Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXV. Ferenczy-Budapest Kupa 2019. Budapest 2019.12.20. - 2019.12.22.
női - LU12
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Leány U12 `A` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
13:15 Kispest NKK I. - Körmendi DMTE 27 - 6
14:45 Körmendi DMTE - Kalmár Zoltán DSE 13 - 21
16:15 ÉRD I. - Kalmár Zoltán DSE 9 - 16
17:45 Angyalföldi Sportiskola - ÉRD I. 30 - 6
19:15 Angyalföldi Sportiskola - Kispest NKK I. 9 - 21
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:45 ÉRD I. - Körmendi DMTE 14 - 19
15:00 Kalmár Zoltán DSE - Kispest NKK I. 12 - 23
16:30 Kispest NKK I. - ÉRD I. 28 - 3
17:15 Kalmár Zoltán DSE - Angyalföldi Sportiskola 13 - 25
18:45 Körmendi DMTE - Angyalföldi Sportiskola 10 - 24
Leány U12 `B` csoport
2019. december 20. péntek
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
11:00 Kispest NKK II. - XVI.kerületi KMSE 6 - 24
11:45 ÉRD II - Vecsési SE 11 - 14
14:00 XVI.kerületi KMSE - Vecsési SE 21 - 9
15:30 Debreceni Sportcentrum KN - Kispest NKK II. 11 - 9
17:00 Debreceni Sportcentrum KN - ÉRD II 19 - 23
2019. december 21. szombat
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:00 XVI.kerületi KMSE - ÉRD II 19 - 8
13:30 XVI.kerületi KMSE - Debreceni Sportcentrum KN 20 - 12
14:15 Kispest NKK II. - ÉRD II 6 - 14
15:45 Kispest NKK II. - Vecsési SE 6 - 21
18:00 Vecsési SE - Debreceni Sportcentrum KN 21 - 12
Leány U12 döntő
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
15:00 Kispest NKK I. - XVI.kerületi KMSE 21 - 17
Leány U12 III. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
14:15 Angyalföldi Sportiskola - Vecsési SE 15 - 22
Leány U12 V. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
13:30 Kalmár Zoltán DSE - ÉRD II 12 - 16
Leány U12 VII. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:45 Körmendi DMTE - Debreceni Sportcentrum KN 8 - 27
Leány U12 IX. helyért
2019. december 22. vasárnap
Budapest, Angyalföldi Sportközpont
12:00 ÉRD I. - Kispest NKK II. 11 - 19
TABELLA
Leány U12 `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Kispest NKK I. 4 4 0 0 99 30 69 8
2. Angyalföldi Sportiskola 4 3 0 1 88 50 38 6
3. Kalmár Zoltán DSE 4 2 0 2 62 70 -8 4
4. Körmendi DMTE 4 1 0 3 48 86 -38 2
5. ÉRD I. 4 0 0 4 32 93 -61 0
Leány U12 `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. XVI.kerületi KMSE 4 4 0 0 84 35 49 8
2. Vecsési SE 4 3 0 1 65 50 15 6
3. ÉRD II 4 2 0 2 56 58 -2 4
4. Debreceni Sportcentrum KN 4 1 0 3 54 73 -19 2
5. Kispest NKK II. 4 0 0 4 27 70 -43 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. ARI LIDIA PANNA Vecsési SE 42 5
2. KOZMA LIZA XVI.kerületi KMSE 38 5
3. SZIGETI BLANKA Angyalföldi Sportiskol 34 5
4. ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE 30 5
5. BOZSÓ KITTI LARINA Kispest NKK I. 23 5
6. BÉKI-NAGY LILI Kispest NKK I. 22 5
SÁRDINECZ DÓRA XVI.kerületi KMSE 22 5
8. LITSCHAUER NIKOL Debreceni Sportcentrum 21 5
PAPP MÍRA BERNADETT Kispest NKK I. 21 5
10. BOMBA ZSÓFI ÉRD II 20 5
HAJDU SÁRA RÓZA Kispest NKK I. 20 5
TOMCSÁNYI ANETT ÉRD II 20 5
13. LAPOSA BOGLÁRKA Körmendi DMTE 19 5
PAP-KOVÁCS FRUZSINA Angyalföldi Sportiskol 19 5
POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE 19 5
16. KENÉZ KATA Vecsési SE 18 5
TÓTH BÍBORKA Körmendi DMTE 18 5
18. MÉSZÁROS JUSZTINA ÉRD I. 16 5
NAGY NÓRA Debreceni Sportcentrum 16 5
20. BALOG RÉKA JUDIT Debreceni Sportcentrum 15 5
MISKOLCZI TÜNDE Angyalföldi Sportiskol 15 5
22. KARANOVICS NATASA Kispest NKK I. 14 5
KATONA TÍMEA XVI.kerületi KMSE 14 5
24. BARTHA DÓRA ZSUZSANNA Vecsési SE 12 5
RATIU ALEXANDRA Kispest NKK I. 12 5
SZABÓ PETRA Angyalföldi Sportiskol 12 5
TÓTH NÓRA Kispest NKK II. 12 5
28. DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE 11 5
DÉNES NÓRA ADRIENN Kispest NKK II. 11 5
UJ FANNI Debreceni Sportcentrum 11 5
UJHÁZI RÉKA ANGELIKA ÉRD II 11 5
32. SZIGETI NÓRA Angyalföldi Sportiskol 10 5
33. FEHÉR ALEXANDRA Debreceni Sportcentrum 8 5
HORTOBÁGYI LILIÁNA Kispest NKK I. 8 5
NAGY TAMARA XVI.kerületi KMSE 8 5
36. TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE 7 5
37. BARTIK BOROSTYÁN Körmendi DMTE 6 5
CSÁKAY BOGLÁRKA ANNA Kispest NKK II. 6 4
KOCZKÁS ANTÓNIA XVI.kerületi KMSE 6 5
MORAVECZ LAURA Vecsési SE 6 5
NAGY FRUZSINA Körmendi DMTE 6 5
PETRI SÁRA XVI.kerületi KMSE 6 5
SZILÁGYI MAJA SÁRA ÉRD II 6 5
44. HAJÓS PETRA Körmendi DMTE 5 5
HELLER HANNA LILLA Kispest NKK II. 5 5
KERESZTES ANNA XVI.kerületi KMSE 5 3
KOVÁCS LORA REGINA ÉRD II 5 5
NÉMETH ESZTER ZSUZSANNA Angyalföldi Sportiskol 5 5
TANKÓ FLÓRA Vecsési SE 5 5
50. BALLA BOGLÁRKA Angyalföldi Sportiskol 4 5
BODOR VIRÁG ÉRD I. 4 4
CSER LILLA Kispest NKK II. 4 5
GULYÁS PETRA ÉRD I. 4 5
KOLOZSI LUCA BÍBORKA Debreceni Sportcentrum 4 5
KOSIK ALEXANDRA ÉRD I. 4 3
LUKÁCS FANNI LAURA ÉRD I. 4 5
NOSZEK AJNA Kispest NKK II. 4 5
TIBA SÁRA Debreceni Sportcentrum 4 5
59. BURI VIRÁG Kalmár Zoltán DSE 3 5
CSIRI EMESE ALEXANDRA Angyalföldi Sportiskol 3 5
DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 3 5
GÁSPÁR HANNA ALETTA ÉRD II 3 5
KALMÁR KITTI ÉRD I. 3 5
KANIZSAI-HODÁK KATA ÉRD I. 3 5
ÓDOR NIKOLETT ÉRD II 3 3
PÁLL PANNA Kispest NKK II. 3 5
SZUNYOK REGINA ÉRD I. 3 5
68. BÁRDOS MERCÉDESZ Vecsési SE 2 5
GÉR NIKOLETT Vecsési SE 2 5
NÉMETH LILI ÉRD II 2 5
NÉMETH PETRA XVI.kerületi KMSE 2 5
SZABÓ NOÉMI ÉRD I. 2 5
73. CSÉPÁNY BOGLÁRKA MÁRIA ÉRD II 1 5
DOMJÁN BOGLÁRKA ÉRD II 1 5
FÖLDES NIKOLETTA Körmendi DMTE 1 5
KIS NÓRA Debreceni Sportcentrum 1 5
NAGY BIANKA Kispest NKK II. 1 5
RÉZ DORINA Debreceni Sportcentrum 1 5
SASS CSENGE Körmendi DMTE 1 5
TÓTH VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 1 5
VARGA VIVIEN Angyalföldi Sportiskol 1 5
82. ÁGH DOROTTYA Kispest NKK I. 0 5
CZALBERT-HALASI BARBARA Vecsési SE 0 5
CZIBERE LILI Debreceni Sportcentrum 0 5
CSAPÓ EMMA Körmendi DMTE 0 5
DOMJÁN ZSÓFIA ÉRD II 0 5
EISLER ANNA ESZTER Angyalföldi Sportiskol 0 5
FÖLDESI ESZTER ÉRD I. 0 5
GAÁL IVETT Kalmár Zoltán DSE 0 5
HAJÓS HANNA Körmendi DMTE 0 5
HORVÁTH LARA Debreceni Sportcentrum 0 5
JÓNÁS OLIMPIA TAMARA Angyalföldi Sportiskol 0 5
KERTI CSENGE Debreceni Sportcentrum 0 5
KIRÁLY ZSÓFIA Kalmár Zoltán DSE 0 5
KÓCZIÁN GRÉTA XVI.kerületi KMSE 0 4
KOCZKÁS VIKTÓRIA XVI.kerületi KMSE 0 5
KOVÁCS JÁZMIN IZABELL Kispest NKK II. 0 5
KOVÁCS PETRA Körmendi DMTE 0 5
KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE 0 5
KRASZNAI ZSÓFIA XVI.kerületi KMSE 0 4
LANDENBERGER LUCA ÉRD I. 0 5
MOLNÁR SZONJA NOÉMI Körmendi DMTE 0 5
NAGY VIKTÓRIA Debreceni Sportcentrum 0 5
ORBÁN LUCA KATA ÉRD I. 0 5
POLLÁK DORKA Vecsési SE 0 5
RÁCZ VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 5
SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE 0 5
THALY KATA ZSUZSANNA XVI.kerületi KMSE 0 1
TÓTH JÁZMIN Körmendi DMTE 0 5
TÓTH NÓRA TÍMEA ÉRD II 0 5
TUBOLY PANNA Körmendi DMTE 0 5
férfi
Fiú Serdülő
FU15
FU14
FU13
FU12
FU11
női
Leány serdülő
LU15
LU14
LU13
LU12
LU11
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó