Címjegyzék
ENGEDÉLYEZETT UTÁNPÓTLÁS TORNÁK
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
ÚTMUTATÓ torna szervezéshez
XXIII. Cell-Cup Veszprém 2019.08.11. - 2019.08.17.
női - Serdülő
MŰSOR - EREDMÉNYEK
WU16 Női A csoport
2019. augusztus 12. hétfő
Veszprém, Veszprém Aréna
09:00 C.BM Elche A - BVSC - Zugló 16 - 16
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
10:40 Mölndal HF - ACS Sovata 27 - 14
Veszprém, Veszprém Aréna
13:10 KK Ajka - C.BM Elche A 14 - 23
2019. augusztus 13. kedd
Nemesvámos, Sportcsarnok
12:00 KK Ajka - Mölndal HF 9 - 12
Balatonfüred, Szabadidőközpont
12:30 ACS Sovata - BVSC - Zugló 17 - 27
16:00 BVSC - Zugló - Mölndal HF 24 - 15
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
16:50 ACS Sovata - KK Ajka 16 - 24
2019. augusztus 14. szerda
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:50 C.BM Elche A - ACS Sovata 32 - 15
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
11:40 BVSC - Zugló - KK Ajka 20 - 9
Veszprém, Wartha sportcsarnok
12:20 C.BM Elche A - Mölndal HF 19 - 17
WU16 Női B csoport
2019. augusztus 12. hétfő
Veszprém, Veszprém Aréna
09:50 Veszprém Pannon SE - C.BM Elche B 17 - 20
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
13:30 DHK Pardubice - Szeghalmi NKC 18 - 23
2019. augusztus 13. kedd
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
12:30 Szeghalmi NKC - Veszprém Pannon SE 26 - 9
Nemesvámos, Sportcsarnok
16:50 DHK Pardubice - Veszprém Pannon SE 16 - 13
2019. augusztus 14. szerda
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:00 Szeghalmi NKC - C.BM Elche B 21 - 16
11:30 C.BM Elche B - DHK Pardubice 17 - 21
WU16 Női Negyeddöntők
2019. augusztus 14. szerda
Veszprém, Wartha sportcsarnok
15:30 BVSC - Zugló - Veszprém Pannon SE 25 - 8
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
15:30 KK Ajka - Szeghalmi NKC 3 - 22
Veszprém, Wartha sportcsarnok
16:20 C.BM Elche A - C.BM Elche B 19 - 15
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
16:20 Mölndal HF - DHK Pardubice 13 - 14
WU16 Női 4.csoport
2019. augusztus 15. csütörtök
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok
09:10 Veszprém Pannon SE - ACS Sovata 15 - 16
11:20 Mölndal HF - ACS Sovata 22 - 9
Nemesvámos, Sportcsarnok
17:20 Veszprém Pannon SE - Mölndal HF 11 - 10
WU16 Női 5-9. helyért
2019. augusztus 15. csütörtök
Veszprém, Wartha sportcsarnok
13:10 C.BM Elche B - KK Ajka 18 - 17
WU16 Női Elődöntők
2019. augusztus 15. csütörtök
Veszprém, Wartha sportcsarnok
14:00 C.BM Elche A - Szeghalmi NKC 13 - 32
Nemesvámos, Sportcsarnok
14:10 BVSC - Zugló - DHK Pardubice 24 - 16
WU16 Női 7-8. helyért
2019. augusztus 16. péntek
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
13:20 Veszprém Pannon SE - KK Ajka 9 - 19
WU16 Női 5-6. helyért
2019. augusztus 16. péntek
Balatonfüred, Lóczy Gimnázium
14:10 Mölndal HF - C.BM Elche B 21 - 26
WU16 Női 3-4. helyért
2019. augusztus 16. péntek
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
11:50 C.BM Elche A - DHK Pardubice 19 - 17
WU16 Női Döntő
2019. augusztus 16. péntek
Veszprém, Veszprém Aréna
16:00 Szeghalmi NKC - BVSC - Zugló 18 - 19
TABELLA
WU16 Női A csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. BVSC - Zugló 4 3 1 0 87 57 30 7
2. C.BM Elche A 4 3 1 0 90 62 28 7
3. Mölndal HF 4 2 0 2 71 66 5 4
4. KK Ajka 4 1 0 3 56 71 -15 2
5. ACS Sovata 4 0 0 4 62 110 -48 0
WU16 Női B csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szeghalmi NKC 3 3 0 0 70 43 27 6
2. DHK Pardubice 3 2 0 1 55 53 2 4
3. C.BM Elche B 3 1 0 2 53 59 -6 2
4. Veszprém Pannon SE 3 0 0 3 39 62 -23 0
WU16 Női 4.csoport
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Mölndal HF 2 1 0 1 32 20 12 2
2. Veszprém Pannon SE 2 1 0 1 26 26 0 2
3. ACS Sovata 2 1 0 1 25 37 -12 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M
1. KOMÁR LILI BVSC - Zugló 49 7
2. PERAL GARCIA SOPHIE C.BM Elche A 40 7
3. PETRI ILDIKÓ Szeghalmi NKC 38 6
4. WILMA RYDÉN Mölndal HF 30 8
5. IHÁSZ BRIGITTA KK Ajka 27 7
SEGURA CERDA ALBA C.BM Elche B 27 6
7. BAJZÁTH NOÉMI BVSC - Zugló 26 7
EMILIA ANDERSSON Mölndal HF 26 8
9. URBAN NICOLAS BLANCA C.BM Elche A 22 7
LÁZÁR CRISTINA ACS Sovata 22 6
11. KACSKOVICS EMESE BVSC - Zugló 21 7
KERÉK CSENGE Veszprém Pannon SE 21 7
ILMA KRUSE Mölndal HF 21 8
SZIJJÁRTÓ INEZ Szeghalmi NKC 21 6
15. LINA OSLA Mölndal HF 20 8
16. VALENTOVÁ LUCIE DHK Pardubice 19 6
LENGYEL PETRA BVSC - Zugló 19 7
EMMA COLLVIK Mölndal HF 19 8
19. VRBOVÁ ANNA DHK Pardubice 18 6
ÓDOR RÉKA KK Ajka 18 7
21. BARACSKA ALEXA KK Ajka 17 7
22. JOVER CASTEJON SARA C.BM Elche A 16 7
23. TORRECILLA ORTIZ CANDELA C.BM Elche B 15 6
BURI PANNA Veszprém Pannon SE 15 7
LÁZÁR TIMEA ACS Sovata 15 6
CHAZARRA CORTES SOFIA C.BM Elche B 15 6
CONTRERAS POMARES NURIA C.BM Elche B 15 6
SCHEILY ZSÓFIA KK Ajka 15 7
PRIETO SIMARRO ELISABETH C.BM Elche A 15 7
30. BOGDAN DANIELA LUISA C.BM Elche A 14 7
CÁLIZ MIGUEL ELENA C.BM Elche A 14 7
32. VOLENÍLKOVÁ PETRA DHK Pardubice 13 6
FRYDLOVÁ MICHAELA DHK Pardubice 13 6
FORGÁCS JANKA BVSC - Zugló 13 7
ROJO PEREZ ROCIO C.BM Elche A 13 7
HEGEDŰS ANITA Szeghalmi NKC 13 6
BÓDI BARBARA ACS Sovata 13 6
PARDO TORREGROSA AROA C.BM Elche B 13 6
CECILIA URBAN LAURA C.BM Elche B 13 6
40. HEPNAROVÁ PETRA DHK Pardubice 11 6
KISS VIRÁG SÁRA Szeghalmi NKC 11 6
ORMOS LILLA BVSC - Zugló 11 7
TÓTH JANKA Szeghalmi NKC 11 6
44. BODONYI ANNA JÚLIA Veszprém Pannon SE 10 7
FALTEJSKOVÁ KRISTYNA DHK Pardubice 10 6
HAJZER ANNA Szeghalmi NKC 10 6
PAPP MERCÉDESZ Veszprém Pannon SE 10 7
48. EPERJESI RÓZA BVSC - Zugló 9 7
JAKAB DEMETER VIVIENN ACS Sovata 9 6
SZÁNTÓ KITTI Szeghalmi NKC 9 6
GRANTOSKY PANELLA LUCIA C.BM Elche B 9 6
52. SCHNEIDER KIRA RÓZA KK Ajka 8 7
53. FÁBIÁN PETRA Szeghalmi NKC 7 6
KOSTÁLOVÁ MICHAELA DHK Pardubice 7 6
KISS KATA SÁRA Veszprém Pannon SE 7 7
KIRÁLY BORBÁLA ACS Sovata 7 6
GYÖRGY ANDREA ACS Sovata 7 6
PINCÉS SÁRA Szeghalmi NKC 7 6
59. HEGYI BLANKA ACS Sovata 6 6
KISS NATÁLIA Veszprém Pannon SE 6 7
ELLA GRÖNBERG Mölndal HF 6 8
THEA LUNDBERG Mölndal HF 6 8
63. KRÁLOVÁ TEREZA DHK Pardubice 5 6
GYŰRŰ VIKTÓRIA Szeghalmi NKC 5 6
CARTAGENA CASTILLO ANDREA C.BM Elche A 5 7
ELIN TIMBACK Mölndal HF 5 8
MOLNÁR BEATRIX Szeghalmi NKC 5 6
NÉMEDI-VARGA BLANKA KK Ajka 5 7
SZÉLL - KOVÁCS JÚLIA BVSC - Zugló 5 7
70. HUNYADVÁRI KINGA Veszprém Pannon SE 4 7
VALENTOVÁ TEREZA DHK Pardubice 4 6
BALOGH BORÓKA ACS Sovata 4 6
NÉMETH LUCA Veszprém Pannon SE 4 7
74. KÖRTVÉLYESI DÓRA Szeghalmi NKC 3 6
ANNA CARLSSON Mölndal HF 3 8
SANCHEZ REGUERO BLANCA C.BM Elche B 3 6
PÁL ZSÓKA KK Ajka 3 7
78. HAJDU VERONIKA Szeghalmi NKC 2 6
BALÁZS ANDREA ACS Sovata 2 6
BENKŐ ORSI ACS Sovata 2 6
MATKOVICS FANNI BVSC - Zugló 2 7
SULYOK BOGLÁRKA KK Ajka 2 7
SZEPESSY KATICA Veszprém Pannon SE 2 4
PUCHE LOPEZ ELENA C.BM Elche B 2 6
85. BELLO VERA ANA MARIA C.BM Elche A 1 7
TORRES CARBALLO CLAUDIA C.BM Elche A 1 7
KUDRNKOVÁ NIKOLA DHK Pardubice 1 6
KOLLARIKOVÁ ANELKA DHK Pardubice 1 6
JOSEFINE NICODEMI Mölndal HF 1 8
PISCH VERONIKA Veszprém Pannon SE 1 7
SZABÓ KINGA Veszprém Pannon SE 1 5
TAKÁCS DIÁNA Veszprém Pannon SE 1 4
93. BOGDÁN IBOLYA KK Ajka 0 6
BRÜCHER ALEXA Szeghalmi NKC 0 6
CSIZMADIA RÉKA Szeghalmi NKC 0 6
EINREINHOFF ZSANETT Veszprém Pannon SE 0 1
FLEER AMÉLIA ANNABELL KK Ajka 0 7
FODOR VIVIEN Veszprém Pannon SE 0 4
GÉRINGER MIA NAPSUGÁR Veszprém Pannon SE 0 4
STODOLOVÁ LUCIE DHK Pardubice 0 6
HORNYÁK ANNA Veszprém Pannon SE 0 7
KISS VIRÁG Veszprém Pannon SE 0 7
KLESPITZ DORKA KK Ajka 0 7
TÉGLÁS SUNITA ACS Sovata 0 6
KOVÁCS KLAUDIA KK Ajka 0 7
LUKÁCS EVELIN ACS Sovata 0 6
CUZIC BIANCA ACS Sovata 0 6
ALMA HALLDÓRSDÓTTIR Mölndal HF 0 8
MATHILDA BERNVID Mölndal HF 0 8
MISUR MÉDI BVSC - Zugló 0 7
PERNESZ ZSANNA Veszprém Pannon SE 0 6
SOMORÁCZ LUCA Veszprém Pannon SE 0 4
GARCIA RODRIGUEZ VENUS ISABEL C.BM Elche B 0 6
MARTINEZ SANCHEZ NOA C.BM Elche B 0 6
TRIFFA ZSUZSANNA Szeghalmi NKC 0 6
VAS BERENIKÉ BVSC - Zugló 0 7
VIDAHÁZY VIRÁG BVSC - Zugló 0 7
férfi
Ifjúsági
Serdülő
FU14
FU12
női
Ifjúsági
Serdülő
LU14
LU12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó