Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXV. Ferenczy-Budapest Kupa 2019. Budapest 2019.12.20. - 2019.12.22.
férfi - FU13
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú U13 `A` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:15 Szigetszentmiklósi KSK - XVI.kerületi KMSE 15 - 10
12:15 Gézengúz UKC - Szigetszentmiklósi KSK 12 - 16
13:45 Debreceni SC SI - XVI.kerületi KMSE 18 - 12
16:00 Angyalföldi Sportiskola 1 - Debreceni SC SI 18 - 8
18:15 Angyalföldi Sportiskola 1 - Gézengúz UKC 15 - 10
2019. december 21. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:15 Debreceni SC SI - Szigetszentmiklósi KSK 7 - 11
11:30 XVI.kerületi KMSE - Angyalföldi Sportiskola 1 9 - 17
13:45 Gézengúz UKC - Debreceni SC SI 13 - 15
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Angyalföldi Sportiskola 1 8 - 19
Budapest, Építők Sportcsarnok
16:25 Gézengúz UKC - XVI.kerületi KMSE 17 - 13
Fiú U13 `B` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
10:00 Csepel DSE - VS Dunakeszi 13 - 13
11:30 Pénzügyőr SE - VS Dunakeszi 8 - 7
15:15 Angyalföldi Sportiskola 2 - Csepel DSE 6 - 29
16:45 Haladás VSE - Pénzügyőr SE 29 - 15
19:00 Angyalföldi Sportiskola 2 - Haladás VSE 6 - 24
2019. december 21. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
08:30 Csepel DSE - Pénzügyőr SE 16 - 13
10:45 VS Dunakeszi - Angyalföldi Sportiskola 2 21 - 4
13:00 Haladás VSE - Csepel DSE 25 - 14
15:15 Pénzügyőr SE - Angyalföldi Sportiskola 2 21 - 6
17:30 Haladás VSE - VS Dunakeszi 28 - 5
Fiú U13 `C` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
08:30 PLER KKFT - Bp. Elektromos SE 13 - 19
10:45 Grundfos Tatabánya KC - Bp. Elektromos SE 22 - 12
13:00 KSA Budapest - Grundfos Tatabánya KC 11 - 26
14:30 Budakalász KZRT - PLER KKFT 23 - 8
17:30 KSA Budapest - Budakalász KZRT 8 - 20
2019. december 21. szombat
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
10:00 KSA Budapest - PLER KKFT 11 - 11
12:15 Bp. Elektromos SE - Budakalász KZRT 17 - 18
14:30 PLER KKFT - Grundfos Tatabánya KC 8 - 30
16:45 Bp. Elektromos SE - KSA Budapest 15 - 11
Budapest, Népligeti Faház
18:00 Budakalász KZRT - Grundfos Tatabánya KC 13 - 18
Fiú U13 1-3. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
09:00 Haladás VSE - Grundfos Tatabánya KC 25 - 23
10:45 Grundfos Tatabánya KC - Angyalföldi Sportiskola 1 15 - 21
13:30 Angyalföldi Sportiskola 1 - Haladás VSE 20 - 14
Fiú U13 4-6. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
08:30 Szigetszentmiklósi KSK - Csepel DSE 13 - 10
10:00 Budakalász KZRT - Szigetszentmiklósi KSK 20 - 14
11:30 Csepel DSE - Budakalász KZRT 14 - 15
Fiú U13 7-9. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
09:15 Debreceni SC SI - Pénzügyőr SE 25 - 10
10:45 Bp. Elektromos SE - Debreceni SC SI 13 - 19
12:15 Pénzügyőr SE - Bp. Elektromos SE 14 - 17
Fiú U13 10-12. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Építők Sportcsarnok
11:15 Gézengúz UKC - VS Dunakeszi 22 - 9
12:45 KSA Budapest - Gézengúz UKC 8 - 17
14:15 VS Dunakeszi - KSA Budapest 12 - 13
Fiú U13 13-15. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Építők Sportcsarnok
10:30 XVI.kerületi KMSE - Angyalföldi Sportiskola 2 20 - 6
12:00 PLER KKFT - XVI.kerületi KMSE 17 - 14
13:30 Angyalföldi Sportiskola 2 - PLER KKFT 9 - 22
TABELLA
Fiú U13 `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Angyalföldi Sportiskola 1 4 4 0 0 69 35 34 8
2. Szigetszentmiklósi KSK 4 3 0 1 50 48 2 6
3. Debreceni SC SI 4 2 0 2 48 54 -6 4
4. Gézengúz UKC 4 1 0 3 52 59 -7 2
5. XVI.kerületi KMSE 4 0 0 4 44 67 -23 0
Fiú U13 `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Haladás VSE 4 4 0 0 106 40 66 8
2. Csepel DSE 4 2 1 1 72 57 15 5
3. Pénzügyőr SE 4 2 0 2 57 58 -1 4
4. VS Dunakeszi 4 1 1 2 46 53 -7 3
5. Angyalföldi Sportiskola 2 4 0 0 4 22 95 -73 0
Fiú U13 `C` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Grundfos Tatabánya KC 4 4 0 0 96 44 52 8
2. Budakalász KZRT 4 3 0 1 74 51 23 6
3. Bp. Elektromos SE 4 2 0 2 63 64 -1 4
4. KSA Budapest 4 0 1 3 41 72 -31 1
5. PLER KKFT 4 0 1 3 40 83 -43 1
Fiú U13 1-3. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Angyalföldi Sportiskola 1 2 2 0 0 41 29 12 4
2. Haladás VSE 2 1 0 1 39 43 -4 2
3. Grundfos Tatabánya KC 2 0 0 2 38 46 -8 0
Fiú U13 4-6. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budakalász KZRT 2 2 0 0 35 28 7 4
2. Szigetszentmiklósi KSK 2 1 0 1 27 30 -3 2
3. Csepel DSE 2 0 0 2 24 28 -4 0
Fiú U13 7-9. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Debreceni SC SI 2 2 0 0 44 23 21 4
2. Bp. Elektromos SE 2 1 0 1 30 33 -3 2
3. Pénzügyőr SE 2 0 0 2 24 42 -18 0
Fiú U13 10-12. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gézengúz UKC 2 2 0 0 39 17 22 4
2. KSA Budapest 2 1 0 1 21 29 -8 2
3. VS Dunakeszi 2 0 0 2 21 35 -14 0
Fiú U13 13-15. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. PLER KKFT 2 2 0 0 39 23 16 4
2. XVI.kerületi KMSE 2 1 0 1 34 23 11 2
3. Angyalföldi Sportiskola 2 2 0 0 2 15 42 -27 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. GYURMÁNCZI MILÁN Grundfos Tatabánya KC 54 6
2. SALI TAMÁS Csepel DSE 48 6
3. TÓTH LÁSZLÓ Haladás VSE 44 6
4. EISLER BARNA BENDEGÚZ Angyalföldi Sportiskol 36 6
5. HALLÓSSY MÁRK Bp. Elektromos SE 31 6
6. RÁKOCZI ANDRÁS Haladás VSE 30 6
7. SIPOS NOEL PLER KKFT 29 6
SZŐKE ÁDÁM Debreceni SC SI 29 6
9. MERÉSZ GELLÉRT Budakalász KZRT 28 6
VÁGÓ KRISTÓF PÉTER KSA Budapest 28 6
11. KOVÁCS BOLDIZSÁR Pénzügyőr SE 27 3
12. BARANYAI DÁVID Gézengúz UKC 25 6
FARKAS LÁSZLÓ Haladás VSE 25 6
14. SIEFERER ROBIN STEFAN Angyalföldi Sportiskol 24 6
15. PONGRÁCZ DOMINIK Grundfos Tatabánya KC 23 6
16. BÉNESI BALÁZS LEVENTE XVI.kerületi KMSE 22 6
HOFFMAN KARSA Szigetszentmiklósi KSK 22 6
18. RÉKÁSI ROLAND Budakalász KZRT 21 6
19. BALUKA BÁLINT VS Dunakeszi 19 6
KOVÁCS BOLDIZSÁR GÁBOR Budakalász KZRT 19 6
NAGY MARCELL Bp. Elektromos SE 19 6
22. TÓTH ZSOMBOR LEVENTE XVI.kerületi KMSE 18 6
23. VRHOVINA BENJÁMIN Budakalász KZRT 17 6
24. BRUCKER KRISZTIÁN PLER KKFT 16 6
25. BALOGH BECSE XVI.kerületi KMSE 15 6
CSÁBI MARTIN Pénzügyőr SE 15 6
KUGLICS KÁLMÁN PATRIK Haladás VSE 15 6
RÉTVÖLGYI BARNABÁS Csepel DSE 15 6
29. NEMES DÁVID Angyalföldi Sportiskol 14 6
SZENTES BENCE BARNABÁS PLER KKFT 14 6
31. BAKANEK-BÁRTFAI ÁRON VS Dunakeszi 13 3
BODÓ-NAGY SZILVESZTER Bp. Elektromos SE 13 6
CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi KSK 13 6
MÁTÉS BENCE Haladás VSE 13 6
SZABADOS BENEDEK Angyalföldi Sportiskol 13 6
TÓTH BÁLINT Bp. Elektromos SE 13 6
37. KECSKÉS DÁVID BENEDEK Budakalász KZRT 12 6
KOCSIS TAMÁS ATTILA Debreceni SC SI 12 6
KOVÁCS ÁRON Gézengúz UKC 12 6
NAGY MÁRK Debreceni SC SI 12 6
41. ANTAL TAMÁS Csepel DSE 11 6
DENGI ZSOMBOR Gézengúz UKC 11 6
GODÓ GERGŐ Angyalföldi Sportiskol 11 6
SZABÓ BENCE Grundfos Tatabánya KC 11 6
TAMÁS ÁDÁM Gézengúz UKC 11 6
TÓTH SÁNDOR SOMA Budakalász KZRT 11 6
VARGA ÁKOS Grundfos Tatabánya KC 11 6
48. DIÓS NORBERT BENCE Angyalföldi Sportiskol 10 6
HARMATH BOTOND Angyalföldi Sportiskol 10 6
HERNÁDI VINCE KSA Budapest 10 6
HORVÁTH ZOLTÁN Grundfos Tatabánya KC 10 6
KUCSERA BALÁZS PLER KKFT 10 6
53. BOROS ANDOR Pénzügyőr SE 9 6
KOMLÓSI KRISTÓF VS Dunakeszi 9 2
MÁTÉ ÁRPÁD VILMOS Gézengúz UKC 9 6
PAP ZSOMBOR XVI.kerületi KMSE 9 6
SIMKÓ MÁTÉ VS Dunakeszi 9 5
TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi KSK 9 6
59. BEKE RÓBERT IVÁN Angyalföldi Sportiskol 8 6
MARVASI FEDERICO Bp. Elektromos SE 8 6
SÓLYOM IMRE Debreceni SC SI 8 6
VARGA DÁVID BENCE Angyalföldi Sportiskol 8 6
63. FEHÉRVÁRI PÉTER XVI.kerületi KMSE 7 4
JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi KSK 7 6
LÁSZLÓ CSANÁD Pénzügyőr SE 7 6
MEGYESI MILÁN Grundfos Tatabánya KC 7 6
SIPEKI ANDOR Pénzügyőr SE 7 6
68. BORSZUK BALÁZS Csepel DSE 6 6
DACZI BÁLINT NOEL Szigetszentmiklósi KSK 6 6
KONCSÁR ÖRS Szigetszentmiklósi KSK 6 6
KOZÓ FLÓRIÁN Haladás VSE 6 6
RAFFAI MARTIN GYÖRGY Grundfos Tatabánya KC 6 6
SZETTELE ÁRON Gézengúz UKC 6 6
TÓTH MARTIN Debreceni SC SI 6 6
TÓTH RICHÁRD Gézengúz UKC 6 6
76. FABÓ FARKAS GERGELY VS Dunakeszi 5 6
FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK 5 6
GYÖNGYÖSI DÉNES JENŐ Pénzügyőr SE 5 1
GYURICSKU MÁRTON Debreceni SC SI 5 6
HUGLI BOTOND JÓZSEF Debreceni SC SI 5 6
LADÁNYI DOMINIK Haladás VSE 5 6
MIZERÁK MÁTYÁS Grundfos Tatabánya KC 5 6
NADZON GÁBOR GUSZTÁV Bp. Elektromos SE 5 6
SEREG ZSOLT ÁDÁM Csepel DSE 5 6
SZABÓ LŐRINC Grundfos Tatabánya KC 5 6
TÖREKI ZSOMBOR Pénzügyőr SE 5 6
87. BALOGH PÉTER MÁTÉ Gézengúz UKC 4 6
BEDICS ÁKOS Gézengúz UKC 4 6
BORBÉLY BENDEGÚZ HUNOR Szigetszentmiklósi KSK 4 6
BÚS DÁVID Csepel DSE 4 6
CZÖVEK DÁNIEL Haladás VSE 4 6
KATONA LEVENTE KSA Budapest 4 6
LÉNÁRT DÁVID Debreceni SC SI 4 6
MOLNÁR ÁGOSTON Bp. Elektromos SE 4 6
OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 4 6
PEREVERZIA MIHÁLY Debreceni SC SI 4 6
RÓZSAVÖLGYI CSOMBOR PLER KKFT 4 5
SÉRA ISTVÁN KSA Budapest 4 6
99. KASSAI CSABA VS Dunakeszi 3 6
KELENIK DÁNIEL KSA Budapest 3 1
KOLLÁTH TAMÁS GYULA KSA Budapest 3 6
KOVÁCS DÉNES KSA Budapest 3 6
KŐHALMI MILÁN VS Dunakeszi 3 4
LEGENYEI-PINTÉR ZALÁN Angyalföldi Sportiskol 3 2
MARTINOVICS PÉTER Debreceni SC SI 3 4
SÁNDOR NORMAN ANDRÁS XVI.kerületi KMSE 3 6
SCHÄFER SZABOLCS VS Dunakeszi 3 6
TAMÁS DONÁT Gézengúz UKC 3 6
109. BÁNFAI BOTOND KSA Budapest 2 6
BIRÓ ZOLTÁN Csepel DSE 2 5
BIRTA BENJÁMIN Debreceni SC SI 2 6
CARBALLO-KOHÁRI DOMINIK RENÉ Csepel DSE 2 4
ELEKES ATTILA Pénzügyőr SE 2 6
HAJNAL LEVENTE VS Dunakeszi 2 6
JIN QIANCHENG KSA Budapest 2 6
KELEMEN MÁRTON Angyalföldi Sportiskol 2 6
LANDEK DÁNIEL XVI.kerületi KMSE 2 6
NAGY KRISTÓF Debreceni SC SI 2 4
NAGYPÁL BENEDEK Angyalföldi Sportiskol 2 5
NOVÁK BARNABÁS Haladás VSE 2 6
PERÉNYI BARNABÁS TAMÁS Pénzügyőr SE 2 6
PETRUCZ BORISZ KSA Budapest 2 5
SÁNDOR ERVIN Pénzügyőr SE 2 2
SIMON KRISTÓF Angyalföldi Sportiskol 2 6
VILLÁNYI ANTON PLER KKFT 2 6
SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE 2 1
LIPKOVICS PÉTER PLER KKFT 2 6
RADICS KRISTÓF MÁRK PLER KKFT 2 6
129. BESENYEI BALÁZS SÁNDOR Angyalföldi Sportiskol 1 3
BODNÁR-VISÓVÖLGYI ALVIN VS Dunakeszi 1 5
BRÁVÁCZ BARNA Csepel DSE 1 6
GÓLYA MÁTÉ Angyalföldi Sportiskol 1 6
KŐRÖSY KRISTÓF Angyalföldi Sportiskol 1 6
MÁLITS BARNABÁS Budakalász KZRT 1 6
MÉSZÁROS BARNABÁS Grundfos Tatabánya KC 1 6
NAGY ÁBEL Angyalföldi Sportiskol 1 2
NÉMETH ÁRON XVI.kerületi KMSE 1 5
ÖSZTERREICHER ÁRON IMRE KSA Budapest 1 6
POÓR DOMINIK Haladás VSE 1 6
TOGYERISKA DÁNIEL Grundfos Tatabánya KC 1 6
TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi KSK 1 6
WIENER BENCE XVI.kerületi KMSE 1 6
143. ALWANI AMIR Angyalföldi Sportiskol 0 6
ANDRUSKÓ GERGELY Budakalász KZRT 0 6
BALOGH BERTALAN XVI.kerületi KMSE 0 6
BONCZ MILÁN Csepel DSE 0 6
CSÉPES LŐRINC BALÁZS Debreceni SC SI 0 4
CSÓKÁS MARCELL CSONGOR VS Dunakeszi 0 5
DOBOS MÁTÉ VS Dunakeszi 0 1
DOMINA ANDRÁS Csepel DSE 0 2
DÖMÖTÖR BENCE Haladás VSE 0 6
ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi KSK 0 6
FODOR GERGŐ Csepel DSE 0 6
GÁCS LEVENTE Pénzügyőr SE 0 2
GAVALDI ISTVÁN Szigetszentmiklósi KSK 0 6
GLAVOSITS BENDE Debreceni SC SI 0 3
GRÓSZ BENCE Budakalász KZRT 0 6
HAVASI KORNÉL Bp. Elektromos SE 0 6
JAGICZA ZSOMBOR Gézengúz UKC 0 6
JUHÁSZ BOTOND VS Dunakeszi 0 5
KISS BÁLINT LEVENTE Pénzügyőr SE 0 1
KONRÁD-SOÓS BÁLINT VS Dunakeszi 0 6
KOVÁCS DÉS ANTAL KSA Budapest 0 6
LESZICSKOV ZSOMBOR VS Dunakeszi 0 5
LI MÁRK XVI.kerületi KMSE 0 5
MÁTYÁS MERSE MÁRK VS Dunakeszi 0 1
MÁTYÁSI LEVENTE Angyalföldi Sportiskol 0 6
MÓDLI MARCELL PLER KKFT 0 6
MOGYORÓSI MILÁN Haladás VSE 0 6
MOLNÁR MÁRTON VS Dunakeszi 0 3
PECSENYÁNSZKY TIMÓT Pénzügyőr SE 0 4
PETE ROLAND LÁSZLÓ KSA Budapest 0 4
PETROHAI PÉTER Debreceni SC SI 0 6
RAJKÓ TAMÁS ISTVÁN Angyalföldi Sportiskol 0 6
SERFŐZŐ TAMÁS Pénzügyőr SE 0 4
SOMLÓI MILÁN Grundfos Tatabánya KC 0 6
SÖRÖS GERGŐ Grundfos Tatabánya KC 0 6
SZABADOS TAMÁS Pénzügyőr SE 0 1
TAKÁCS DÁVID BENCE VS Dunakeszi 0 1
VARGA TAMÁS Szigetszentmiklósi KSK 0 6
VÉN ZSADÁNY ISTVÁN Gézengúz UKC 0 6
VERES MÁTYÁS VS Dunakeszi 0 5
VÖRÖS BENCE Angyalföldi Sportiskol 0 2
férfi
Fiú Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
női
Leány serdülő
LU15
LU14
LU13
LU12
LU11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó