Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
2. EliteSport Nemzetközi Tavaszi Kézilabda Torna Balatonfüred, Alsóörs 2019.04.19. - 2019.04.22.
férfi - U15
MŰSOR - EREDMÉNYEK
MU15 - `A` csoport
2019. április 19. péntek
Balatonfüred, Szabadidőközpont
08:30 Austria National Team - Diomidis HC 25 - 19
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
08:30 Sjundea IF - U17 - Alsóörsért Közalapítvány 31 - 18
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
12:00 Alsóörsért Közalapítvány - XVI.kerületi KMSE 27 - 18
15:20 XVI.kerületi KMSE - Austria National Team 10 - 34
2019. április 20. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:35 Diomidis HC - Sjundea IF - U17 16 - 18
13:15 Alsóörsért Közalapítvány - Austria National Team 13 - 27
14:10 XVI.kerületi KMSE - Diomidis HC 20 - 27
2019. április 21. vasárnap
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
08:30 XVI.kerületi KMSE - Sjundea IF - U17 8 - 25
12:00 Alsóörsért Közalapítvány - Diomidis HC 21 - 20
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
12:45 Sjundea IF - U17 - Austria National Team 17 - 19
MU15 - `B` csoport
2019. április 19. péntek
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
08:30 UHC Stockerau - TSV Wendelstein 21 - 14
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
09:25 Éles KISE - Gézengúz UKC 19 - 19
13:05 Vecsési SE - U17 - Éles KISE 21 - 28
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
14:25 Gézengúz UKC - UHC Stockerau 25 - 16
2019. április 20. szombat
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
10:00 TSV Wendelstein - Vecsési SE - U17 11 - 20
12:35 Éles KISE - UHC Stockerau 25 - 22
14:35 Gézengúz UKC - TSV Wendelstein 28 - 9
2019. április 21. vasárnap
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
11:50 Gézengúz UKC - Vecsési SE - U17 23 - 18
Balatonfüred, Szabadidőközpont
12:30 Éles KISE - TSV Wendelstein 29 - 8
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
16:25 Vecsési SE - U17 - UHC Stockerau 35 - 33
1-4 helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
09:25 Alsóörsért Közalapítvány - Gézengúz UKC 24 - 18
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
09:25 Austria National Team - Éles KISE 21 - 11
5-8 helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
08:30 XVI.kerületi KMSE - UHC Stockerau 21 - 23
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
08:30 Diomidis HC - TSV Wendelstein 28 - 6
7-8. helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
13:15 TSV Wendelstein - XVI.kerületi KMSE 16 - 19
5-6. helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
12:45 Diomidis HC - UHC Stockerau 23 - 20
3-4. helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Szabadidőközpont
14:00 Éles KISE - Gézengúz UKC 24 - 16
1-2. helyért
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Szabadidőközpont
14:55 Austria National Team - Alsóörsért Közalapítvány 22 - 14
MU17 Döntő
2019. április 22. hétfő
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
12:20 Sjundea IF - U17 - Vecsési SE - U17 20 - 10
TABELLA
MU15 - `A` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Austria National Team 4 4 0 0 105 59 46 8
2. Sjundea IF - U17 4 3 0 1 91 61 30 6
3. Alsóörsért Közalapítvány 4 2 0 2 79 96 -17 4
4. Diomidis HC 4 1 0 3 82 84 -2 2
5. XVI.kerületi KMSE 4 0 0 4 56 113 -57 0
MU15 - `B` csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Gézengúz UKC 4 3 1 0 95 62 33 7
2. Éles KISE 4 3 1 0 101 70 31 7
3. Vecsési SE - U17 4 2 0 2 94 95 -1 4
4. UHC Stockerau 4 1 0 3 92 99 -7 2
5. TSV Wendelstein 4 0 0 4 42 98 -56 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. KOVÁCS ÁKOS Gézengúz UKC 51 6
2. CHIONIS GEORGIOS Diomidis HC 48 6
3. MÉSZÁROS IMRE Alsóörsért Közalapítvá 36 6
4. BURAI BENCE Éles KISE 35 6
5. WINKLER JAKOB UHC Stockerau 32 6
6. WUZELLA DANIEL Austria National Team 29 6
7. MÓROCZA PÉTER Alsóörsért Közalapítvá 28 6
8. KALLE DANIELSSON Sjundea IF - U17 27 5
URBÁN TAMÁS Gézengúz UKC 27 6
10. BÖCK PETER UHC Stockerau 24 6
11. OLIVER LODENIUS Sjundea IF - U17 23 5
12. LORENZ FABIAN UHC Stockerau 21 6
13. HAVAS PATRIK Vecsési SE - U17 20 5
SZABÓ TAMÁS XVI.kerületi KMSE 20 6
15. ERIK WIKSTRÖM Sjundea IF - U17 19 5
WUZELLA STEFAN Austria National Team 19 6
HENRI BAHN TSV Wendelstein 19 6
ROZMÁN BENCE XVI.kerületi KMSE 19 6
19. DENNIS FORSMAN Sjundea IF - U17 17 5
20. ANDRÁS ÁDÁM Vecsési SE - U17 16 5
HRUTKA BALÁZS Vecsési SE - U17 16 5
SZARACSEVICS NOEL Éles KISE 16 6
23. DÉBER BALÁZS Éles KISE 15 6
FARKAS MÁTÉ Éles KISE 15 6
JI ZEXIN CÖJSI XVI.kerületi KMSE 15 6
JURÁSZIK DÁVID Vecsési SE - U17 15 5
VORGIC MARIO Austria National Team 15 6
NTAKARIS IOANNIS Diomidis HC 15 6
PAUL HOFFMANN Austria National Team 15 6
30. FAZEKAS ÁRON Éles KISE 14 6
31. BOROMISZA MARTIN Gézengúz UKC 13 6
JUHÁSZ FERENC Vecsési SE - U17 13 5
MAREK DAVID UHC Stockerau 13 6
MÁTÉ BENEDEK Gézengúz UKC 13 6
35. THEOFANOPOULOS KONSTANTINOS Diomidis HC 12 6
KREIDE PAUL-ENRICO Austria National Team 12 6
KOSTOULAS DIMITRIOS Diomidis HC 12 6
MAJCZÁN DÁVID Éles KISE 12 6
RONI JOENSUU Sjundea IF - U17 12 5
ROUMPOS-LINOS CHRISTOS Diomidis HC 12 6
VOLK JÁNOS XVI.kerületi KMSE 12 6
42. CSIGE BENCE XVI.kerületi KMSE 11 6
LORENZ MANUEL UHC Stockerau 11 6
44. GRAFL JULIAN UHC Stockerau 10 6
GÁNCS GERGELY Vecsési SE - U17 10 5
KŐVÁRI BENCE GYULA Alsóörsért Közalapítvá 10 6
SCHISZLER PÉTER XVI.kerületi KMSE 10 6
RAPHAEL KÖNIG Austria National Team 10 6
49. DIONYSOPOULOS ALEXANDROS Diomidis HC 9 6
MITSOPOULOS IOANNIS Diomidis HC 9 6
PAULSTEINER NICOLAS Austria National Team 9 6
HÖCHTL MICHAEL UHC Stockerau 9 6
ALESSIO CALABRESE TSV Wendelstein 9 6
TOBIAS HOFMANN TSV Wendelstein 9 6
TUOMAS HYRY Sjundea IF - U17 9 5
56. SZABÓ DÁNIEL Gézengúz UKC 8 6
57. PAUL PROBST TSV Wendelstein 7 6
HAMVAI IVÁN Alsóörsért Közalapítvá 7 6
KACSORA HUNOR Gézengúz UKC 7 6
KAPOSVÁRI BENCE Alsóörsért Közalapítvá 7 6
KOVACIC ANES Austria National Team 7 6
CLEMENS MELESCHNIG Austria National Team 7 6
63. MECHTLER LUIS Austria National Team 6 6
PETÖCZ JONAS UHC Stockerau 6 6
NEMES VIKTOR Alsóörsért Közalapítvá 6 6
DIKA MATEO Austria National Team 6 6
67. BÁNFALVI DÁVID Gézengúz UKC 5 6
BENAIN ALEX KRISZTIÁN Éles KISE 5 6
CSÜRKE PÉTER Vecsési SE - U17 5 5
DÓZSA RICHÁRD Éles KISE 5 6
GULYÁS GERGŐ Éles KISE 5 6
WEBER LINUS Austria National Team 5 6
JUHÁSZ NOEL Alsóörsért Közalapítvá 5 6
LEVESZY FERENC PATRIK Éles KISE 5 6
LŐVEI BALÁZS Vecsési SE - U17 5 5
PERSZE FÁBIÓ ROLAND Alsóörsért Közalapítvá 5 6
LAURIN MESSTHALER TSV Wendelstein 5 6
CHRONIS KONSTANTINOS-TAXIARCHIS Diomidis HC 5 6
LARS KRONSCHNABEL TSV Wendelstein 5 6
PAPASPYROPOULOS GEORGIOS Diomidis HC 5 6
81. SGONC LENIO Austria National Team 4 6
FARKAS BARNABÁS ÁBEL XVI.kerületi KMSE 4 6
HAJDÚ DONÁT Éles KISE 4 6
NAGY MÁTÉ Alsóörsért Közalapítvá 4 6
RADICS MÁRK XVI.kerületi KMSE 4 6
CHIONIS KONSTANTINOS Diomidis HC 4 6
HOHENECKER JAKOB UHC Stockerau 4 6
88. CASPER ASTEN Sjundea IF - U17 3 5
BOGDÁNY ÖRS Alsóörsért Közalapítvá 3 6
BERON YANNIK Austria National Team 3 6
FAZEKAS MÁTÉ Éles KISE 3 6
FEHÉR TIBOR Vecsési SE - U17 3 5
ANTON MÖLLER TSV Wendelstein 3 6
94. HORVÁTH ZSOMBOR ROLAND Alsóörsért Közalapítvá 2 6
KACSORA BALÁZS Gézengúz UKC 2 6
LUKAS BLAIM TSV Wendelstein 2 6
SOULTANIDIS FILIPPOS Diomidis HC 2 6
IAN LUCA SCHRAMM TSV Wendelstein 2 6
FERNANDO GARCIA TSV Wendelstein 2 6
SZÁMADÓ ÁRON Alsóörsért Közalapítvá 2 1
TÓTH MÁTÉ Alsóörsért Közalapítvá 2 6
UMENHOFFER RICHÁRD Gézengúz UKC 2 6
103. DILLINGER CHRISTOPH UHC Stockerau 1 6
ARGAT MILÁN Gézengúz UKC 1 6
MORITZ GERHARD TSV Wendelstein 1 6
FARKAS DÁVID Éles KISE 1 6
STEFAN HÖCHTL UHC Stockerau 1 6
LUTHÁR BOTOND Éles KISE 1 6
HÖLLERER MATTHIAS Austria National Team 1 6
NAGY KRISTÓF XVI.kerületi KMSE 1 6
VARASDI GERGŐ DÁNIEL Vecsési SE - U17 1 5
ANTON KEMPE Sjundea IF - U17 1 5
113. BACH DÁNIEL ZOLTÁN Vecsési SE - U17 0 5
BARABÁS BENCE XVI.kerületi KMSE 0 6
BARANYAI DOMINIK Gézengúz UKC 0 5
BÁRDOS TAMÁS XVI.kerületi KMSE 0 6
JUSTIN PAITSCH TSV Wendelstein 0 6
BRÜNNER PÉTER Vecsési SE - U17 0 5
ILJA ROUDAK Sjundea IF - U17 0 5
MICO PÖYRY Sjundea IF - U17 0 5
IARATZOULI GEORGIOS Diomidis HC 0 5
ROBIN FORSMAN Sjundea IF - U17 0 5
LÁSZLÓ ARMAND Éles KISE 0 6
NAGY BENEDEK Éles KISE 0 6
PAPPAS EVANGELOS Diomidis HC 0 6
ROBIN JÄRVINEN Sjundea IF - U17 0 5
SEBŐK MÁTÉ JÁNOS Alsóörsért Közalapítvá 0 6
SERFŐZŐ ÁRPÁD Vecsési SE - U17 0 5
BEN WEIGELT TSV Wendelstein 0 6
SUSKOVICS LEVENTE IMRE Vecsési SE - U17 0 5
TIM MARCHUK Sjundea IF - U17 0 5
VICTOR LEINO Sjundea IF - U17 0 5
LAZAR NOVAKOVIC Austria National Team 0 6
FINN SCHEIDEL TSV Wendelstein 0 6
PANNOSCH PASCAL UHC Stockerau 0 6
férfi
U17-20
U15
U13
női
LU17-20
LU15
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó