Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10 (2011-2012)
V. csoport (Budapest, Fejér, Komárom, Pest)
2020. november 14. szombat
Rácalmás, Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
09:55 Rácalmás SE - Csepel DSE
10:50 Rácalmás SE - Gyáli BKSE
11:45 Csepel DSE - Százhalombattai VUK SE
12:40 Gyáli BKSE - Százhalombattai VUK SE
2020. december 12. szombat
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - Gyáli BKSE
15:40 Moyra-Budaörs Handball - PLER-Kassa
16:20 Csömöri SSZN KFT - Gyáli BKSE
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Csömöri SSZN KFT
17:40 PLER-Kassa - Szigetszentmiklósi KSK
2020. december 13. vasárnap
Budapest, Népligeti Faház
12:00 FTC KN KFT - Kézilabda Utánpótlás Kft
12:40 Ráckeve VKSK - FTC KN KFT
13:20 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda Utánpótlás Kft
14:00 Százhalombattai VUK SE - Ráckeve VKSK
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁDER BENJAMIN PLER-Kassa 2
BAKOS BARNABÁS Kézilabda Utánpótlás Kft 2
BALÁZS BENEDEK PLER-Kassa 2
BÁRDOS BALÁZS Szigetszentmiklósi KSK 2
BARTA LEVENTE SZILÁRD PLER-Kassa 2
BASKI SÁNDOR HUNOR Ráckeve VKSK 2
BENEDIK BOTOND Százhalombattai VUK SE 2
BORSZUK MÁTÉ Csepel DSE 2
BRISZTELLA GERRGŐ REZSŐ Kézilabda Utánpótlás Kft 2
CARBALLO-KOHÁRI DEIVID Csepel DSE 2
CSÉPLŐ BALÁZS FTC KN KFT 2
DÓRA ÁKOS PLER-Kassa 2
ERDEI MÁTYÁS GYÖRGY Százhalombattai VUK SE 4
FARAGÓ GYÖRGY ZALÁN Rácalmás SE 2
FARKAS BALÁZS MÁRTON Csömöri SSZN KFT 2
FARKAS BÁLINT Csömöri SSZN KFT 2
FERENCZ TIMÓT Moyra-Budaörs Handball 2
FÓTOS BENCE FTC KN KFT 1
FRIKK PATRIK FTC KN KFT 2
GAVALDI GERGŐ Szigetszentmiklósi KSK 2
GERGELY BARNA Szigetszentmiklósi KSK 2
GERZÁNICS KENDE MÁRK Moyra-Budaörs Handball 2
GODA MARCELL MÁTÉ Csömöri SSZN KFT 2
HARNOS BOTOND MIKLÓS Kézilabda Utánpótlás Kft 2
HEGEDÜS LEVENTE Rácalmás SE 2
HELLA BARNABÁS FTC KN KFT 2
JARÁBIK ZÉNÓ Gyáli BKSE 2
JÓNÁS KRISTÓF Csömöri SSZN KFT 2
KÁLMÁN GERGELY GYÖRGY Százhalombattai VUK SE 2
KARÁCSONY ÁRPÁD Gyáli BKSE 2
KEMÉNY BENCE Ráckeve VKSK 2
KISS BÁLINT ZSOMBOR Rácalmás SE 2
KOVÁCS KÁLMÁN Ráckeve VKSK 2
KÖLES DOMINIK TIBOR Rácalmás SE 2
KÖVES-JAKAB MÁTÉ Moyra-Budaörs Handball 2
KURUCZ BENEDEK Szigetszentmiklósi KSK 2
LAVICSKA GERGELY Kézilabda Utánpótlás Kft 2
LÉVAI-SZABÓ LEVENTE FTC KN KFT 1
MAJOR PATRIK FTC KN KFT 2
MAJOROS ANDRÁS LÁSZLÓ Kézilabda Utánpótlás Kft 2
MÁK ZALÁN Rácalmás SE 2
MÁRKUS MARTIN Százhalombattai VUK SE 4
MÁRTON ZOLTÁN Csepel DSE 2
MUCSKA BÁLINT Szigetszentmiklósi KSK 2
MÜLLER ALBERT ALAJOS Moyra-Budaörs Handball 2
NAGY ANDRÁS Ráckeve VKSK 2
NAGY MILOS Százhalombattai VUK SE 4
NÁRAY-KOVÁCS ZOLTA FTC KN KFT 2
NÉMA LEVENTE Csepel DSE 2
PALATIN SEBESTYÉN Százhalombattai VUK SE 4
PÁLINKÓ VAJK Moyra-Budaörs Handball 2
PALLAI GERGELY ZOLÁN Csepel DSE 2
PAP FÉLIX FERENC Rácalmás SE 2
PELCZEL-NAGY BÁLINT Százhalombattai VUK SE 4
PETHŐ GÁBOR Szigetszentmiklósi KSK 2
PETŐ MÁTÉ PLER-Kassa 2
PETRI TAMÁS FTC KN KFT 2
PINTÉR LÁSZLÓ ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK 2
PRINCES BENETT Rácalmás SE 2
PROBST LEVENTE PLER-Kassa 2
RÁCZ-KOVÁCS ZÉTÉNY Kézilabda Utánpótlás Kft 2
RÉPÁSZKI BARNABÁS Csepel DSE 2
RÓZSA MAGOR Százhalombattai VUK SE 4
SÁFRÁNYOS-SISÁN BENCE Csömöri SSZN KFT 2
SALLAI RUBEN Ráckeve VKSK 2
SCHMIDKA ÁKOS Csepel DSE 2
SCHÖNBAUM SZILÁRD WERNER Csepel DSE 2
SÜTŐ KORNÉL FTC KN KFT 2
SZABÓ BOTOND Rácalmás SE 2
SZABÓ IMRE Ráckeve VKSK 2
SZABÓ ZALÁN Kézilabda Utánpótlás Kft 2
SZABÓKY FLÓRIÁN GERGŐ Moyra-Budaörs Handball 2
SZATMÁRI ZSOMBOR BALÁZS FTC KN KFT 2
SZENTANDRÁSI-SZABÓ ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handball 2
SZEPESI BALÁZS Moyra-Budaörs Handball 2
SZIGETI BALÁZS Százhalombattai VUK SE 4
SZINA ÁDÁM Százhalombattai VUK SE 4
SZTANCSIK FLÓRIÁN Moyra-Budaörs Handball 2
TAKÁCS ÁKOS NORBERT Csömöri SSZN KFT 2
TAKARÓ DÁVID Gyáli BKSE 4
TÓTH BENCE Szigetszentmiklósi KSK 2
TÓTH GERGELY PÉTER FTC KN KFT 2
TÓTH MILÁN Csömöri SSZN KFT 2
TÓTH ROLAND FTC KN KFT 2
TURÓ NIKOLASZ PLER-Kassa 2
UJVÁROSI BENEDEK Ráckeve VKSK 2
VÁNTSA ÁBEL Szigetszentmiklósi KSK 2
VÁRADI BENEDEK JÁNOS Kézilabda Utánpótlás Kft 2
VARRÓ JÓZSEF MILÁN Csepel DSE 2
VEREB OLIVÉR FTC KN KFT 2
VERÓK DOMINIK Gyáli BKSE 4
VISI ROLAND Gyáli BKSE 2
VOLLY GERGŐ Csömöri SSZN KFT 2
ZAGYVA OLIVÉR Gyáli BKSE 4
ZELENÁK DÁNIEL Gyáli BKSE 4
ZENTAI DOMONKOS Gyáli BKSE 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó