Címjegyzék
KISISKOLÁS BAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
VIDEÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Kisiskolás verseny FU10
Csiszár László régió
2018. október 14. vasárnap
Martonvásár, Tóth Iván sportcsarnok
14:00 Martonvásár - Tarján SE
14:55 Simontornyai KK I. - VAX KE Sárbogárd
15:50 Tarján SE - Rácalmás SE
16:45 VAX KE Sárbogárd - Martonvásár
17:40 Rácalmás SE - Simontornyai KK I.
Székesfehérvár, Széchenyi István Műszaki Szakgimnázium tornaterme*
11:00 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC I
11:55 Cunder TU Kézisuli - Grundfos Tatabánya KC III
12:50 Grundfos Tatabánya KC I - Grundfos Tatabánya KC II
13:45 Grundfos Tatabánya KC III - Alba Regia KSE
14:40 Grundfos Tatabánya KC II - Cunder TU Kézisuli
2018. november 25. vasárnap
Tata, Kőkúti Ált. Isk.*
09:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC I.
09:40 Grundfos Tatabánya KC II - Hét Vezér SE
10:20 Tatai AC I. - Tatai AC II.
11:00 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC I
11:40 Grundfos Tatabánya KC II - Tarján SE
12:20 Grundfos Tatabánya KC III - Hét Vezér SE
13:00 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC II.
13:40 Grundfos Tatabánya KC III - Tarján SE
Rácalmás, Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
09:00 Rácalmás SE - Alba Regia KSE
09:40 Simontornyai KK I. - Cunder TU Kézisuli
10:20 Alba Regia KSE - Martonvásár
11:00 VAX KE Sárbogárd - Rácalmás SE
11:40 Simontornyai KK I. - Martonvásár
12:20 VAX KE Sárbogárd - Cunder TU Kézisuli
2018. december 15. szombat
Simontornya, Városi Sportcsarnok
00:00 Cunder TU Kézisuli - Martonvásár
00:00 VAX KE Sárbogárd - Martonvásár
12:00 Simontornyai KK I. - Alba Regia KSE
12:55 Alba Regia KSE - VAX KE Sárbogárd
13:35 Simontornyai KK I. - Rácalmás SE
14:15 Cunder TU Kézisuli - VAX KE Sárbogárd
15:20 Rácalmás SE - Cunder TU Kézisuli
2018. december 16. vasárnap
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC I.
09:40 Grundfos Tatabánya KC II - Tatai AC II.
10:20 Grundfos Tatabánya KC III - Tatai AC I.
11:00 Grundfos Tatabánya KC I - Hét Vezér SE
11:40 Grundfos Tatabánya KC II - Kőkúti Sasok DSE
12:20 Hét Vezér SE - Tatai AC II.
13:00 Grundfos Tatabánya KC III - Kőkúti Sasok DSE
2019. február 24. vasárnap
Simontornya, Városi Sportcsarnok
09:00 Simontornyai KK I. - VAX KE Sárbogárd
09:40 Martonvásár - Alba Regia KSE
10:20 VAX KE Sárbogárd - Grundfos Tatabánya KC II
11:00 Martonvásár - Simontornyai KK I.
11:40 Rácalmás SE - Grundfos Tatabánya KC III
12:20 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC I
13:00 Grundfos Tatabánya KC II - Rácalmás SE
13:40 Hét Vezér SE - Grundfos Tatabánya KC III
14:20 Tatai AC I. - Grundfos Tatabánya KC I
15:00 Kőkúti Sasok DSE - Tarján SE
15:40 Hét Vezér SE - Cunder TU Kézisuli
16:20 Tatai AC I. - Kőkúti Sasok DSE
17:00 Tarján SE - Cunder TU Kézisuli
2019. március 23. szombat
Tarján, Községi Sportcsarnok
10:00 Tarján SE - Alba Regia KSE
10:40 VAX KE Sárbogárd - Rácalmás SE
11:20 Alba Regia KSE - Martonvásár
12:00 Tarján SE - Simontornyai KK I.
12:40 Simontornyai KK II: - VAX KE Sárbogárd
13:20 Cunder TU Kézisuli - Rácalmás SE
14:00 Simontornyai KK II: - Martonvásár
14:40 Simontornyai KK I. - Cunder TU Kézisuli
2019. március 24. vasárnap
Esztergom, Vitéz János Katolikus Ált. Isk.*
13:00 Grundfos Tatabánya KC II - Grundfos Tatabánya KC III
13:40 Grundfos Tatabánya KC I - Hét Vezér SE
14:20 Grundfos Tatabánya KC II - Tatai AC I.
15:00 Grundfos Tatabánya KC III - Tatai AC II.
15:40 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC I
16:20 Tatai AC I. - Hét Vezér SE
17:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC II.
2019. április 6. szombat
Esztergom, Vitéz János Katolikus Ált. Isk.*
09:40 Bicskei TC - Hét Vezér SE
11:00 Kőkúti Sasok DSE - Bicskei TC
12:20 Hét Vezér SE - Kőkúti Sasok DSE
2019. április 7. vasárnap
Tarján, Községi Sportcsarnok
13:00 Grundfos Tatabánya KC III - Tatai AC I.
13:40 Tatai AC II. - Tarján SE
14:20 Tatai AC I. - Grundfos Tatabánya KC II
15:00 Grundfos Tatabánya KC I - Grundfos Tatabánya KC III
15:40 Tatai AC II. - Grundfos Tatabánya KC II
16:20 Grundfos Tatabánya KC I - Tarján SE
Rácalmás, Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
09:00 Rácalmás SE - Martonvásár
09:40 Alba Regia KSE - Simontornyai KK I.
10:20 Martonvásár - Cunder TU Kézisuli
11:00 Rácalmás SE - Simontornyai KK II:
11:40 VAX KE Sárbogárd - Simontornyai KK I.
12:20 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE
13:00 VAX KE Sárbogárd - Simontornyai KK II:
2019. május 11. szombat
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 Tarján SE - Bicskei TC
09:40 Hét Vezér SE - Grundfos Tatabánya KC II
10:20 Bicskei TC - Tatai AC II.
11:00 Tarján SE - Hét Vezér SE
11:40 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC II
12:20 Grundfos Tatabánya KC III - Tatai AC I.
13:00 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC II.
13:40 Grundfos Tatabánya KC III - Kőkúti Sasok DSE
14:20 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC I.
Dunaújváros, Dózsa György Ált. Isk.*
09:00 Rácalmás SE - Simontornyai KK I.
09:40 Simontornyai KK II: - Cunder TU Kézisuli
10:20 Rácalmás SE - Alba Regia KSE
11:00 Simontornyai KK I. - Martonvásár
11:40 Cunder TU Kézisuli - VAX KE Sárbogárd
12:20 Simontornyai KK II: - Martonvásár
13:00 Alba Regia KSE - VAX KE Sárbogárd
RÉSZTVEVŐ GYERMEKEK
név csapat M
ÁCS ÁDÁM Grundfos Tatabánya KC III 12
ÁDÁM MILÁN DÁNIEL Bicskei TC 4
ALBERT ANDRÁS Martonvásár 12
ALBERT NIMRÓD Martonvásár 10
ANDRÁSKÓ DÁVID Hét Vezér SE 10
ANDRÁSSY GYULA Tarján SE 11
BAK BALÁZS Grundfos Tatabánya KC II 6
BAKONYI ÁGOSTON Tarján SE 4
BALAJTHY BÁLINT Cunder TU Kézisuli 8
BÁNSÁGI KRISTÓF Hét Vezér SE 12
BARANYAI MÁRK BENCE Hét Vezér SE 11
BAUDISZ ISTVÁN Bicskei TC 4
BÉKEFI NÁNDOR Kőkúti Sasok DSE 8
BENCZE BOTOND BULCSÚ Simontornyai KK I. 14
BENE MÁRK Rácalmás SE 13
BENEDEK BENCE VAX KE Sárbogárd 6
BENIS TAMÁS Bicskei TC 2
BERZEVICZY DÁVID KRISTÓF VAX KE Sárbogárd 14
BÍRÓ BENCE ALEX Bicskei TC 2
BLÁGA BÁLINT Kőkúti Sasok DSE 8
BONDOR DÁVID Grundfos Tatabánya KC II 12
BORBÉLY BENCE VAX KE Sárbogárd 6
BORLAI DÁNIEL Hét Vezér SE 10
BOROMISZA ZOLTÁN Rácalmás SE 12
BUDAI NORBERT Simontornyai KK II: 6
BURKÓ BENCE Martonvásár 2
COP DAMIAN RÓBERT Tarján SE 4
CZIBULA MÁTYÁS Hét Vezér SE 9
CSAPÓ GYÖRGY TIBOR Simontornyai KK I. 14
CSEH-SZAKÁL NÁNDOR Tatai AC II. 10
CSERY MIKLÓS GYULA Alba Regia KSE 7
CSORDÁS JÁNOS Tatai AC II. 6
DALA TAMÁS Cunder TU Kézisuli 14
DANI BENCE Grundfos Tatabánya KC II 2
DÁVID BOTOND Tatai AC I. 9
DELI DÁNIEL Tatai AC I. 12
DÉMUTH BÉLA KEVIN Simontornyai KK II: 6
DÓZSA KOPPÁNY Alba Regia KSE 6
EDELÉNYI BENDEGÚZ Bicskei TC 4
EISENBACHER ZSOLT Martonvásár 12
ELLENBRUCZK BÁLINT VAX KE Sárbogárd 14
ENDRESZ ZALÁN ÁDÁM Tarján SE 12
ENZSÖL-VÁLÓCZI BENEDEK Tatai AC I. 6
ERŐS BERCEL Grundfos Tatabánya KC II 14
FÁBIÁN MÁTÉ Grundfos Tatabánya KC I 14
FARKAS ÁRON Martonvásár 6
FEHÉR KORNÉL Tarján SE 10
FEKETE DOMONKOS Tatai AC I. 8
FELDHOFFER MÁTYÁS Martonvásár 10
FERENCZI ANDOR Tarján SE 10
FIERPASZ PÉTER Grundfos Tatabánya KC II 2
FIERPASZ RICHÁRD Grundfos Tatabánya KC II 2
FIERPASZ TAMÁS Grundfos Tatabánya KC II 2
FODOR-ADORJÁNI GERGELY Martonvásár 4
FOGL BENEDEK Kőkúti Sasok DSE 10
FORRÓ BARNABÁS Hét Vezér SE 8
GAÁL LEVENTE ÁDÁM Martonvásár 10
GÁNYAI-VASS MÁTÉ Grundfos Tatabánya KC II 8
GARAI ARNOLD Alba Regia KSE 2
GODZSA REGŐ Bicskei TC 4
GYENES ÁRON Alba Regia KSE 8
HÁBENCIUS DOMINIK Tatai AC II. 9
HAJAS DÁVID Grundfos Tatabánya KC III 14
HARDI BENEDEK Grundfos Tatabánya KC I 14
HELD BENCE Tarján SE 6
HIMER MÁTÉ Kőkúti Sasok DSE 10
HOLCZMÜLLER CSABA Tatai AC I. 6
HORVÁTH LEVENTE LÁSZLÓ Tatai AC I. 4
HORVÁTH MÁRTON Simontornyai KK I. 14
HORVÁTH-PUCSEK ÁRON Bicskei TC 4
HOSSZÚ MÁRTON Tarján SE 6
ILLÉS ZSOMBOR Martonvásár 10
IRKA KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya KC I 12
JÓ DOBRONYA KÁLMÁN BENCE Hét Vezér SE 12
KARDOS DORIÁN Alba Regia KSE 6
KECSKÉS KRISTÓF Hét Vezér SE 10
KELLER NOEL Tarján SE 11
KÉPLI BALÁZS Alba Regia KSE 2
KEREKES GÉZA Grundfos Tatabánya KC II 12
KIRIMI TIBOR BOTOND Rácalmás SE 6
KISHONTI ZALÁN Grundfos Tatabánya KC III 6
KISS JUSZTIN Bicskei TC 4
KISS MARCELL Tatai AC I. 10
KISS MILÁN Kőkúti Sasok DSE 10
KIS-SZÖLGYÉMI ÁKOS Hét Vezér SE 2
KLINGER ALEX Grundfos Tatabánya KC I 10
KOMLÓDI PÉTER Martonvásár 12
KOREN KENDE Tatai AC I. 6
KOVÁCS ÁRON VAX KE Sárbogárd 13
KOVÁCS BENEDEK Alba Regia KSE 2
KOVÁCS DÁVID Rácalmás SE 14
KOVÁCS KOLOS Simontornyai KK I. 14
KOVÁCS KRISTÓF Simontornyai KK I. 13
KÖRMENDI MARCELL Cunder TU Kézisuli 4
KRISCHNEIDER BOTOND Hét Vezér SE 12
KUGLI LEVENTE BALÁZS Tatai AC II. 10
KURUCZ DÁVID Martonvásár 10
LAJTOS ZSOMBOR GÁBOR VAX KE Sárbogárd 12
LÉBER GERGŐ Tarján SE 11
LENGYEL SIMON Kőkúti Sasok DSE 12
LÉVAI RÓBERT Grundfos Tatabánya KC III 6
LINCZER TAMÁS Cunder TU Kézisuli 14
LOKÁR MILÁN Grundfos Tatabánya KC II 14
LUKÁCS ANTAL Hét Vezér SE 2
LUKÁCS BÁLINT Alba Regia KSE 11
MAJER GERGŐ VAX KE Sárbogárd 14
MARTON CSABA Kőkúti Sasok DSE 10
MAUCZKA KÁROLY PÁL Cunder TU Kézisuli 4
MAYER DAMJÁN PÉTER VAX KE Sárbogárd 4
MEGYERI BOTOND Tatai AC I. 6
MÉSZÁROS ÁKOS BÁTOR Simontornyai KK II: 6
MÉSZÁROS BOTOND Tarján SE 6
MIKÓ PÉTER VENDEL Cunder TU Kézisuli 10
MOHOS DÁNIEL Grundfos Tatabánya KC I 14
MOLNÁR ÁBEL Cunder TU Kézisuli 9
MOLNÁR DÁNIEL Tatai AC II. 8
MOLNÁR PÉTER Simontornyai KK II: 6
NAGY DÁNIEL Bicskei TC 4
NAGY GYÖRGY RICHÁRD VAX KE Sárbogárd 2
NAGY JÁNOS GÁBOR Alba Regia KSE 11
NAGYVÁRADI MÁTÉ Tatai AC I. 2
NÉMETH ÁRMIN VAX KE Sárbogárd 6
NÉMETH GERGŐ Grundfos Tatabánya KC I 10
NÉMETH MARCELL Kőkúti Sasok DSE 11
NYÍRI GERGELY MIRKÓ Cunder TU Kézisuli 6
OCSENÁS OSZKÁR PÉTER Bicskei TC 4
OLÁH TIBOR MÁTÉ Alba Regia KSE 10
OMBÓDI LEVENTE Tatai AC I. 6
ORSÓS ANDRÁS MILÁN Simontornyai KK I. 14
PÁL-SZABÓ KENDE Grundfos Tatabánya KC I 14
PATKÓS KRISTÓF HUNOR Simontornyai KK II: 6
PENCZ GÁBOR Tatai AC II. 10
PLANCON ISTVÁN VAX KE Sárbogárd 14
PONGRÁCZ PATRIK Grundfos Tatabánya KC III 10
POZDERKA GERGŐ Martonvásár 4
PÖLTL KORNÉL Grundfos Tatabánya KC II 6
PRINCES NORBERT Rácalmás SE 3
PURGEL BENETT OLIVÉR Grundfos Tatabánya KC III 4
REICHNACH BÁLINT Grundfos Tatabánya KC I 14
RÉVÉSZ ÁDÁM VILMOS Rácalmás SE 13
RIETH REGŐ Tarján SE 8
RÓZSA ZSOMBOR Simontornyai KK I. 14
RUNYAI ZALÁN FERENC Alba Regia KSE 10
SALAMON BENCE Simontornyai KK II: 5
SÁROSI ÁKOS Alba Regia KSE 13
SÁROSI KRISZTIÁN Alba Regia KSE 12
SÁTORI-SMAROGLAY ÁBEL Bicskei TC 2
SCHALLER DÁVID Tarján SE 10
SIPOS KORNÉL Grundfos Tatabánya KC II 2
SKORCZE DÁVID Kőkúti Sasok DSE 8
SOMOGYI BÁLINT Tatai AC I. 8
SOMOGYI NOEL DOMINIK Alba Regia KSE 12
SOMOGYVÁRI ÁKOS Simontornyai KK II: 6
SOÓS MIKLÓS VAX KE Sárbogárd 2
SÖRÖS MÁTÉ Bicskei TC 4
STRAUSZ GERGELY Kőkúti Sasok DSE 10
SUTA RÓBERT KOPPÁNY Rácalmás SE 11
SZABACSI LEVENTE Alba Regia KSE 12
SZABÓ ATTILA Bicskei TC 2
SZABÓ BOTOND TAMÁS Grundfos Tatabánya KC II 6
SZABÓ DÁNIEL VAX KE Sárbogárd 8
SZABÓ LEVENTE Hét Vezér SE 12
SZABÓ RAJMUND JÓZSEF Alba Regia KSE 2
SZABÓ TAMÁS LÁSZLÓ Tatai AC II. 10
SZABÓ ZÉTÉNY Cunder TU Kézisuli 14
SZALMÁSI HUNOR LEVENTE Martonvásár 2
SZÁRSZÓ RÓBERT Rácalmás SE 14
SZÁSZ ZOLTÁN Cunder TU Kézisuli 8
SZATYINA BOTOND Grundfos Tatabánya KC II 4
SZEGVÁRI ZALÁN Cunder TU Kézisuli 14
SZEIP ROLAND JÓZSEF VAX KE Sárbogárd 14
SZÉNÁSI ZSOMBOR Tarján SE 6
SZENTE BOTOND Alba Regia KSE 8
SZŐNYEGI ANDRÁS MÁTYÁS Simontornyai KK I. 8
SZŐNYI ÁGOSTON Cunder TU Kézisuli 14
SZŰCS GERGŐ Tatai AC II. 10
TATAI MARTIN Simontornyai KK I. 14
TISCHLER BARNABÁS Simontornyai KK I. 11
TÓTH ÁRON Grundfos Tatabánya KC III 14
TRUSZEK SZABOLCS Tatai AC I. 8
TURAI MÁRTON Grundfos Tatabánya KC III 14
TURÁN BALÁZS Kőkúti Sasok DSE 10
UTTÓ BÁLINT Tarján SE 8
ÜNNEP KRISTÓF Simontornyai KK I. 14
VARGA NÁNDOR Tatai AC I. 12
VARGA ZALÁN JÓZSEF Martonvásár 10
VÁRSZEGI MÁTÉ Grundfos Tatabánya KC II 2
VASCHINA ÁKOS Tarján SE 11
VEREBÉLYI MÁRTON Cunder TU Kézisuli 8
VINCZELLÉR LEVENTE VAX KE Sárbogárd 10
VÖRÖSHÁZI ZSOMBOR Grundfos Tatabánya KC III 12
VRANOVITS BALÁZS Tatai AC I. 6
WARVASOVSZKY DONÁT Cunder TU Kézisuli 14
WILHELM ADRIÁN ATTILA Rácalmás SE 13
ZÁVODI BOTOND Simontornyai KK I. 14
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó