Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő III. osztály-A. csoport
2020. szeptember 10. csütörtök
16:15 KK Ajka - Celldömölki VSE 25 - 8
17:15 Komárom VSE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 15 - 13
2020. szeptember 12. szombat
11:00 Lébényi KSE - Sárvári Kinizsi SE 23 - 16
17:00 Répcelaki SE - Kilián DSE Pápa 20 - 23
2020. szeptember 13. vasárnap
13:00 Komárom VSE - VKL SE Győr II 19 - 19
15:00 SZESE Győr - Büki TK 20 - 17
2020. szeptember 15. kedd
KK Ajka - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
17:45 Kilián DSE Pápa - Komárom VSE 26 - 24
2020. szeptember 18. péntek
16:30 Celldömölki VSE - Máriaujfalui SE 32 - 10
2020. szeptember 19. szombat
13:30 VKL SE Győr II - KK Ajka 13 - 23
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Répcelaki SE 34 - 22
2020. szeptember 20. vasárnap
13:00 Csornai SE - SZESE Győr 15 - 28
16:00 Büki TK - Lébényi KSE 15 - 24
2020. szeptember 23. szerda
17:30 SZESE Győr - Celldömölki VSE 20 - 20
2020. szeptember 24. csütörtök
16:15 KK Ajka - Kilián DSE Pápa 35 - 18
2020. szeptember 25. péntek
16:30 Máriaujfalui SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 14 - 19
2020. szeptember 26. szombat
11:00 Lébényi KSE - Csornai SE 37 - 7
11:00 Máriaujfalui SE - VKL SE Győr II 15 - 29
15:00 Komárom VSE - Répcelaki SE 24 - 26
2020. október 1. csütörtök
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Büki TK 22 - 22
2020. október 3. szombat
11:00 Lébényi KSE - VKL SE Győr II 32 - 15
17:00 Máriaujfalui SE - Csornai SE 25 - 18
2020. október 6. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Máriaujfalui SE 23 - 13
2020. október 7. szerda
17:30 SZESE Győr - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 15 - 14
2020. október 8. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Sárvári Kinizsi SE 20 - 29
2020. október 9. péntek
17:30 Répcelaki SE - KK Ajka 18 - 27
2020. október 10. szombat
11:00 Csornai SE - Büki TK 16 - 26
13:30 VKL SE Győr II - SZESE Győr 16 - 19
2020. október 16. péntek
18:45 Lébényi KSE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 33 - 19
2020. október 17. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Répcelaki SE 16 - 23
14:00 Büki TK - Celldömölki VSE 27 - 16
16:00 Sárvári Kinizsi SE - Csornai SE 37 - 15
2020. október 18. vasárnap
13:30 KK Ajka - Komárom VSE 29 - 17
18:00 SZESE Győr - Kilián DSE Pápa 34 - 28
2020. október 20. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Lébényi KSE 14 - 30
2020. október 22. csütörtök
16:15 KK Ajka - Sárvári Kinizsi SE 20 - 15
16:45 Komárom VSE - Máriaujfalui SE 20 - 16
2020. október 24. szombat
13:30 VKL SE Győr II - Büki TK 19 - 26
14:00 Celldömölki VSE - Csornai SE 23 - 11
2020. október 25. vasárnap
14:00 Répcelaki SE - SZESE Győr 23 - 24
2020. október 30. péntek
14:30 Máriaujfalui SE - KK Ajka 17 - 26
16:00 Celldömölki VSE - Lébényi KSE 18 - 30
2020. október 31. szombat
Büki TK - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 6. péntek
Csornai SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 7. szombat
11:00 Lébényi KSE - Répcelaki SE 36 - 16
14:00 Sárvári Kinizsi SE - Celldömölki VSE 32 - 14
2020. november 8. vasárnap
14:00 Büki TK - Kilián DSE Pápa 35 - 28
15:00 SZESE Győr - Komárom VSE 27 - 17
15:00 Csornai SE - VKL SE Győr II 14 - 27
2020. november 10. kedd
17:45 Kilián DSE Pápa - Csornai SE 26 - 23
2020. november 12. csütörtök
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Celldömölki VSE
2020. november 14. szombat
11:00 Máriaujfalui SE - Sárvári Kinizsi SE 19 - 22
2020. november 15. vasárnap
13:30 KK Ajka - SZESE Győr 24 - 26
2020. november 20. péntek
16:30 Celldömölki VSE - Kilián DSE Pápa 26 - 21
2020. november 21. szombat
14:00 Sárvári Kinizsi SE - VKL SE Győr II 20 - 21
2020. november 22. vasárnap
15:00 SZESE Győr - Máriaujfalui SE 27 - 14
2020. november 24. kedd
Kilián DSE Pápa - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2020. november 28. szombat
16:00 Kilián DSE Pápa - VKL SE Győr II 27 - 24
17:30 Máriaujfalui SE - Lébényi KSE 18 - 29
2020. december 4. péntek
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Répcelaki SE
2020. december 5. szombat
Celldömölki VSE - Komárom VSE
11:00 Lébényi KSE - SZESE Győr 29 - 12
2020. december 9. szerda
VKL SE Győr II - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2021. január 17. vasárnap
11:00 Büki TK - Máriaujfalui SE 31 - 21
2021. január 21. csütörtök
17:00 VKL SE Győr II - Répcelaki SE 24 - 20
2021. január 26. kedd
17:00 Máriaujfalui SE - Celldömölki VSE 29 - 19
2021. január 28. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Csornai SE 26 - 20
2021. január 29. péntek
17:30 Répcelaki SE - Büki TK 20 - 22
2021. január 31. vasárnap
18:00 Csornai SE - KK Ajka 16 - 31
2021. február 4. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Lébényi KSE 7 - 27
2021. február 5. péntek
17:30 Répcelaki SE - Celldömölki VSE 16 - 22
2021. február 6. szombat
11:00 Lébényi KSE - KK Ajka 21 - 12
11:00 Máriaujfalui SE - Kilián DSE Pápa 22 - 18
14:00 Büki TK - Komárom VSE 26 - 17
2021. február 7. vasárnap
10:00 Csornai SE - Répcelaki SE 13 - 23
15:00 SZESE Győr - Sárvári Kinizsi SE 22 - 26
2021. február 11. csütörtök
16:45 Komárom VSE - Kilián DSE Pápa 21 - 16
18:00 Sárvári Kinizsi SE - Lébényi KSE 18 - 24
2021. február 13. szombat
11:00 Kilián DSE Pápa - Répcelaki SE 33 - 20
13:30 VKL SE Győr II - Komárom VSE 31 - 20
14:00 Celldömölki VSE - KK Ajka 11 - 29
14:00 Büki TK - SZESE Győr 25 - 23
2021. február 14. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Komárom VSE
11:00 Csornai SE - Máriaujfalui SE 19 - 18
2021. február 17. szerda
18:00 Lébényi KSE - Büki TK 32 - 18
2021. február 18. csütörtök
18:00 Sárvári Kinizsi SE - Kilián DSE Pápa 37 - 22
2021. február 20. szombat
16:00 KK Ajka - VKL SE Győr II 19 - 15
19:30 Répcelaki SE - Sárvári Kinizsi SE 21 - 29
2021. február 21. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - KK Ajka
15:00 SZESE Győr - Csornai SE 25 - 15
2021. február 25. csütörtök
Sárvári Kinizsi SE - Csörnöc GyöngyeVasvár VSE
2021. február 27. szombat
11:00 Kilián DSE Pápa - KK Ajka 26 - 29
13:30 VKL SE Győr II - Máriaujfalui SE 32 - 16
14:00 Celldömölki VSE - SZESE Győr 18 - 21
14:00 Büki TK - Sárvári Kinizsi SE 21 - 22
2021. február 28. vasárnap
Csörnöc GyöngyeVasvár VSE - Máriaujfalui SE
11:00 Csornai SE - Lébényi KSE 15 - 30
14:30 Répcelaki SE - Komárom VSE 27 - 22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Lébényi KSE 15 15 0 0 437 220 217 30
2. SZESE Győr 15 11 1 3 343 301 42 23
3. KK Ajka 13 11 0 2 329 221 108 22
4. Sárvári Kinizsi SE 14 9 1 4 359 286 73 19
5. Büki TK 13 8 1 4 311 280 31 17
6. VKL SE Győr II 13 6 1 6 285 270 15 13
7. Kilián DSE Pápa 15 6 0 9 349 393 -44 12
8. Celldömölki VSE 12 4 1 7 227 271 -44 9
9. Komárom VSE 14 4 1 9 269 332 -63 9
10. Répcelaki SE 14 4 0 10 295 349 -54 8
11. Máriaujfalui SE 16 3 0 13 283 387 -104 6
12. Csörnöc GyöngyeVasvár VSE 4 1 0 3 65 77 -12 2
13. Csornai SE 14 1 0 13 217 382 -165 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MÉSZÁROS REBEKA Kilián DSE Pápa 129 14
2. LENGYEL ANNA Lébényi KSE 99 14
3. GUBICS NELLI Máriaujfalui SE 97 16
4. SOMOGYI REBEKA SZESE Győr 83 15
5. TÓTH TÍCIA Répcelaki SE 80 14
6. STIPKOVITS VIRÁG Lébényi KSE 76 12
7. HARASZTI KINCSŐ Sárvári Kinizsi SE 71 14
8. VILLÁM ZSÓFIA MERCÉDESZ Komárom VSE 71 13
9. BORS KAMILLA Csornai SE 69 12
10. KLESPITZ DORKA KK Ajka 69 12
11. AILER ANNA ÉVA VKL SE Győr II 68 12
12. ERDÉLYI NÓRA Kilián DSE Pápa 68 15
13. KOÓSZ KINGA Büki TK 62 11
14. TORMA REGINA Máriaujfalui SE 59 15
15. HAJAS RÉKA Komárom VSE 57 12
16. NYÁRI JÁZMIN Máriaujfalui SE 55 16
17. GYŐRVÁRI GRÉTA Celldömölki VSE 52 12
18. KOVÁCS LAURA Lébényi KSE 51 13
19. MÓZES FANNI Kilián DSE Pápa 51 8
20. SZABÓ BERNADETT SZESE Győr 51 12
21. SZEKÉR PETRA Büki TK 51 13
22. VÁRDAI VIVIEN VIKTÓRIA Komárom VSE 50 13
23. LENGYEL ZSÓFIA Lébényi KSE 49 14
24. SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 47 12
25. BARACSKA ALEXA KK Ajka 44 8
26. ÓDOR RÉKA KK Ajka 44 11
27. WÁGENHOFFER ZSÓFIA VKL SE Győr II 43 12
28. TORMA RAMÓNA VKL SE Győr II 42 11
29. GARRAY BOGLÁRKA Sárvári Kinizsi SE 40 14
30. VÍGH REBEKA Büki TK 39 11
31. BŐSZE HANNA Csornai SE 38 14
32. SCHIMMER JOHANNA Sárvári Kinizsi SE 38 13
33. KÁLDI RÉKA Csörnöc GyöngyeVasvá 37 4
34. TAKÁCS ANNA SZESE Győr 36 13
35. OLÁH NÓRA Sárvári Kinizsi SE 34 14
36. PÁL ZSÓKA KK Ajka 34 12
37. BAKSAI-ISOPP EMMA Sárvári Kinizsi SE 33 9
38. SCHNEIDER KIRA RÓZA KK Ajka 33 12
39. HORVÁTH CSENGE Kilián DSE Pápa 32 14
40. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Répcelaki SE 32 12
41. NÉMETH ESZTER Celldömölki VSE 32 6
42. RÁBA SÁRA Celldömölki VSE 32 11
43. VIGANO VIKTÓRIA Sárvári Kinizsi SE 31 4
44. PLACHY FANNI Lébényi KSE 30 9
45. PUP ROZI Celldömölki VSE 30 10
46. VIDA DOMINIKA TÜNDE Büki TK 30 12
47. FOKI ANNA Répcelaki SE 29 13
48. TAKÁCS NOÉMI Lébényi KSE 29 11
49. VARJÚ IVETT Máriaujfalui SE 29 14
50. HORVÁTH LILIEN JÁZMIN Sárvári Kinizsi SE 28 14
51. SZURGYI VIKTÓRIA SZESE Győr 28 10
52. TÖRÖK PETRA KATALIN SZESE Győr 28 15
53. VARGA ZSÓFIA ANNA Büki TK 28 12
54. GUDUI ESZTER Celldömölki VSE 26 8
55. ORBÁN ANNA VKL SE Győr II 26 12
56. CZIGÁNY VANDA Csornai SE 25 14
57. HATOS ESZTER Lébényi KSE 25 12
58. NAGY ANNA Csornai SE 24 13
59. NAGY RÉKA Komárom VSE 24 11
60. PATKÓ ADÉL Répcelaki SE 24 13
61. CZIGÁNY SZONJA Csornai SE 23 13
62. KIRÁLY ZSÓKA VIOLA Répcelaki SE 23 8
63. BANGA BOGLÁRKA Büki TK 22 11
64. GESZTI ALEXANDRA Kilián DSE Pápa 22 15
65. NÉMETH LAURA Máriaujfalui SE 22 16
66. TAKÁCS ZÓRA Kilián DSE Pápa 22 4
67. MÁTYÁS ESZTER KK Ajka 21 11
68. MOLNÁR KINGA Répcelaki SE 21 14
69. JOÓ SZONJA Sárvári Kinizsi SE 20 8
70. LAKICS ESZTER Büki TK 20 9
71. NÉMETH HANNA Sárvári Kinizsi SE 20 10
72. STOIBER MAJA SZESE Győr 20 13
73. SZABÓ ESZTER Sárvári Kinizsi SE 19 10
74. ZAKARIÁS IVETT Büki TK 19 13
75. ERDŐS MELITTA Lébényi KSE 18 12
76. GULYÁS SZILVIA Csornai SE 18 14
77. HORVÁTH KIRA Répcelaki SE 18 14
78. HORVÁTH NÓRA JÚLIA SZESE Győr 18 14
79. SÜTŐ HANNA ARANKA Répcelaki SE 18 13
80. KERNYA PETRA SZESE Győr 17 15
81. PUP SÁRA Celldömölki VSE 17 3
82. SCHERER DÓRA ANNA SZESE Győr 17 14
83. GULYÁS ADÉL Büki TK 15 10
84. NYÁRI ALEXA Celldömölki VSE 15 3
85. TÓTH PETRA Komárom VSE 15 7
86. MAJOR LEA Komárom VSE 14 8
87. PÁPAI HANNA Répcelaki SE 14 13
88. HALLER ESZTER Répcelaki SE 13 13
89. TAKÁCS FLÓRA Lébényi KSE 13 5
90. BEKE BIANKA VANESSZA VKL SE Győr II 11 9
91. BODA FLORENTINA Sárvári Kinizsi SE 11 9
92. CZIGÁNY ENIKŐ Répcelaki SE 11 5
93. DEÉ LARA HANNA Celldömölki VSE 11 5
94. DOBOS DORKA Büki TK 11 1
95. KARDA BEÁTA VKL SE Győr II 11 12
96. KOCZKÁS LILI SZESE Győr 11 8
97. VÁCZI FILOMÉNA VKL SE Győr II 11 11
98. GAÁL LILLA Máriaujfalui SE 10 12
99. HALÁSZ BOGLÁRKA SZESE Győr 10 15
100. CSÁKI EMESE Komárom VSE 9 13
101. CSÉKEI ALEXA LIZA VKL SE Győr II 9 8
102. KISS KITTI VKL SE Győr II 9 8
103. KISS VIRÁG Csornai SE 9 12
104. KÖRMENDI DÓRA Büki TK 9 9
105. MATIS DORINA NAPSUGÁR VKL SE Győr II 9 5
106. SZABÓ REBEKA VKL SE Győr II 9 7
107. COLBERS ANNA JANKA Kilián DSE Pápa 8 11
108. NÉMETH HANNA Lébényi KSE 8 4
109. BALÁS LILLA SZESE Győr 7 10
110. DÓCZI JANKA IRÉNE VKL SE Győr II 7 4
111. KERTÉSZ ANNA Sárvári Kinizsi SE 7 13
112. ORSÓS LAURA VANESSZA KK Ajka 7 1
113. POLCZER RÉKA SZESE Győr 7 3
114. SULYOK BOGLÁRKA KK Ajka 7 11
115. VARGA NINA CSENGE Répcelaki SE 7 12
116. ZÁMBÓ LAURA Komárom VSE 7 11
117. BANYÓ MIRELLA Lébényi KSE 6 13
118. MARTON PETRA Csörnöc GyöngyeVasvá 6 2
119. MISTERKIEVICZ REBEKA VKL SE Győr II 6 7
120. NAGY BRENDA Csornai SE 6 14
121. NÉMETH ZSÓFIA Kilián DSE Pápa 6 15
122. SALI DZSENIFER Celldömölki VSE 6 12
123. SZŐKE ABIGÉL Kilián DSE Pápa 6 14
124. KISS REBEKA Csörnöc GyöngyeVasvá 5 4
125. KOCSIS ESZTER SZESE Győr 5 12
126. LANDAUER EMMA Büki TK 5 9
127. MÁRTON SÁRA Csörnöc GyöngyeVasvá 5 4
128. MIKLÓSY JÚLIA SZESE Győr 5 12
129. NAGY VERONIKA Komárom VSE 5 11
130. TÖLGYES ALMA Máriaujfalui SE 5 5
131. BOKRÉTA SÁRA Komárom VSE 4 13
132. BOLEGA PETRA VKL SE Győr II 4 4
133. GÁNCS JANKA HANNA Kilián DSE Pápa 4 12
134. HORVÁTH ANNA Sárvári Kinizsi SE 4 3
135. KORONCZAI JÁZMIN Celldömölki VSE 4 9
136. KOVÁCS MIRELLA Csörnöc GyöngyeVasvá 4 3
137. TÖRÖK ANNA Komárom VSE 4 6
138. EGERVÁRI LAURA Máriaujfalui SE 3 10
139. FRIGY VERONIKA MÁRIA Csörnöc GyöngyeVasvá 3 2
140. KOPPÁN ALEXA Csörnöc GyöngyeVasvá 3 2
141. KOVÁCS ZSÓKA KK Ajka 3 11
142. KÖNCZÖL CSENGE Répcelaki SE 3 13
143. ÖLBEI ANTÓNIA VKL SE Győr II 3 10
144. SÓLYOM SZÓFIA Lébényi KSE 3 4
145. SZABÓ KLAUDIA Csornai SE 3 4
146. SZEBIK EMESE Lébényi KSE 3 2
147. CSERNÁK LAURA Sárvári Kinizsi SE 2 13
148. PRÁVETZ BORI Máriaujfalui SE 2 12
149. TAKÁCS ESZTER Celldömölki VSE 2 12
150. VIZKELETY PETRA Komárom VSE 2 13
151. BAKSA VIVIEN Kilián DSE Pápa 1 2
152. BOGNÁR VANDA Répcelaki SE 1 1
153. BÖRÖNDY LUCA Sárvári Kinizsi SE 1 2
154. FARTEK LAURA Máriaujfalui SE 1 12
155. HIRSCH DOROTI Répcelaki SE 1 9
156. HORVÁTH ANGÉLA Csörnöc GyöngyeVasvá 1 4
157. KÁSA ZSÓFI VKL SE Győr II 1 2
158. PATYI CSENGE VKL SE Győr II 1 1
159. POSCHER PANNA KK Ajka 1 5
160. REMÉNYI PETRA Csörnöc GyöngyeVasvá 1 4
161. SZABÓ VIVIEN Csornai SE 1 3
162. TARCSAI ZSÓFIA Csornai SE 1 12
163. BENKŐ NÓRA SZESE Győr 0 3
164. BUZÁSI DORINA VIVIEN SZESE Győr 0 11
165. CSOMA VIVIEN ANNA Csornai SE 0 3
166. DARMO RÉKA Komárom VSE 0 3
167. DÁVID ANNA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
168. DÁVID KIRA Sárvári Kinizsi SE 0 14
169. ERŐS DÓRA SZESE Győr 0 8
170. FEKETE LIZA KRISZTINA Celldömölki VSE 0 9
171. FLEER AMÉLIA ANNABELL KK Ajka 0 7
172. GÁL-DESCHMANN CSENGE SZESE Győr 0 1
173. GÖNDÖCS ANTÓNIA Répcelaki SE 0 2
174. GYÖRKE VIRÁG Celldömölki VSE 0 6
175. HAJDÚ HANNA Celldömölki VSE 0 8
176. HIDEG NOÉMI Kilián DSE Pápa 0 13
177. HODÁCS ADRIENN Máriaujfalui SE 0 15
178. HORVÁTH ZSÓFIA KK Ajka 0 12
179. HORVÁTH ZSÓKA Répcelaki SE 0 14
180. IMRE RÉKA Celldömölki VSE 0 11
181. JUSZTIN ZOÉ KÍRA KK Ajka 0 2
182. KAR BOGLÁRKA ANNA Csornai SE 0 11
183. KECSKÉS DÓRA VKL SE Győr II 0 2
184. KLUJBER ANNA LÚCIA Máriaujfalui SE 0 15
185. KOVÁCS BIBORKA ANNA KK Ajka 0 11
186. KOZÁR EMŐKE KINCSŐ Máriaujfalui SE 0 3
187. KŐFALVI ZITA SZESE Győr 0 2
188. KULCSÁR KAMILLA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
189. KULCSÁR VERONIKA SZESE Győr 0 5
190. KURUCZ VIKTÓRIA Komárom VSE 0 10
191. LAKATOS KITTI Celldömölki VSE 0 2
192. LÁZÁR LEILA LAURA Komárom VSE 0 5
193. MAGYAR RÉKA VKL SE Győr II 0 3
194. MÉSZÁROS TIFANI Lébényi KSE 0 10
195. MOLNÁR FRUZSINA Sárvári Kinizsi SE 0 14
196. MOLNÁR VIVIEN Csornai SE 0 11
197. NAGY LARA Máriaujfalui SE 0 16
198. NAGY LAURA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
199. NAGY SZINTIA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 4
200. NÉMETH KITTI SZESE Győr 0 12
201. ORSÓS ELIZABET RÉKA Celldömölki VSE 0 3
202. ŐRI BIANKA Kilián DSE Pápa 0 11
203. PREKKER NIKOLETT Büki TK 0 11
204. RÓZSAHEGYI REGINA Kilián DSE Pápa 0 10
205. SARANG RAFAÉLA RÉKA Máriaujfalui SE 0 4
206. SMUK LILIÁNA VKL SE Győr II 0 12
207. SÖMENEK ANTÓNIA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 1
208. SZEILER ANNA ZSÓFIA KK Ajka 0 2
209. SZÉLESI FRIDA Celldömölki VSE 0 3
210. TAKÁCS SZELINA Büki TK 0 6
211. TATÁR TÍMEA KLÁRA Büki TK 0 7
212. TÓTH BARBARA Lébényi KSE 0 10
213. TÓTH LUCA Máriaujfalui SE 0 12
214. VARGA LAURA Celldömölki VSE 0 6
215. VÉBER DOMINIKA Csörnöc GyöngyeVasvá 0 1
216. VEZENDI NOÉMI Répcelaki SE 0 7
217. ZÁMBÓ LORETTA SZAMANTA Celldömölki VSE 0 11
218. ZSÁMPÁR ANNA Máriaujfalui SE 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó