Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXV. Ferenczy-Budapest Kupa 2019. Budapest 2019.12.20. - 2019.12.22.
női - LU13
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány U13 `A` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Vasas edzőcsarnok
10:30 EURONOVEX USE - ÉRD 27 - 5
11:15 Csepel DSE - Gézengúz UKC 10 - 19
14:35 Angyalföldi Sportiskola - Csepel DSE 11 - 11
16:05 ÉRD - Gézengúz UKC 4 - 24
16:50 Angyalföldi Sportiskola - EURONOVEX USE 13 - 22
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
08:25 ÉRD - Angyalföldi Sportiskola 4 - 13
10:05 EURONOVEX USE - Csepel DSE 20 - 8
11:45 Gézengúz UKC - Angyalföldi Sportiskola 5 - 14
14:00 Csepel DSE - ÉRD 12 - 6
14:45 EURONOVEX USE - Gézengúz UKC 16 - 10
Leány U13 `B` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - XVI.kerületi KMSE 9 - 16
Budapest, Vasas edzőcsarnok
12:00 XVI.kerületi KMSE - Gyömrői KA 24 - 14
15:20 Szigetszentmiklós NKSE - Debreceni Sportcentrum KN 14 - 9
17:35 Debreceni Sportcentrum KN - Gyömrői KA 10 - 11
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
12:30 Debreceni Sportcentrum KN - XVI.kerületi KMSE 9 - 24
13:15 Gyömrői KA - Szigetszentmiklós NKSE 10 - 10
Leány U13 elődöntő I.
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
18:15 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklós NKSE 15 - 17
Leány U13 elődöntő II.
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
19:10 Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE 10 - 19
Leány U13 középdöntő I.
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
16:25 Gézengúz UKC - Debreceni Sportcentrum KN 14 - 15
Leány U13 középdöntő II.
2019. december 21. szombat
Budapest, Vasas edzőcsarnok
17:20 Csepel DSE - Gyömrői KA 11 - 13
Leány U13. döntő
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
12:10 Szigetszentmiklós NKSE - XVI.kerületi KMSE 11 - 16
Leány U13 III. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
09:20 EURONOVEX USE - Angyalföldi Sportiskola 19 - 10
Leány U13 V. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
11:15 Debreceni Sportcentrum KN - Gyömrői KA 11 - 10
Leány U13 VII. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
10:30 Gézengúz UKC - Csepel DSE 12 - 10
TABELLA
Leány U13 `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. EURONOVEX USE 4 4 0 0 85 36 49 8
2. Angyalföldi Sportiskola 4 2 1 1 51 42 9 5
3. Gézengúz UKC 4 2 0 2 58 44 14 4
4. Csepel DSE 4 1 1 2 41 56 -15 3
5. ÉRD 4 0 0 4 19 76 -57 0
Leány U13 `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. XVI.kerületi KMSE 3 3 0 0 64 32 32 6
2. Gyömrői KA 3 1 1 1 35 44 -9 3
3. Szigetszentmiklós NKSE 3 1 1 1 33 35 -2 3
4. Debreceni Sportcentrum KN 3 0 0 3 28 49 -21 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. PESTI GRÉTA EURONOVEX USE 37 6
2. KÓCZIÁN LILLA XVI.kerületi KMSE 34 5
3. MAGYAR FLÓRA HANNA XVI.kerületi KMSE 26 5
TISÓCZKI TÍLIA Csepel DSE 26 6
TÓTH EMMA Gézengúz UKC 26 6
6. CSAJA BERNADETT Gyömrői KA 25 5
7. VARGA REBEKA ANNA Angyalföldi Sportiskol 24 6
8. KOZMA LAURA EURONOVEX USE 20 6
9. HORVÁTH SÁRA Gézengúz UKC 17 6
10. FEKETE MIRELLA MERCÉDESZ Angyalföldi Sportiskol 16 5
KISS DORKA Szigetszentmiklós NKSE 16 5
LAKATOS ANNA Gézengúz UKC 16 6
13. KACAR AMINA Gyömrői KA 14 5
KRISZTE EMESE MÓNIKA Debreceni Sportcentrum 14 5
15. CZIBERE VIRÁG Gyömrői KA 13 5
GESZTERÉDI ZSÓFIA Debreceni Sportcentrum 13 5
KÓRÉ EMESE EURONOVEX USE 13 6
18. BÁRDOS RÉKA LUCA Szigetszentmiklós NKSE 12 5
BERÉNYI KATINKA EURONOVEX USE 12 6
PÁL HANNA Szigetszentmiklós NKSE 12 5
21. BAJZÁTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 11 6
MOLNÁR VIVIEN KATALIN XVI.kerületi KMSE 11 5
23. RÉVÉSZ PETRA Gézengúz UKC 10 6
SEBŐK DZSENIFER EURONOVEX USE 10 6
25. BÁNHEGYESI LILI Debreceni Sportcentrum 8 5
HAGARA BODZA FLÓRA Csepel DSE 8 6
27. FÜZESI ADRIENN XVI.kerületi KMSE 7 5
KISS ESZTER Angyalföldi Sportiskol 7 6
KISS RÉKA SÁRA Angyalföldi Sportiskol 7 6
SZALKAI INEZ PETRA Csepel DSE 7 6
WITTMANN NÓRA XVI.kerületi KMSE 7 5
32. ÁRENDÁS NÓRA XVI.kerületi KMSE 6 5
KOVÁCS HANNA Gézengúz UKC 6 6
NIKODÉM ADRIENN Csepel DSE 6 6
RÉVÉSZ REGINA Debreceni Sportcentrum 6 5
SZŐTS ESZTER NÓRA Csepel DSE 6 6
TÓTH CSENGE Szigetszentmiklós NKSE 6 5
38. CSÓTI PETRA Gézengúz UKC 5 6
KIRÁLY DÓRA LILI Angyalföldi Sportiskol 5 5
KULCSÁR HANNA Debreceni Sportcentrum 5 5
MAGONYI MÁLNA LOTTI Csepel DSE 5 6
MÓZES FANNI EURONOVEX USE 5 6
43. ERDÉLYI ZSUZSA Debreceni Sportcentrum 4 5
LAJTOS PANNA LAURA XVI.kerületi KMSE 4 5
MISZI LUCA Szigetszentmiklós NKSE 4 5
SZŐGYI FLORENCIA Gézengúz UKC 4 6
TAMÁS CSENGE ÉRD 4 4
VERBŐSY HAJNALKA DÓRA ÉRD 4 4
49. GRŐBER FRANCISKA VIRÁG Angyalföldi Sportiskol 3 2
HORVÁTH HANNA JULIANNA ÉRD 3 4
KOVÁCS NOÉMI EURONOVEX USE 3 4
MÁZÁS BETTINA Szigetszentmiklós NKSE 3 5
SÁRDINECZ DÓRA XVI.kerületi KMSE 3 3
SASS BLANKA EURONOVEX USE 3 6
TÓTH ALEXANDRA Szigetszentmiklós NKSE 3 5
56. BAGYINKA ANNA Gyömrői KA 2 5
FARKAS ALEXANDRA ÉRD 2 4
FARKAS DALMA Szigetszentmiklós NKSE 2 5
GYENES-BÍRÓ ANNA Gyömrői KA 2 5
JÓZSA VIKTÓRIA EURONOVEX USE 2 6
KRISZTIÁN LILLA EDINA Csepel DSE 2 6
PAUCSICS VIVIEN Angyalföldi Sportiskol 2 5
PINTÉR DOMINIKA ÉRD 2 4
SZABÓ RENÁTA Gyömrői KA 2 5
SZARVAS LILI EURONOVEX USE 2 6
SZÖGI LILIAN ESZTER Debreceni Sportcentrum 2 5
VERMES DÓRA LIZA Angyalföldi Sportiskol 2 4
68. BALOGH CSENGE Csepel DSE 1 6
BERECZ VIVIEN Angyalföldi Sportiskol 1 6
CSERVENYÁK LILLA Angyalföldi Sportiskol 1 4
DÁVID ZSÓFIA DORKA Csepel DSE 1 5
DOBAI KATA HAJNAL ÉRD 1 4
KEREK SÁRA VERONIKA Angyalföldi Sportiskol 1 3
KOZMA LIZA XVI.kerületi KMSE 1 3
MAJOSI ANNA Debreceni Sportcentrum 1 5
MÁRKUS CINTIA ÉRD 1 4
OFRA SÁRA HANNA Debreceni Sportcentrum 1 5
PALATINUS-RADÁNYI LILI ÉRD 1 1
PAP DORKA Angyalföldi Sportiskol 1 6
SPEKKER BOGLÁRKA ÉRD 1 4
VÁRALLYAY LUCA Angyalföldi Sportiskol 1 3
82. ANDRÁS LEONA Gézengúz UKC 0 2
ARANYOS JANKA Gézengúz UKC 0 6
BAKOS JÁZMIN PANNA Gyömrői KA 0 5
BALLA FANNI LILI Debreceni Sportcentrum 0 1
BAO XINYU Angyalföldi Sportiskol 0 6
BOLEGA EMMA Csepel DSE 0 6
BOROS PANKA EURONOVEX USE 0 6
FERENCZI DOROTTYA ESZTER Debreceni Sportcentrum 0 5
FIERS EMESE Gyömrői KA 0 5
GAVALLÉR LILI Debreceni Sportcentrum 0 5
HASZÁN DOROTTYA Gézengúz UKC 0 3
HUNYADI FANNA Gézengúz UKC 0 3
JÁNVÁRI CSILLA Gyömrői KA 0 5
KÁDÁR BORÓKA TEKLA Gyömrői KA 0 4
KIRÁLY EMMA Gézengúz UKC 0 2
KOLLÁR NÓRA Gézengúz UKC 0 2
KOVÁCS SZONJA Szigetszentmiklós NKSE 0 5
LENDVAI ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 0 5
MAJZIK DORINA Gyömrői KA 0 5
MÁRKUS MELINDA Debreceni Sportcentrum 0 5
NOVACSEK TÍMEA Szigetszentmiklós NKSE 0 5
ORBÁN FLÓRA ÉRD 0 4
OROSZ DIÁNA GABRIELLA XVI.kerületi KMSE 0 5
PÁL RÉKA Angyalföldi Sportiskol 0 4
PAPP NÓRA Debreceni Sportcentrum 0 5
SOÓS MAJA TÍMEA ÉRD 0 3
SZALAI MÁLNA ÉRD 0 4
TÓTH ANNA ÉRD 0 3
VARGA VIOLETTA Gyömrői KA 0 5
férfi
Fiú Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
női
Leány serdülő
LU15
LU14
LU13
LU12
LU11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó