Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny LU10 (2010-2011)
Kisiskolás verseny U10 Kelet
2019. október 19. szombat
Alsózsolca, Sportcsarnok
13:00 Hajdúnánás SK II. - AKSC-BOKA I.
13:40 AKSC-BOKA II. - Bőcs KSC
14:20 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK II.
15:00 Bőcs KSC - Kalmár Zoltán DSE
15:40 Hajdúnánás SK I. - AKSC-BOKA II.
16:20 Tiszavasvári SE - Kalmár Zoltán DSE
17:00 Hajdúnánás SK I. - AKSC-BOKA I.
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
10:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - SRKG Alapítvány
10:40 Rákóczi SE Nagyecsed - Kisvárdai KC
11:20 FILO SE - Petőfi - Arany Sárkány Focisuli Ny
12:00 Fehérgyarmati VSE - Kisvárdai KC
12:40 SZUSE I. - Rákóczi SE Nagyecsed
13:20 Fehérgyarmati VSE - FILO SE - Petőfi
14:00 SRKG Alapítvány - SZUSE I.
2019. október 20. vasárnap
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
10:00 Mezőkövesdi KC - Beszterce DSE
10:40 Lóci DSE - Tiszafüredi VSE
11:20 Gyöngyösi KK Solymos - Beszterce DSE
12:00 Mezőkövesdi KC - Tiszafüredi VSE
12:40 Gyöngyösi KK Solymos - Lóci DSE
Nyíregyháza, Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
10:00 Dombrádi MOBIL DSE - Szivacs KC I.
10:40 Szivacs KC II. - Monbebe NKFT Görög
11:20 Vitka SE - Cigánd - Dombrádi MOBIL DSE
12:00 Monbebe NKFT Görög - Kisvárdai KC-Döge
12:40 Szivacs KC II. - Vitka SE I.
13:20 Vitka SE - Cigánd - Kisvárdai KC-Döge
14:00 Szivacs KC I. - Vitka SE I.
2019. november 17. vasárnap
Nyíregyháza, Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
10:00 Szivacs KC II. - FILO SE - Petőfi
10:40 Szivacs KC I. - Monbebe NKFT Görög
11:20 Dombrádi MOBIL DSE - FILO SE - Petőfi
12:00 Vitka SE - Cigánd - Szivacs KC I.
12:40 SRKG Alapítvány - Monbebe NKFT Görög
13:20 Dombrádi MOBIL DSE - Vitka SE - Cigánd
14:00 Szivacs KC II. - SRKG Alapítvány
Salgótarján, Általános Iskola tornaterme *
10:00 Beszterce DSE - Lóci DSE
10:40 Gyöngyösi KK Solymos - Mezőkövesdi KC
11:20 Gyöngyösi KK Visonta - Lóci DSE
12:00 Gyöngyösi KK Solymos - Tiszafüredi VSE
12:40 Putnok VSE - Mezőkövesdi KC
13:20 Gyöngyösi KK Visonta - Tiszafüredi VSE
14:00 Beszterce DSE - Putnok VSE
Hajdúnánás, Körösi Csoma Sándor Református Gimn. Tornaterme*
10:00 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK I.
10:40 Kalmár Zoltán DSE - AKSC-BOKA I.
11:20 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK II.
12:00 Kalmár Zoltán DSE - AKSC-BOKA II.
12:40 AKSC-BOKA I. - Bőcs KSC
13:20 Hajdúnánás SK II. - AKSC-BOKA II.
14:00 Hajdúnánás SK I. - Bőcs KSC
Nyírbátor, Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda*
10:00 Arany Sárkány Focisuli Ny - Kisvárdai KC-Döge
10:40 Vitka SE I. - SZUSE I.
11:20 Rákóczi SE Nagyecsed - Kisvárdai KC-Döge
12:00 Vitka SE I. - Kisvárdai KC
12:40 Fehérgyarmati VSE - SZUSE I.
13:20 Rákóczi SE Nagyecsed - Kisvárdai KC
14:00 Fehérgyarmati VSE - Arany Sárkány Focisuli Ny
2019. november 30. szombat
Putnok, Városi Sportcsarnok
09:00 Gyöngyösi KK Visonta - Putnok VSE
09:40 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC
10:20 Gyöngyösi KK Solymos - Gyöngyösi KK Visonta
11:00 Beszterce DSE - Mezőkövesdi KC
11:40 Lóci DSE - Tiszafüredi VSE
12:20 Gyöngyösi KK Solymos - Beszterce DSE
13:00 Putnok VSE - Tiszafüredi VSE
Nyíregyháza, Szent Miklós Görögkatólikus Ált. Isk. tornaterme*
10:00 FILO SE - Petőfi - Monbebe NKFT Görög
10:40 Vitka SE - Cigánd - SRKG Alapítvány
11:20 FILO SE - Petőfi - Szivacs KC I.
12:00 Vitka SE - Cigánd - Szivacs KC II.
12:40 Dombrádi MOBIL DSE - SRKG Alapítvány
13:20 Szivacs KC II. - Szivacs KC I.
14:00 Dombrádi MOBIL DSE - Monbebe NKFT Görög
2019. december 1. vasárnap
Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
10:00 SZUSE I. - Kisvárdai KC
10:40 Vitka SE I. - Fehérgyarmati VSE
11:20 Kisvárdai KC-Döge - SZUSE I.
12:00 Kisvárdai KC - Arany Sárkány Focisuli Ny
12:40 Vitka SE I. - Rákóczi SE Nagyecsed
13:20 Kisvárdai KC-Döge - Fehérgyarmati VSE
14:00 Rákóczi SE Nagyecsed - Arany Sárkány Focisuli Ny
Hajdúnánás, Körösi Csoma Sándor Református Gimn. Tornaterme*
10:00 Hajdúnánás SK II. - Hajdúnánás SK I.
10:40 Tiszavasvári SE - AKSC-BOKA II.
11:20 Hajdúnánás SK I. - Kalmár Zoltán DSE
12:00 AKSC-BOKA I. - AKSC-BOKA II.
12:40 Tiszavasvári SE - Bőcs KSC
13:20 AKSC-BOKA I. - Kalmár Zoltán DSE
14:00 Hajdúnánás SK II. - Bőcs KSC
2020. február 22. szombat
Fehérgyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Hajdúnánás SK Szatmár - SZUSE I.
10:40 Hajdúnánás SK Szatmár II. - Fehérgyarmati VSE
11:20 Hajdúnánás SK Szatmár - Vitka SE I.
12:00 Hajdúnánás SK Szatmár II. - Rákóczi SE Nagyecsed
12:40 Fehérgyarmati VSE - SZUSE I.
13:20 Vitka SE I. - Rákóczi SE Nagyecsed
Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
10:00 Kisvárdai KC - Dombrádi MOBIL DSE
10:40 Kisvárdai KC-Döge - Vitka SE - Cigánd
11:20 Dombrádi MOBIL DSE - SRKG Alapítvány
12:00 Kisvárdai KC - Vitka SE - Cigánd
12:40 Kisvárdai KC-Döge - SRKG Alapítvány
Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium sportcsarnok*
10:00 Egri VSI - Mezőkövesdi KC
10:40 Putnok VSE - Tiszafüredi VSE
11:20 Mezőkövesdi KC - Bőcs KSC
12:00 Egri VSI - Putnok VSE
12:40 Tiszafüredi VSE - Bőcs KSC
Hajdúnánás, Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
10:00 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK I.
10:40 Kalmár Zoltán DSE - Balmazújvárosi LKSE
11:20 Tiszavasvári SE - Hajdúnánás SK II.
12:00 AKSC-BOKA II. - Balmazújvárosi LKSE
12:40 AKSC-BOKA I. - Kalmár Zoltán DSE
13:20 AKSC-BOKA II. - Hajdúnánás SK II.
14:00 AKSC-BOKA I. - Hajdúnánás SK I.
2020. február 23. vasárnap
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
10:00 Gyöngyösi KK Solymos - Gyöngyösi KK 3 Arany
10:40 Gyöngyösi KK 4 Abasár - Madách Imre DSE
11:20 Gyöngyösi KK 3 Arany - Beszterce DSE
12:00 Gyöngyösi KK Visonta - Madách Imre DSE
12:40 Gyöngyösi KK Solymos - Gyöngyösi KK 4 Abasár
13:20 Gyöngyösi KK Visonta - Beszterce DSE
Nyíregyháza, Zelk Zoltán Ált. Isk. sportcsarnoka*
10:00 FILO SE - Petőfi - Szivacs KC I.
10:40 Monbebe NKFT Görög - Arany Sárkány Focisuli Ny
11:20 FILO SE - Petőfi - Monbebe NKFT Sója
12:00 Monbebe NKFT Görög - Szivacs KC II.
12:40 Szivacs KC I. - Arany Sárkány Focisuli Ny
13:20 Monbebe NKFT Sója - Szivacs KC II.
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁBRAHÁM NÓRA Tiszafüredi VSE 8
ÁDÁM AMIRA Mezőkövesdi KC 8
ÁDÁM CSILLA Monbebe NKFT Sója 2
ÁDÁM DORINA Monbebe NKFT Sója 2
ÁDÁM KIARA DZSESSZIKA Monbebe NKFT Sója 2
ÁDÁM REBEKA Monbebe NKFT Sója 2
ÁDÁM TÜNDE KETRIN Monbebe NKFT Sója 2
ÁDÁM-SZABÓ TAMARA Egri VSI 2
ADONYI LÍDIA AKSC-BOKA I. 8
ÁGÓ ANNA Egri VSI 2
ÁGÓ BORI Egri VSI 2
AJTAI VANDA Rákóczi SE Nagyecsed 8
ALACS PANNA VALÉRIA Tiszavasvári SE 8
ANDRÁSSY HANNA Mezőkövesdi KC 4
ARANYOSI BOGLÁRKA Mezőkövesdi KC 4
BADDI ASSYA Gyöngyösi KK Visonta 6
BAGLYOS ELEONÓRA Kisvárdai KC 6
BAJZÁT HANNA MÁRTA Mezőkövesdi KC 4
BÁKAI ANDREA BORÓKA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
BAKOSI LILI HANNA Szivacs KC II. 8
BAKSA FRUZSINA Vitka SE I. 8
BALÁZS LOTTI Gyöngyösi KK 3 Arany 2
BALLA EDINA Beszterce DSE 6
BALLA ZSÓFIA SZUSE I. 8
BALOGH FRUZSINA ENIKŐ Gyöngyösi KK Visonta 4
BÁNKI HÉDI Arany Sárkány Focisuli Ny 8
BARKÓCZI DZSENIFER Gyöngyösi KK Solymos 6
BARNA DORINA Kalmár Zoltán DSE 5
BARNA FANNI Kisvárdai KC-Döge 8
BARNA VIVIEN Kisvárdai KC-Döge 8
BARRA ZSÓFIA Arany Sárkány Focisuli Ny 2
BARTHA HANNA Hajdúnánás SK Szatmár 2
BEKE BERNADETT Hajdúnánás SK II. 8
BÉKÉSI TAMARA Hajdúnánás SK Szatmár 2
BÉKI DÓRA JÁZMIN Bőcs KSC 8
BELÉNYESI LILLA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
BENCZE-ILLÉS ALIZ Tiszavasvári SE 8
BENCZE-ILLÉS JOHANNA Tiszavasvári SE 8
BENEDEK AMINA Lóci DSE 6
BENK DÓRA ORSOLYA Mezőkövesdi KC 8
BERECZ VIKTÓRIA LAURA Dombrádi MOBIL DSE 6
BERNÁT KORNÉLIA Kisvárdai KC 8
BERTICS LELLE Vitka SE I. 8
BIHARI HANNA SRKG Alapítvány 4
BIRINYI BLANKA Bőcs KSC 4
BÓDI BIANKA Kisvárdai KC-Döge 8
BODNÁR KÍRA Fehérgyarmati VSE 8
BODNÁR-FEKETE ZAFIRA Kisvárdai KC 6
BOJTI REGINA Kisvárdai KC 2
BOKROS LORA SRKG Alapítvány 2
BORNEMISZA MAJA SZUSE I. 6
BÓTA GRÉTA Mezőkövesdi KC 8
BOZA PANNA RÉKA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
CSÁKI DÓRA Vitka SE - Cigánd 8
CSÁKI GRÉTA Hajdúnánás SK II. 8
CSÁSZI TÍMEA Balmazújvárosi LKSE 2
CSATLÓS LINETT LARA Beszterce DSE 8
CSERCSA CSENGE Vitka SE - Cigánd 8
CSERCSA ORSOLYA Dombrádi MOBIL DSE 6
CSIKI KETRIN Kisvárdai KC-Döge 8
CSISZÁR JÁZMIN Hajdúnánás SK I. 8
CSONTOS PANNA AKSC-BOKA II. 2
CSŐKE BODZA Egri VSI 2
CSUBÁK-IRÉNYI TÍMEA Fehérgyarmati VSE 6
CSUKA GRÉTA Hajdúnánás SK I. 7
DAJNICS ESZTER FILO SE - Petőfi 6
DANCSÁK LILIANA LARA Beszterce DSE 8
DÁNIEL LINETT Vitka SE I. 8
DANKOVICS KITTI Arany Sárkány Focisuli Ny 8
DÉCSEI DÓRA CSILLA Balmazújvárosi LKSE 2
DÉNES ALEXANDRA Gyöngyösi KK Solymos 3
DETRIKOVA DAMIANA Kisvárdai KC 6
DOBRÓKA DÓRA Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
DÓCS KIRA TITANILLA Vitka SE - Cigánd 8
DOMOKOS IZABELLA Hajdúnánás SK II. 6
DOMOSZLAI VIKTÓRIA Gyöngyösi KK Visonta 6
DORKÓ LAURA Egri VSI 2
DRENYÓSZKI HANNA MAJA Monbebe NKFT Görög 6
ÉDER DORINA ANDREA Kalmár Zoltán DSE 6
ÉLES SÁRA EMMA Hajdúnánás SK I. 4
ÉLES VIKTÓRIA Szivacs KC II. 6
ENDRÉSZ BERNADETT Lóci DSE 4
ERDÉLYI ANNA NIKOLETTA Kisvárdai KC 6
FÁBIÁN ANTÓNIA SZONJA Szivacs KC I. 3
FAJDER KATALIN IMOLA SRKG Alapítvány 2
FARKAS FANNI Mezőkövesdi KC 6
FARKAS FANNI FRUZSINA Egri VSI 2
FARKAS FANNY KITTY Hajdúnánás SK Szatmár 2
FARKAS HÉDI ANNA Bőcs KSC 8
FARKAS MIRA ZSANNA Vitka SE I. 8
FARKAS PANNA AKSC-BOKA II. 6
FAZEKAS JÁZMIN AKSC-BOKA II. 8
FEHÉR PETRA Vitka SE I. 6
FEHÉR SÁRA Gyöngyösi KK Solymos 8
FEHÉR ZORKA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
FEKETE ANDREA Tiszafüredi VSE 4
FEKETE DORINA ÉVA Arany Sárkány Focisuli Ny 6
FELE ALEXANDRA MIORA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
FERGE LILLA Tiszafüredi VSE 8
FICZERE FANNI LUCA Putnok VSE 6
FLEISZ ALEXA Hajdúnánás SK Szatmár 2
FODOR HANNA Hajdúnánás SK II. 8
FODOR JÁZMIN Gyöngyösi KK Solymos 4
FODOR LAURA DORINA Tiszafüredi VSE 4
FOGARASI ANETT Mezőkövesdi KC 4
FOGARASI TÍMEA VANDA AKSC-BOKA I. 6
FÜGEDI NÓRA Mezőkövesdi KC 8
FÜGEDI REGINA Mezőkövesdi KC 8
GACSÁLYI GRÉTA PANNA Monbebe NKFT Görög 6
GACSÁLYI LINDA SZUSE I. 2
GALAMBOS BIANKA Bőcs KSC 8
GALANICS BRIGITTA Lóci DSE 4
GARAI CSENGE Gyöngyösi KK Visonta 6
GARAI DORKA Tiszafüredi VSE 3
GARAMI KÍRA Putnok VSE 6
GARAY LORETTA Vitka SE I. 8
GÁSPÁR DÓRA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
GAZDAG ESZTER Tiszavasvári SE 8
GAZDAG LORETTA Arany Sárkány Focisuli Ny 8
GERGELY VERONIKA REGINA Beszterce DSE 6
GODÓ GRÉTA Madách Imre DSE 2
GONDA JANKA Hajdúnánás SK I. 6
GÖRÖMBEI KÍRA LARA Szivacs KC I. 1
GRÁF PETRA FILO SE - Petőfi 8
GULYÁS LÉNA JÁZMIN Kisvárdai KC-Döge 8
GYURICS VIVIEN Putnok VSE 4
HADÁSZI BORBÁLA Balmazújvárosi LKSE 2
HAJDÁR LEILA KIRA Bőcs KSC 8
HAJDARA LARA Beszterce DSE 2
HAJDU SÁRA Szivacs KC I. 6
HALMOS ESZTER LUCA Szivacs KC I. 6
HAMVAS KÍRA TÜNDE Tiszavasvári SE 8
HANGÁCSI MIRELLA Gyöngyösi KK Solymos 8
HÉRI HANNA Tiszavasvári SE 8
HOLLÓ KITTI Gyöngyösi KK 3 Arany 2
HORVÁTH ADRIENN SZÓFIA Vitka SE - Cigánd 6
HORVÁTH CSENGE KIRA Vitka SE - Cigánd 8
HORVÁTH GRÉTA Tiszavasvári SE 8
HORVÁTH JÁZMIN Bőcs KSC 2
HORVÁTH JOHANNA Bőcs KSC 2
HORVÁTH NATÁLIA Monbebe NKFT Sója 2
HUNYÁK DÓRA Egri VSI 2
HUSZÁR MAJA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
JACSÓ PANNA FLÓRA Mezőkövesdi KC 8
JAKAB LILI Fehérgyarmati VSE 8
JAKUBÁCS LUCA Szivacs KC II. 6
JESZENSZKI JÁZMIN SRKG Alapítvány 8
JUHÁSZ HANNI Fehérgyarmati VSE 6
KANYÓ RÉKA SZUSE I. 6
KAPOSI MARTINA LILIÁNA Beszterce DSE 6
KARÁCSONY MIRA Fehérgyarmati VSE 8
KELEMEN KAMILLA Hajdúnánás SK I. 8
KELEMEN KINCSŐ Hajdúnánás SK I. 8
KELEMEN LILIÁNA Hajdúnánás SK II. 6
KERÉNYI KATA Madách Imre DSE 2
KERTÉSZ EMÍLIA Fehérgyarmati VSE 2
KISBENEDEK ANNA Egri VSI 2
KISS BOGLÁRKA Kisvárdai KC-Döge 4
KISS DORINA Kalmár Zoltán DSE 3
KISS FLÓRA ANNA Hajdúnánás SK II. 6
KISS HANNA Szivacs KC I. 6
KISS-RIMAY OLIVIA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
KIS-TÓTH PETRA AKSC-BOKA II. 8
KLEIN ESZTER Bőcs KSC 4
KOCZKANICS KINGA Monbebe NKFT Görög 2
KOCSIS CSENGE Gyöngyösi KK 3 Arany 2
KOCSIS LILI LUCA Mezőkövesdi KC 6
KOCSMÁR LILIÁNA Tiszafüredi VSE 6
KÓKA VANESSZA Monbebe NKFT Sója 2
KOLESZÁR JÁZMIN GIZELLA Putnok VSE 4
KOMPÁR DÓRA Hajdúnánás SK II. 8
KONCZ KITTI Vitka SE I. 8
KONDÁS FANNI Lóci DSE 6
KÓRÓDI HANNA Hajdúnánás SK Szatmár 2
KÓRÓDI KAMILLA Hajdúnánás SK Szatmár 2
KORPONAI JÁZMIN Beszterce DSE 8
KOSZORÚS CSENGE Egri VSI 2
KOVÁCS CSENGE Putnok VSE 6
KOVÁCS JÁZMIN Putnok VSE 6
KOVÁCS JÁZMIN SZUSE I. 6
KOVÁCS LÉNA Rákóczi SE Nagyecsed 8
KOVÁCS LUCA Tiszafüredi VSE 6
KOVÁCS PANNI Kisvárdai KC 8
KOVÁCS RENÁTA Kisvárdai KC 8
KOVÁCS VÉDA Balmazújvárosi LKSE 2
KOVÁCS ZSELYKE Monbebe NKFT Görög 2
KOVÁCSIK LIA ZOÉ Gyöngyösi KK Solymos 8
KŐRÖSI KÍRA Kisvárdai KC 3
KRIGOVSZKY DÓRA Gyöngyösi KK Visonta 6
LACZKÓ FRUZSINA Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
LACZKÓ LIZA ANNA SRKG Alapítvány 8
LAKATOS ESZTER Kisvárdai KC 4
LAKATOS HENRIETTA Dombrádi MOBIL DSE 6
LAKATOS LARISSZA Bőcs KSC 2
LAKATOS NÓRA Dombrádi MOBIL DSE 4
LASSU BARBARA Gyöngyösi KK Visonta 6
LÁZÁR PANNA DOMINIKA Kisvárdai KC-Döge 4
LÁZÁREV EMÍLIA Monbebe NKFT Görög 6
LÉKA EMESE AKSC-BOKA I. 6
LIKTOR BOGLÁRKA Lóci DSE 6
LISZKOVICS FANNI BIANKA AKSC-BOKA II. 8
LISZTES LILIEN Tiszafüredi VSE 8
MACZKÓ MELISSZA GYÖNGYIKE FILO SE - Petőfi 8
MAGYAR ALEXA Madách Imre DSE 2
MAJOROS ANASZTÁZIA Arany Sárkány Focisuli Ny 6
MAJOROS ORSOLYA SRKG Alapítvány 6
MÁNDY BODZA BOGLÁRKA SZUSE I. 8
MÁRKUS MAJA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
MÁRTON SCARLETT Arany Sárkány Focisuli Ny 2
MÁTÉ ROZALINDA Kisvárdai KC-Döge 8
MÁTYÁS LILLA RÉKA Arany Sárkány Focisuli Ny 6
MEGYERI ANNA Beszterce DSE 8
MENNINGER DORKA Hajdúnánás SK Szatmár 2
MESTER LUCA Monbebe NKFT Sója 2
MÉSZÁROS VIVIEN NORINA Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
MEZNER LAURA Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
MISKOLCZI LÉNA IZABELLA Monbebe NKFT Görög 6
MITERLI MIRA INEZ Arany Sárkány Focisuli Ny 8
MOGYORÓSI SÁRA SZUSE I. 4
MOHAMADOU AISA Monbebe NKFT Görög 4
MOLNÁR DOROTTYA AKSC-BOKA II. 4
MOLNÁR JÁZMIN Hajdúnánás SK II. 8
MOLNÁR LAURA Kisvárdai KC 7
MURGULY KAMILLA Rákóczi SE Nagyecsed 8
NACSA EMMA NÓRA Szivacs KC I. 8
NAGY BORI PANKA Gyöngyösi KK Visonta 4
NAGY CSENGE Szivacs KC I. 6
NAGY DOROTTYA SÁRA Szivacs KC I. 6
NAGY KINCSŐ Hajdúnánás SK II. 6
NAGY KINCSŐ Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
NAGY KINCSŐ SÁRA Kisvárdai KC 2
NAGY KITTI FILO SE - Petőfi 8
NAGY LILI Kisvárdai KC 6
NAGY NOÉMI Dombrádi MOBIL DSE 6
NAGY NÓRA NINETTA Kalmár Zoltán DSE 6
NAGY PANNA Hajdúnánás SK I. 6
NAGY PANNA Hajdúnánás SK II. 8
NAGY PANNA ZOÉ Vitka SE - Cigánd 8
NAGY RÉKA Kalmár Zoltán DSE 8
NAGY SÁRA Szivacs KC II. 6
NAGY SÁRA KATA Kisvárdai KC-Döge 8
NAGY VANDA Vitka SE - Cigánd 7
NAGY ZSÓFIA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
NÁNÁSI NIKOLETTA Bőcs KSC 4
NEMES NÓRA Kalmár Zoltán DSE 8
OLÁH FRUZSINA Beszterce DSE 6
OLÁH JÁZMIN Tiszavasvári SE 6
OLÁH LIZA Hajdúnánás SK I. 6
OLÁH REBEKA FILO SE - Petőfi 6
ORGOVÁN RÉKA Dombrádi MOBIL DSE 6
ORHA KRISZTINA Szivacs KC II. 6
PAIZS JANKA Egri VSI 2
PÁL ANNA Kisvárdai KC 8
PÁL PANNA Madách Imre DSE 2
PÁL VANDA Kalmár Zoltán DSE 8
PAPP DORINA Gyöngyösi KK Solymos 3
PAPP OLÍVIA Tiszavasvári SE 6
PATAKI LEA Arany Sárkány Focisuli Ny 8
PAULENSCHI VIVIEN ANNA Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
PELIKÁN ZSELYKE Szivacs KC I. 6
PELLE LILIÁNA Madách Imre DSE 2
PÉNZES PANNA Tiszafüredi VSE 8
PETŐ GRÉTA Tiszafüredi VSE 8
PETROHAI NIKOLETT Rákóczi SE Nagyecsed 8
PETRUSKA DORINA Lóci DSE 6
PETRUSKA HANNA SZUSE I. 2
PETRUSKA HÉDI Szivacs KC I. 8
PINCZÉS ANNA Kalmár Zoltán DSE 8
PINTÉR KINGA Kisvárdai KC 8
POHL DÓRA PETRA AKSC-BOKA II. 2
PUSKÁS KIRA Dombrádi MOBIL DSE 6
RÁCZ DORINA BETTINA Kalmár Zoltán DSE 8
RADICS VIVIEN Balmazújvárosi LKSE 2
RÉMIÁS EMMA SÁRA AKSC-BOKA I. 8
RÉMIÁS REBEKA DÓRA AKSC-BOKA I. 8
RESZEGI LILI NÓRA Hajdúnánás SK I. 6
RÉVAY REBEKA Lóci DSE 6
RÉVÉSZ VIVIEN Bőcs KSC 6
ROCSKA JÁZMIN Gyöngyösi KK Solymos 7
ROLYÁK CSENGE MÁRIA AKSC-BOKA II. 8
RUSZNYÁK EMMA TEODÓRA Monbebe NKFT Görög 6
SÁFÁR RÉKA SRKG Alapítvány 8
SALLAI EMMA Hajdúnánás SK II. 6
SALLAI GRÉTA Balmazújvárosi LKSE 2
SÁNDOR FLÓRA VALÉRIA Madách Imre DSE 2
SÁNDOR KITTI Kalmár Zoltán DSE 8
SÁPI KORNÉLIA Dombrádi MOBIL DSE 8
SÁRKÖZI HANNA Szivacs KC I. 8
SERBÁN KAMILLA Arany Sárkány Focisuli Ny 4
SERES ANNA MELINDA Hajdúnánás SK I. 8
SHRÁDI BRIGITTA Hajdúnánás SK Szatmár 2
SILYE RÉKA Balmazújvárosi LKSE 2
SIPOS JANKA DORINA Vitka SE - Cigánd 8
SMID ANNA FILO SE - Petőfi 6
SUHA MAJA PETRA Egri VSI 2
SUTÁK ALEXANDRA Beszterce DSE 8
SZABADOS SZONJA Lóci DSE 4
SZABÓ DÓRA Fehérgyarmati VSE 8
SZABÓ EMMA AKSC-BOKA I. 4
SZABÓ LUCA Putnok VSE 6
SZABÓ LUCA Monbebe NKFT Görög 4
SZABÓ ORSOLYA SRKG Alapítvány 8
SZABÓ SÁRA JULIANNA Madách Imre DSE 2
SZABÓ ZSÓFIA Tiszavasvári SE 8
SZABÓ-DÁVID HELGA Fehérgyarmati VSE 6
SZAKÁCS ALEXANDRA Putnok VSE 5
SZALMÁS CSENGE Szivacs KC II. 2
SZALONTAI GRÉTA AKSC-BOKA II. 2
SZÁMPOR BOGLÁRKA Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
SZÁNTÓ MÍRA Rákóczi SE Nagyecsed 4
SZÁNTÓ ZSELYKE Rákóczi SE Nagyecsed 7
SZÁSZ ANASZTÁZIA LEONÓRA Monbebe NKFT Sója 2
SZATHMÁRI POLETT Balmazújvárosi LKSE 2
SZELECZKI BOGLÁRKA Hajdúnánás SK I. 8
SZILÁGYI VIVIEN IVETT Hajdúnánás SK Szatmár II. 2
SZOLNOKY BELLA SÁRA Vitka SE I. 8
SZÓLYA ZOÉ AKSC-BOKA II. 8
SZŐCS PETRA ESZTER Gyöngyösi KK 4 Abasár 2
SZÖLÖSI PETRA Szivacs KC II. 6
SZUTOR CSILLA JULIANNA Szivacs KC II. 6
SZÜCS KITTI Rákóczi SE Nagyecsed 6
SZŰRÖS LINDA Kisvárdai KC 7
TAKÁCS FLÓRA Mezőkövesdi KC 8
TAKÁCS RÉKA Szivacs KC II. 8
TAKÁCS VERA Kalmár Zoltán DSE 8
TAR LILIÁNA Lóci DSE 6
TARNÓCZI VERONIKA AKSC-BOKA II. 6
TÉGLÁS DORKA SRKG Alapítvány 8
TÉGLÁS RÉKA SRKG Alapítvány 8
TEMPFLI JÁZMIN Hajdúnánás SK Szatmár 2
TOLDI CSENGE Vitka SE I. 6
TÓTH BORÓKA AKSC-BOKA I. 8
TÓTH DORINA Szivacs KC II. 4
TÓTH HANNA SZUSE I. 8
TÓTH LILI ZOÉ AKSC-BOKA I. 6
TÓTH NOÉMI Putnok VSE 6
TÓTH REBEKA Mezőkövesdi KC 6
TÓTH VIKTÓRIA ZSUZSANNA Szivacs KC I. 6
TÖRÖK DÓRA FILO SE - Petőfi 8
UJ ZÓRA Balmazújvárosi LKSE 2
URBÁN KENDRA LEONETTA Gyöngyösi KK 3 Arany 2
VADAS-NAGY DORINA NIKOLETT Dombrádi MOBIL DSE 8
VÁMOS LÍVIA ANNA Mezőkövesdi KC 4
VÁRADI BLANKA Gyöngyösi KK Visonta 6
VARGA ADRIENN SRKG Alapítvány 6
VARGA DZSAMILA Rákóczi SE Nagyecsed 4
VARGA FRUZSINA Rákóczi SE Nagyecsed 8
VARGA FRUZSINA Szivacs KC II. 2
VARGA HANNA Hajdúnánás SK Szatmár 2
VARGA NORINA Gyöngyösi KK Solymos 8
VARGA ZSANNA SZUSE I. 6
VÁRI EMÍLIA Fehérgyarmati VSE 8
VATAI ESZTER Kalmár Zoltán DSE 6
VERES LINETT Kalmár Zoltán DSE 6
VERES MIRA ANNA Gyöngyösi KK Visonta 6
VIRÁG IRINGÓ Madách Imre DSE 2
ZAJA VIKTÓRIA Gyöngyösi KK Solymos 3
ZAKHÁR BOGLÁRKA LARA Szivacs KC I. 8
ZATURECZKI LARA Vitka SE I. 8
ZIMA BOGLÁRKA Bőcs KSC 8
ZOLTÁN ANNA ZSÓFIA Rákóczi SE Nagyecsed 4
ZSIGÓ MIRA Rákóczi SE Nagyecsed 8
ZSUGA ELIZA KINGA Hajdúnánás SK I. 8
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó