Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXV. Ferenczy-Budapest Kupa 2019. Budapest 2019.12.20. - 2019.12.22.
férfi - FU11
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú U11 `A` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 10
12:45 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT 10 - 0
13:30 Kézilabda Utánpótlás KFT - Angyalföldi Sportiskola 6 - 7
15:45 Angyalföldi Sportiskola - FTC KN KFT 10 - 0
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:45 Angyalföldi Sportiskola - Szigetszentmiklósi KSK 17 - 9
Fiú U11 `B` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:00 NOVA Kézisuli KFT - XVI.kerületi KMSE 5 - 24
11:15 XVI.kerületi KMSE - Gézengúz UKC 25 - 3
14:15 NOVA Kézisuli KFT - Budapesti Honvéd SE 4 - 19
18:00 Budapesti Honvéd SE - Gézengúz UKC 12 - 13
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
10:30 Budapesti Honvéd SE - XVI.kerületi KMSE 9 - 22
11:15 Gézengúz UKC - NOVA Kézisuli KFT 21 - 5
Fiú U11 elődöntő I.
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
17:15 Angyalföldi Sportiskola - Gézengúz UKC 18 - 5
Fiú U11 elődöntő II.
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
18:00 Kézilabda Utánpótlás KFT - XVI.kerületi KMSE 10 - 7
Fiú U11 döntő
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
14:15 Angyalföldi Sportiskola - Kézilabda Utánpótlás KFT 12 - 10
Fiú U11 III. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:00 Gézengúz UKC - XVI.kerületi KMSE 6 - 15
Fiú U11 V. helyért
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:00 NOVA Kézisuli KFT - Szigetszentmiklósi KSK 3 - 19
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - Budapesti Honvéd SE 20 - 8
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
09:45 Budapesti Honvéd SE - NOVA Kézisuli KFT 22 - 8
TABELLA
Fiú U11 `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Angyalföldi Sportiskola 2 2 0 0 24 15 9 4
2. Kézilabda Utánpótlás KFT 2 1 0 1 22 17 5 2
3. Szigetszentmiklósi KSK 2 0 0 2 19 33 -14 0
4. FTC KN KFT (TÖRÖLVE)
Fiú U11 `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. XVI.kerületi KMSE 3 3 0 0 71 17 54 6
2. Gézengúz UKC 3 2 0 1 37 42 -5 4
3. Budapesti Honvéd SE 3 1 0 2 40 39 1 2
4. NOVA Kézisuli KFT 3 0 0 3 14 64 -50 0
Fiú U11 V. helyért
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szigetszentmiklósi KSK 2 2 0 0 39 11 28 4
2. Budapesti Honvéd SE 2 1 0 1 30 28 2 2
3. NOVA Kézisuli KFT 2 0 0 2 11 41 -30 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. KOVÁCS PONGRÁC XVI.kerületi KMSE 25 5
VLADÁR BARNABÁS Budapesti Honvéd SE 25 5
3. CSEFKÓ BENDEGÚZ XVI.kerületi KMSE 20 5
4. KÁKONYI KEVIN Gézengúz UKC 15 5
5. SZABÓ LEVENTE Angyalföldi Sportiskol 14 5
6. FURKA MÁTÉ BALÁZS Kézilabda Utánpótlás K 13 4
7. FEJES RICHÁRD Gézengúz UKC 12 5
JÓZSA DOMINIK DÁVID Budapesti Honvéd SE 12 5
KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi KSK 12 5
VERES ARLEN Gézengúz UKC 12 5
11. BOROS BRUNÓ XVI.kerületi KMSE 11 5
ILLÉS DOMINIK NOVA Kézisuli KFT 11 5
VLADÁR MIKLÓS Budapesti Honvéd SE 11 5
14. SRAMEK ZALÁN Szigetszentmiklósi KSK 10 5
15. BÁRTFAI TAMÁS Kézilabda Utánpótlás K 9 4
BOCZKÓ BENEDEK Budapesti Honvéd SE 9 5
HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi KSK 9 5
18. BARTHA MÁTÉ Angyalföldi Sportiskol 8 5
KISS-KATHI BÁLINT XVI.kerületi KMSE 8 5
ROMÁN ÁDÁM Budapesti Honvéd SE 8 5
TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi KSK 8 5
22. TAKÁCS ÁKOS ALBERT XVI.kerületi KMSE 7 5
23. HORVÁTH CSANÁD XVI.kerületi KMSE 6 5
HORVÁTH MÁTÉ NOVA Kézisuli KFT 6 5
IVÁNKA ILLÉS TAMÁS XVI.kerületi KMSE 6 5
JUHÁSZ MÁTÉ Kézilabda Utánpótlás K 6 4
TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi KSK 6 5
VIDÁK MÁRK Angyalföldi Sportiskol 6 5
29. BUKTA BÓDOG Szigetszentmiklósi KSK 5 5
DUNAI MÓZES Kézilabda Utánpótlás K 5 4
ÉDES ZSOMBOR BALÁZS Angyalföldi Sportiskol 5 5
KÖVECSES IMRE Angyalföldi Sportiskol 5 5
PSÁDER DOMONKOS Angyalföldi Sportiskol 5 5
34. ARANY-TÓTH BALÁZS FERENC Kézilabda Utánpótlás K 4 4
EGERSZEGI DÁNIEL Budapesti Honvéd SE 4 5
ILLÉS OLIVÉR Gézengúz UKC 4 5
KONDOR MÁRTON NOVA Kézisuli KFT 4 5
NAGY MÁRTON GÉZA Szigetszentmiklósi KSK 4 5
RÉZSÓ ÁBEL Angyalföldi Sportiskol 4 5
ROZMÁN ZSOMBOR XVI.kerületi KMSE 4 5
41. GROSZ BÁNK ATTILA Angyalföldi Sportiskol 3 5
LAJTOS MÁTÉ OSZKÁR XVI.kerületi KMSE 3 4
43. ALABÉR LEVENTE BRÚNÓ Kézilabda Utánpótlás K 2 4
CSŐKE DÁVID Szigetszentmiklósi KSK 2 5
KLÉSZ MÁTÉ Angyalföldi Sportiskol 2 5
KRAUSZ BARNABÁS NOVA Kézisuli KFT 2 5
LÉVAI SZEBASZTIÁN NOVA Kézisuli KFT 2 5
RÉVÉSZ ÁRON Gézengúz UKC 2 5
SZABÓ MÁTYÁS Angyalföldi Sportiskol 2 5
SZILVÁSI VILMOS Kézilabda Utánpótlás K 2 4
TERNOVECZ SÁMUEL XVI.kerületi KMSE 2 4
WIEDNER MÁTÉ Gézengúz UKC 2 5
53. CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi KSK 1 5
KUNOS FÁBIÁN XVI.kerületi KMSE 1 4
MEZEI MILÁN CSABA Gézengúz UKC 1 5
MIHÁLY GERGELY Budapesti Honvéd SE 1 5
NAGY OLIVÉR Kézilabda Utánpótlás K 1 4
SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 1 2
59. AMBRUS LEVENTE BARNA Szigetszentmiklósi KSK 0 5
ANDRÁS GELLÉRT Gézengúz UKC 0 5
BEKE MILÁN Kézilabda Utánpótlás K 0 1
BURCSI TAMÁS Kézilabda Utánpótlás K 0 4
CSATAI BOTOND Gézengúz UKC 0 5
CSATAI NIMRÓD Gézengúz UKC 0 5
FARAGÓ DÁVID NOVA Kézisuli KFT 0 4
FARAGÓ GERGŐ NOVA Kézisuli KFT 0 4
FÜRÉSZ MÁTYÁS XVI.kerületi KMSE 0 5
HORVÁTH DOMINIK NOVA Kézisuli KFT 0 5
KADA VAJK Szigetszentmiklósi KSK 0 2
KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi KSK 0 5
KÁROLY JÓZSEF NOVA Kézisuli KFT 0 5
KISS AMBRUS Kézilabda Utánpótlás K 0 1
KLETTNER BOTOND Kézilabda Utánpótlás K 0 1
KOVÁCS ÁDÁM Budapesti Honvéd SE 0 5
KOVÁCS MÁTÉ Gézengúz UKC 0 5
LUCZ KENDE BENCE Kézilabda Utánpótlás K 0 4
MAGYAR BENCE LEVENTE XVI.kerületi KMSE 0 5
MAJOR BENCE NOVA Kézisuli KFT 0 5
NAGY GERGŐ Kézilabda Utánpótlás K 0 4
NAGY-HAFFNER DÉNES PÉTER NOVA Kézisuli KFT 0 4
SÁNDOR BÁLINT ZSOLT Budapesti Honvéd SE 0 5
SIMÓ RÓBERT KRISTÓF Angyalföldi Sportiskol 0 5
SZABÓ BENCE NOVA Kézisuli KFT 0 5
TÉNAI-BALOGH DÁVID NOVA Kézisuli KFT 0 5
TÓTH BALÁZS Gézengúz UKC 0 5
TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi KSK 0 2
WIRTH DOMINIK Gézengúz UKC 0 5
férfi
Fiú Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
női
Leány serdülő
LU15
LU14
LU13
LU12
LU11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó