ LAURA Komárom VSE 7 11
114. BANYÓ MIRELLA Lébényi KSE 6 12
115. MARTON PETRA Csörnöc GyöngyeVasvá 6 2
116. MISTERKIEVICZ REBEKA VKL SE Győr II 6 6
117. SULYOK BOGLÁRKA KK Ajka 6 10
118. KISS REBEKA Csörnöc GyöngyeVasvá 5 4
119. KOCSIS ESZTER SZESE Győr 5 12
120. LANDAUER EMMA Büki TK 5 9
121. MÁRTON SÁRA Csörnöc GyöngyeVasvá 5 4
122. NAGY BRENDA Csornai SE 5 13
123. NAGY VERONIKA Komárom VSE 5 10
124. NÉMETH ZSÓFIA Kilián DSE Pápa 5 14
125. SALI DZSENIFER Celldömölki VSE 5 11
126. SZŐKE ABIGÉL Kilián DSE Pápa 5 13
127. TÖLGYES ALMA Máriaujfalui SE 5 5
128. BOKRÉTA SÁRA Komárom VSE 4 12
129. BOLEGA PETRA VKL SE Győr II 4 4
130. GÁNCS JANKA HANNA Kilián DSE Pápa 4 11
131. HORVÁTH ANNA Sárvári Kinizsi SE 4 3
132. KISS KITTI VKL SE Győr II 4 7
133. KORONCZAI JÁZMIN Celldömölki VSE 4 9
134. KOVÁCS MIRELLA Csörnöc GyöngyeVasvá 4 3
135. MIKLÓSY JÚLIA SZESE Győr 4 11
136. TÖRÖK ANNA Komárom VSE 4 5
137. FRIGY VERONIKA MÁRIA Csörnöc GyöngyeVasvá 3 2
138. KOPPÁN ALEXA Csörnöc GyöngyeVasvá 3 2
139. KOVÁCS ZSÓKA KK Ajka 3 10
140. KÖNCZÖL CSENGE Répcelaki SE 3 12
141. SÓLYOM SZÓFIA Lébényi KSE 3 4
142. SZABÓ KLAUDIA Csornai SE 3 4
143. CSERNÁK LAURA Sárvári Kinizsi SE 2 12
144. PRÁVETZ BORI Máriaujfalui SE 2 12
145. TAKÁCS ESZTER Celldömölki VSE 2 11
146. VIZKELETY PETRA Komárom VSE 2 12
147. BAKSA VIVIEN Kilián DSE Pápa 1 2
148. EGERVÁRI LAURA Máriaujfalui SE 1 9
149. FARTEK LAURA Máriaujfalui SE 1 12
150. HIRSCH DOROTI Répcelaki SE 1 8
151. HORVÁTH ANGÉLA Csörnöc GyöngyeVasvá 1 4
152. ÖLBEI ANTÓNIA VKL SE Győr II 1 9
153. PATYI CSENGE VKL SE Győr II 1 1
154. POSCHER PANNA KK Ajka 1 5
155. REMÉNYI PETRA Csörnöc GyöngyeVasvá 1 4
156. SZABÓ VIVIEN Csornai SE 1 3
157. SZEBIK EMESE Lébényi KSE 1 1
158. TARCSAI ZSÓFIA Csornai SE 1 11
159. BENKŐ NÓRA SZESE Győr 0 3
160. BÖRÖNDY LUCA Sárvári Kinizsi SE 0 1
161. BUZÁSI DORINA VIVIEN SZESE Győr 0 11
162. CSOMA VIVIEN ANNA Csornai SE 0 3
163. DARMO RÉKA Komárom VSE 0 2
164. DÁVID ANNA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
165. DÁVID KIRA Sárvári Kinizsi SE 0 13
166. ERŐS DÓRA SZESE Győr 0 8
167. FEKETE LIZA KRISZTINA Celldömölki VSE 0 8
168. FLEER AMÉLIA ANNABELL KK Ajka 0 7
169. GÁL-DESCHMANN CSENGE SZESE Győr 0 1
170. GÖNDÖCS ANTÓNIA Répcelaki SE 0 1
171. GYÖRKE VIRÁG Celldömölki VSE 0 6
172. HAJDÚ HANNA Celldömölki VSE 0 7
173. HIDEG NOÉMI Kilián DSE Pápa 0 12
174. HODÁCS ADRIENN Máriaujfalui SE 0 14
175. HORVÁTH ZSÓFIA KK Ajka 0 11
176. HORVÁTH ZSÓKA Répcelaki SE 0 13
177. IMRE RÉKA Celldömölki VSE 0 10
178. JUSZTIN ZOÉ KÍRA KK Ajka 0 2
179. KAR BOGLÁRKA ANNA Csornai SE 0 10
180. KÁSA ZSÓFI VKL SE Győr II 0 1
181. KECSKÉS DÓRA VKL SE Győr II 0 2
182. KLUJBER ANNA LÚCIA Máriaujfalui SE 0 14
183. KOVÁCS BIBORKA ANNA KK Ajka 0 10
184. KOZÁR EMŐKE KINCSŐ Máriaujfalui SE 0 3
185. KŐFALVI ZITA SZESE Győr 0 2
186. KULCSÁR KAMILLA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
187. KULCSÁR VERONIKA SZESE Győr 0 4
188. KURUCZ VIKTÓRIA Komárom VSE 0 10
189. LAKATOS KITTI Celldömölki VSE 0 2
190. LÁZÁR LEILA LAURA Komárom VSE 0 5
191. MAGYAR RÉKA VKL SE Győr II 0 2
192. MÉSZÁROS TIFANI Lébényi KSE 0 10
193. MOLNÁR FRUZSINA Sárvári Kinizsi SE 0 13
194. MOLNÁR VIVIEN Csornai SE 0 10
195. NAGY LARA Máriaujfalui SE 0 15
196. NAGY LAURA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
197. NAGY SZINTIA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
198. NÉMETH KITTI SZESE Győr 0 11
199. ORSÓS ELIZABET RÉKA Celldömölki VSE 0 3
200. ŐRI BIANKA Kilián DSE Pápa 0 10
201. PREKKER NIKOLETT Büki TK 0 10
202. RÓZSAHEGYI REGINA Kilián DSE Pápa 0 9
203. SARANG RAFAÉLA RÉKA Máriaujfalui SE 0 4
204. SMUK LILIÁNA VKL SE Győr II 0 11
205. SÖMENEK ANTÓNIA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 1
206. SZEILER ANNA ZSÓFIA KK Ajka 0 2
207. SZÉLESI FRIDA Celldömölki VSE 0 3
208. TAKÁCS SZELINA Büki TK 0 5
209. TATÁR TÍMEA KLÁRA Büki TK 0 7
210. TÓTH BARBARA Lébényi KSE 0 9
211. TÓTH LUCA Máriaujfalui SE 0 11
212. VARGA LAURA Celldömölki VSE 0 6
213. VÉBER DOMINIKA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 1
214. VEZENDI NOÉMI Répcelaki SE 0 7
215. ZÁMBÓ LORETTA SZAMANTA Celldömölki VSE 0 10
216. ZSÁMPÁR ANNA Máriaujfalui SE 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó