Címjegyzék
STRANDKÉZILABDA
HÍR
VERSENY
FOTÓ
VIDEÓ
YOUTUBE
DOKUMENTUM
OKTATÁS
KAPCSOLAT
VÁLOGATOTT FÉRFI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
NŐI
FELNŐTT
JUNIOR
IFJÚSÁGI
SERDÜLŐ
STRANDKÉZILABDA VERSENYEK
Strandkézilabda: hajdúnánási kvalifikáció
Strandkézi - verseny 2019.07.21.
A hétvégi strandkézilabda kvalifikációt Hajdúnánáson rendezték, a torna győztese a férfiak mezőnyében a BSC 1995, míg a nőknél a Lupa Lake BHC lett.
FRISS HÍREK
Strandkézilabda: balatonakarattyai kvalifikáció
2019.07.14. Strandkézi - verseny
A férfiak mezőnyében a Hálószaggató Fervas BHC végzett az első helyen, a nőknél pedig a Glass Stúdió Nyúlon Túl együttese érdemelte ki az elsőséget.
Strandkézilabda: alsóörsi kvalifikáció
2019.07.08. Strandkézi - verseny
A férfiaknál a DINAMIT BHC végzett az első helyen, míg a nőknél a LadyBugs érdemelte ki az elsőséget.
Strandkézilabda: a bajnokség jelenlegi állása
2019.07.09. Strandkézi - verseny
A Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság női és férfi mezőnyének jelenlegi állása a mellékelt dokumentumban érhető el.
Strandkézilabda Eb-értékelés
2019.07.08. Strandkézi - verseny
A magyar csapatok számára rendkívül sikeresen zárult a lengyelországi strandkézilabda Európa-bajnokság.
FRISS FOTÓ
Fogadalomtétel galéria
2018.09.20. Strandkézi - verseny
Fogadalmat tettek az ifjúsági olimpiára készülő magyar strandkézisek.
Hajdúnánási kvalifikáció
2018.06.03. Strandkézi - verseny
Június első hétvégéjén, Hajdúnánáson startolt a strandkézi-bajnokság.
Világjátékok: galéria
2017.07.20. Strandkézi - verseny
Július 20-30 között rendezték a lengyelországi Wroclawbana a Világjátékokat.
Strandkézi Eb: összes fotó
2017.06.29. Strandkézi - verseny
Az elmúlt tíz napban a kontinens legjobbjai vettek részt a zágrábi strandkézilabda Európa-bajnokságon, amelyen három válogatott csapatunk is bejutott az elődöntőbe.
idény
kiválaszt
FÉRFI
NŐI
MKSZ
FELNŐTT
2019.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa
2018.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa (9)
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció
2019.06.08.-09. Dabas A csoport (10)
2019.06.08.-09. Dabas B csoport (10)
2019.06.08.-09. Dabas 5.-8.hely (2)
2019.06.08.-09. Dabas 1.-4. hely (2)
2019.06.08.-09. Dabas 9.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 7.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 5.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 3.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas döntő (1)
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció
2019.06.15.-16. Agárd A csoport (15)
2019.06.15.-16. Agárd B csoport (14)
2019.06.15.-16. Agárd 9.-12. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 1.-8. hely (4)
2019.06.15.-16. Agárd 5.-8. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 1.-4. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 9. hely
2019.06.15.-16. Agárd 7. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 5. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 3. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd Döntő (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció
2019.06.22.-23. Balatonfüred A csoport (10)
2019.06.22.-23. Balatonfüred B csoport (6)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 5.-8. hely (2)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 1.-8.hely (4)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 1.-4. hely (2)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 7. hely (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 5.hely (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 3. hely (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred döntő (1)
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája (13)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT A csoport (6)
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT B csoport (6)
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT C csoport (3)
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT D csoport (3)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 9.-12. hely (6)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 1.-8. hely (8)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 13.-14. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 5.-8. hely (2)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 1.-4. hely (2)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 7. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 5. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 3. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT döntő (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció
2019.07.06.-07. Alsóörs A csoport (6)
2019.07.06.-07. Alsóörs B csoport (6)
2019.07.06.-07. Alsóörs középdöntő (4)
2019.07.06.-07. Alsóörs 5.-8. hely (2)
2019.07.06.-07. Alsóörs 1.-4. hely (2)
2019.07.06.-07. Alsóörs 7. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs 5. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs 3. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs Döntő (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2019.07.13.-14. Balatonakarattya A csoport (6)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya B csoport (6)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya C csoport (3)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya D csoport (3)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 1.-8. hely (4)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 9.-13. hely (9)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 5.-8. hely (2)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 1.-4. hely (2)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 7. hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 5. hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 3. hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 1. hely (1)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, A csoport (6)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, B csoport (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás középdöntő (2)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás 5.-7. hely (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás 3.hely (1)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás döntő (1)
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
JUNIOR
Magyar Kézilabdázás Ünnepe
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (7)
IFJÚSÁGI
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna (5)
2019.06.12. Százhalombatta Ifjúsági Torna
2019.06.12. Százhalombatta (3)
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája (16)
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna (6)
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.30. Budapest CUP (Lupa tó) (3)
2019.07.19. Hajdúnánás ifjúsági Torna
2019.07.19. Hajdúnánás ifjúsági Torna
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.08-01. Dunaújváros Ifjúsági Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.01.
2019.07.25.-26. Salgótarján Ifjúsági Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Ifjúsági Torna
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
SERDÜLŐ
2019.06.12. Túrkeve Serdülő Torna
2019.06.12. Túrkeve Serdülő Torna
2019.06.12. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.12. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.21. Soltvadkert Serdülő Torna
2019.06.21. Soltvadkert Serdülő Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna (8)
2019.08.23. Keszthely serdülő torna
2019.07.06. Keszthely serdülő torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő (11)
2019.06.30. Szekszárd Sedrülő Torna
2019.06.30. Szekszárd Sedrülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.19. Hajdúnánás Serdülő Torna
2019.07.19. Hajdúnánás Serdülő Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Serdülő Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Serdülő Torna
2019.08-01. Dunaújváros Serdülő Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.01. Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
U-15
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
U-14
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna (3)
2019.06.12. Százhalombatta U14 Torna
2019.06.12. Százhalombatta U14 Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) (6)
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U14 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U14 Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján U14 Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján U14 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U14 Torna
2019.06.30. Szekszárd U14 Torna
2019.08.20. Dunaújváros U14 Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.20. U14 Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
U-13
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
U-12
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna (9)
2019.07.21.-28. Ózd U12 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely U12 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.07.04. Alsóörs U12 Torna
2019.07.04. Alsóörs U12 Torna
2019.08.23. Keszthely U12 torna
2019.07.06. Keszthely U12 torna
2019.07.19. Hajdúnánás U12 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U12 Torna
2019.08.20. Dunaújváros U12 Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.20. U12 Torna
U-10
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
FELNŐTT
2019 Magyarország- Kína edzőmérkőzések
2019 Magyarország- Kína edzőmérkőzések (5)
2019.06.01.-02.Balatonboglár, Magyar Kupa
Magyar Kupa, Balatonboglár csoportmérkőzések (12)
Magyar Kupa, Balatonboglár 5.-6. helyért (3)
Magyar Kupa, Balatonboglár elődöntő (2)
Magyar Kupa, Balatonboglár 3. helyért (1)
Magyar Kupa, Balatonboglár döntő (1)
2019.06.08.-09. Dabas, Kvalifikáció
2019.06.08.-09. Dabas A csoport (10)
2019.06.08.-09. Dabas B csoport (15)
2019.06.08.-09. Dabas 5.-8.hely (4)
2019.06.08.-09. Dabas 1.-4. hely (2)
2019.06.08.-09. Dabas 9.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 7.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 5.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas 3.hely (1)
2019.06.08.-09. Dabas döntő (1)
2019.06.15.-16. Agárd, Kvalifikáció
2019.06.15.-16. Agárd A csoport (6)
2019.06.15.-16. Agárd B csoport (6)
2019.06.15.-16. Agárd C csoport (10)
2019.06.15.-16. Agárd 9.-12. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 1.-8. hely (4)
2019.06.15.-16. Agárd 5.-8. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 1.-4. hely (2)
2019.06.15.-16. Agárd 11. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 9. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 7. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 5. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd 3. hely (1)
2019.06.15.-16. Agárd döntő (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred, Kvalifikáció
2019.06.22.-23. Balatonfüred csoport mérkőzések (15)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 5.-6. hely (2)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 1.-4.hely (2)
2019.06.22.-23. Balatonfüred 3.hely (1)
2019.06.22.-23. Balatonfüred döntő (1)
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája (22)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT, Kvalifikáció
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT A csoport (11)
2019.06.28.-30. Budapest kupa EBT B csoport (10)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 1.-8. hely (4)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 5.-8. hely (2)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 1.-4. hely (2)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 9. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 7. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 5. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 3. hely (1)
2019.06.28.-30. Budapest Kupa EBT 1. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs, Kvalifikáció
2019.07.06.-07. Alsóörs A csoport (6)
2019.07.06.-07. Alsóörs B csoport (6)
2019.07.06.-07. Alsóörs középdöntő (4)
2019.07.06.-07. Alsóörs 5.-8. hely (2)
2019.07.06.-07. Alsóörs 1.-4. hely (2)
2019.07.06.-07. Alsóörs 7. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs 5. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs 3. hely (1)
2019.07.06.-07. Alsóörs Döntő (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya, Kvalifikáció
2019.07.13.-14. Balatonakarattya A csoport (6)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya B csoport (6)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya Középdöntő (4)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 5.-8.hely (2)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 1.-4.hely (2)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 7.hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 5.hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya 3.hely (1)
2019.07.13.-14. Balatonakarattya Döntő (1)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, Kvalifikáció
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, A csoport (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás, B csoport (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás középdöntő (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás 4-6.hely (3)
2019.07.20.-21. Hajdúnánás 1.-3.hely (3)
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.07.26.-28. Salgó Cup EBT, Kvalifikáció
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.02.-04. Bükfürdő, Döntő
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
2019.08.10-11. Balatonboglár vagy Balatonakarattya, Szenior Torna
Magyar Kézilabdázás Ünnepe
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (7)
JUNIOR
Magyar Kézilabdázás Ünnepe
Magyar Kézilabdázás Ünnepe (12)
IFJÚSÁGI
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna (6)
2019.06.12. Százhalombatta Ifjúsági Torna
2019.06.12. Százhalombatta Ifjúsági Torna (6)
2019.06.21. Soltvadkert Ifjúsági Torna
2019.06.21.Soltvadkert Ifjúsági Torna
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája
2019.06.20.-23. Válogatottak Kupája (16)
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna
2019.06.22.-23. Ózd Ifjúsági Torna (4)
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna
2019.06.30. Szekszárd Ifjúsági Torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) (10)
2019.07.19. Hajdúnánás ifjúsági Torna
2019.07.19. Hajdúnánás ifjúsági Torna
2019.08-01. Dunaújváros Ifjúsági Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.01. Ifjúsági Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Ifjúsági Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Ifjúsági Torna
2019.07.19. Harkány Ifjúsági Torna
2019.06.30. Harkány Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.07.26. Kunfehértó Ifjúsági Torna
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna
2019.07.27.-28. Ózd Ifjúsági Torna
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.01. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.15. Gyöngyös Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
2019.08.24. Bükfürdő Ifjúsági Torna
SERDÜLŐ
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Túrkeve Ifjúsági Torna
2019.06.12. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.12. Százhalombatta Serdülő Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna
2019.06.22.-23. Ózd Serdülő Torna (6)
2019.06.29. Vonyarcvashegy serdülő torna
2019.06.29. Vonyarcvashegy serdülő torna
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó) Serdülő
2019.06.30. Szekszárd Serdülő Torna
2019.06.30. Szekszárd Serdülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.07. Hódmezővásárhely Serdülő Torna
2019.07.19. Hajdúnánás Serdülő Torna
2019.07.19. Hajdúnánás Serdülő Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Serdülő Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján Serdülő Torna
2019.08-01. Dunaújváros Serdülő Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.01. Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.19. Harkány Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.26. Kunfehértó Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna
2019.07.27.-28. Ózd Serdülő Torna
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.01. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.15. Gyöngyös Serdülő Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
2019.08.24. Bükfürdő Serdülő Torna
U-15
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U15 Torna
U-14
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna
2019.06.12. Túrkeve U14 Torna (6)
2019.06.12. Százhalombatta U14 Torna
2019.06.12. Százhalombatta U14 Torna (11)
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.06.27.-28. Budapest CUP (Lupa tó)
2019.07.19. Hajdúnánás U14 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U14 Torna
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.19. Harkány U14 Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján U14 Torna
2019.07.25.-26. Salgótarján U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U14 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U14 Torna
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.01. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U14 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U14 Torna
2019.06.30. Szekszárd U14 Torna
2019.08. 20.Dunaújváros U14 Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.20. U14 Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
2019.08.24. Bükfürdő U14 Torna
U-13
2019.06.12. Százhalombatta U13 Torna
2019.06.12. Százhalombatta U13 Torna
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.07.19. Harkány U13 Torna
2019.06.29. Vonyarcvashegy U13 torna
2019.06.29. Vonyarcvashegy U13 torna
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
2019.07.26. Kunfehértó U13 Torna
U-12
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna
2019.06.12. Túrkeve U12 Torna (6)
2019.07.27.-28. Ózd U12 Torna
2019.07.27.-28. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.06.22.-23. Ózd U12 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.08.09. Balatonboglár U12 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U12 Torna
2019.07.19. Hajdúnánás U12 Torna
2019.08-20. Dunaújváros U12Torna
2019.08-01. Dunaújváros 08.20. U12 Torna
U-10
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
2019.08.15. Gyöngyös U10 Torna
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó